Otrdiena, 14. jūlijs
Šodien sveicam: Oskars, Ritvars, Anvars
Laika ziņas: Sigulda +17.9℃, R vējš 3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Siguldas pusmaratons un citi masu pasākumi Siguldas centrā
Kārtībnieks
2014-10-13
Cien. Siguldas Novada dome!

Paldies, ka liedzāt man piekļuvi savai mājvietai varāku stundu garumā!

Lūdzu nākamreiz organizējiet šādus pasākumus pļavā, mežā, vai jebkur citur, lai cilvēkiem būtu iespēja nokļūt savās mājās.
Runa nav par privātmāju, bet gan neskaitāmām daudzdzīvokļu ēkām Siguldas centrā - L. Paegles iela, J. Čakstes iela u.t.t.

Un tā katru gadu, neskaitāmas reizes.

Siguldas novads ir gana plašs, lai šādus pasākumus rīkotu ne tik apdzīvotās vietās.

Administrācija
 - 2014-10-15 15:55
Labdien!

Siguldas novadā ir plaša kultūras un sporta dzīve, kura tiek plānota Siguldas novada iedzīvotājiem, bagātinot viņu redzesloku un dodot iespēju brīvdienās atpūsties tepat blakus mājām. Tajā pašā laikā mēs kā novads esam pievilcīgs plašāka mēroga pasākumu organizēšanai, piesaistot ne tikai kaimiņu novada iedzīvotājus, bet arī citus Latvijas iedzīvotājus, kā arī tūristus no ārvalstīm. Mums ir būtiski nest Siguldas vārdu pasaulē caur sporta, kultūras un citiem pasākumiem. Tomēr tas var radīt nelielas neērtības Siguldas novada un īpaši pilsētas centra iedzīvotājiem.

Satiksmes ierobežojumi, kas nepieciešami konkrētam pasākumam, tiek saskaņoti normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā VAS „Latvijas Valsts ceļi”, kā arī sabiedrība tiek laicīgi (vismaz 10 dienas iepriekš) informēta par plānotajiem ierobežojumiem. Informācija par tiem pieejama Siguldas novada pašvaldības mājaslapā, izdevumā „Siguldas Novada Ziņas”, „Radio7”, kā arī sociālajos tīklos un reģionālajos medijos. No vienas puses šo pasākumu esamība dod priekšroku tiem iedzīvotājiem, kuri pasākuma aktivitātes var vērot tuvāk savai dzīvesvietai un nav jāraizējas par automašīnas novietošanu, no otras puses jārēķinās, ka tas arī ierobežo personas mobilitāti.

Siguldas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un baudīt sporta un kultūras pasākumu piedāvājumu Siguldā!
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Sudrabpele
 - 2014-10-25 16:29
Dārgo Kārtībniek,

Paldies par Jusu viedokli, Jūsu viedoklis tiks ignorēts. :)

Ar cieņu,
Atbildīgās iestādes.

Nu kaut kā tā. Bet ja nopietni, priecājies, ka Tev tieši uz to laiku nebija pasūtīts, lai kurjers atved ledusskapi. Man bija pasūtīts. Manai mājai var piebraukt no trim ielām, kuras visas (!!!) bija ciet. Es mīlu Tevi, mana pašvaldības pasākumu plānošanas daļa.
Atbilde: Sudrabpele
Kārtībnieks
 - 2014-10-27 13:32
Ledusskapi gluži nebiju pasūtijis, bet elektriķa pakalpojumus gan.
Pēc pāris stundu gaidīšanas, cilvēks paņēma savus koferus ar instrumentiem un kājām nāca cauri policijas bruņojumam, lai paveiktu savu darbu.
Protams, lieki piebilst, ka par šīm stundām samaksāju cilvēkam.

Un jā, stāsts apmēram tas pats - piebraukt iespējams no divām ielām, abas slēgtas.
Alīsija
 - 2014-10-27 14:59
Neesmu ne pret sporta, ne pret kultūras pasākumiem, bet pret slēgtajām ielām. Ja pat raksta par vieglo a/m kustības ierobežošanu, slēgtas ir arī gājēju ietves un daudz ātrāk nekā minēts info ziņās. Vajadzetu tomēr ņemt vērā kur un ko rīkot.

Pasākumi

       Jūlijs 2020