Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Ģimenes sporta diena
Laurinjsh
2015-03-16
Jau vairākus gadus martā notiek ģimenes sporta diena. Nevaru atrast šī gada datumu. Vai ir informācija, kad rezervēt brīvdienas?

Administrācija
 - 2015-03-17 11:35
Labdien!
2015.gadā tiek plānots pārskatīt un veidot jaunu Siguldas novada Sporta pārvaldes organizēto sporta pasākumu konceptu, kā rezultātā notiks esošo sporta pasākumu izvērtēšana, meklējot idejas jaunām sporta aktivitātēm. Aicinot Siguldas novada iedzīvotājus un īpaši ģimenes ar bērniem izvēlēties veselīgu dzīvesveidu un sportiskās aktivitātes svaigā gaisā, Sporta pārvalde sadarbībā ar citām pašvaldības iestādēm un sporta organizācijām ir iecerējusi organizēt sportiskas aktivitātes vecākiem un bērniem, kuri varēs iesaistīties šķēršļu pārvarēšanā, intelektuālās spēlēs, kā arī mēroties spēkiem dažādās disciplīnās. Šīs aktivitātes plānotas Siguldas Novada svētku laikā, kuri norisināsies no 29. līdz 31.maijam.
Informējam, ka sportiskas aktivitātes būs pieejamas arī Siguldas novada Veselības dienas laikā, kura notiks 18.aprīlī Siguldas novada Kultūras centrā.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
Laurinjsh
 - 2015-03-17 13:27
Cik žēl. Tas bija ļoti foršs pasākums
Atbilde: Administrācija
Laurinjsh
 - 2015-03-17 13:54
jaunas idejas un koncepti ir apsveicama lieta, bet vai kamēr lemj un izlemj, nevar saglabāt esošās tradīcijas? Ģimenes sporta diena vienmēr ir bijusi plaši apmeklēta. Ļoti daudz ģimeņu piedalījās. Tā bija iespēja pavadīt laiku kopā sportiski,kamēr ārā tas vēl nav īsti iespējams, jo martā tomēr ir auksts un slapjš.
Un svētku laikā šis pasākums man šķiet neizdosies, jo daudzi bērni dejo, dzied, piedalās citās aktivitātēs.
Katrā ziņā gan mūsu, gan mūsu draugu ģimenēm ir žēl, ka nenotiks
Administrācija
 - 2015-03-17 15:37
Paldies par Jūsu viedokli. Nodosim to Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvaldes speciālistiem, kuriem tas būs noderīgs sporta pasākuma izvērtēšanas laikā.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Cita Lieta
 - 2015-03-21 13:18
Labdien!
Bet vai tiek plānots organizēt ikgadējo Lieldienu turnīru volejbolā? Vai arī no šīs tradicionālās sacensības Sporta pārvalde atteiksies??
Vismaz šobrīd pie pasākumiem nav norādīts.

Pasākumi

       Jūlijs 2020