Ceturtdiena, 16. jūlijs
Šodien sveicam: Hermīne, Estere, Liepa
Laika ziņas: Sigulda +22.4℃, Z vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Pazududi gājēju pāreja.
Alīsija
2014-11-05
Pēc Raiņa ielas rekonstrukcijas pazudusi gājēju pāreja pretī Stēlai. Jautājums Administrācijai un Latvijas Valsts ceļiem- vai ir iespēja to atjaunot?

Administrācija
 - 2014-11-07 12:37
Labdien, Alīsija!

Siguldas novada pašvaldības Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes vadītāja informē, ka Jūsu minēto gājēju pāreju VAS "Latvijas Valsts ceļi" nofrēzēja jau pavasarī un, šķiet, ka tā tur netiks atjaunota. Esam nosūtījuši lūgumu komentēt šo situāciju arī VAS "Latvijas Valsts ceļi". Informēsim par viņu komentāriem arī Jūs!

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Administrācija
 - 2014-11-12 13:45
Labdien, Alīsija!
VAS „Latvijas Valsts ceļi” pārstāvji informē, ka 4.novembrī ir pabeigti horizontālo apzīmējumu krāsošanas darbi Raiņa ielā, līdz ar to citas gājēju pārejas vairs netiks izveidotas vai atjaunotas. Drošības apsvērumu dēļ gājēju pāreja uz Raiņa ielas pie piemiņas akmens likvidēta jau agrāk.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Alīsija
 - 2014-11-12 15:05
Paldies par atbildi, bet neizskatās, ka drošība šajā krustojumā ir palielinājusies. Minētais krustojums vēsturiski jau ir uzskatāms par vienu no bīstamākajiem Siguldas centrā. Secinājums- kā parasti, jāgaida, ka kaut kas nelāgs notiks, tad iespējams kaut kas mainīsies.

Pasākumi

       Jūlijs 2020