Svētdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +14.9℃, DR vējš 5.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Ceļu kvalitāte Ābeļdārzā
Ābeļdārza iedzīvotāja
2015-04-08
Sveicināti,

Pārskatot Sigulda.lv iepirkumu sadaļu rodas sajūta, ka trūkst jaunākās informācijas pie iepirkumiem - 2015-03-18 Grants seguma ielu, ceļu apsaimniekošana un uzlabošana vasaras sezonā Siguldas novadā / piedāvājumu atvēršana - 30.03.2015. plkst. 10:00.

Par ceļu kvalitāti Siguldā:
1) "Ābeļdārzā" ceļu planieris/ “greideris” ir gaidīts viesis - šogad nav aplaimojis ar savu klātbūtni.

Ja godīgi, šķiet apkaunojoši rakstīt, sūdzēties par ceļu kvalitāti - vai tiešām Siguldas Dome nevar noalgot cilvēku/-s, kas nevis taupa katru eiro ceļu apsaimniekošanai, bet tiešām reizi nedēļā izbrauc cauri pilsētai un apskatās, kas notiek.

Cilvēki vaino ceļu apsaimniekotājus - bet neaizmirsīsim, ka Dome regulē biežumu/ kā arī dod akceptu - zaļo gaismu, kā greiderēšanai/ labošanai/ tīrīšanai/ uzraudzībai/ tam vai apgaismojums ir nepieciešams - mūsdienu utopija - cilvēki ar izteiktu kompetences trūkumu. Man kā cilvēkam ar parastajam/ racionālajam - māku un daru/ ir skaidrs, ka nekompetence un neieinteresētība ir mūsu sabiedrības stūrakmens!

Nerunāsim par mašīnas tehnisko stāvokli - kurš segs radušās izmaksas ceļa ekspluatācijas rezultātā? Dome? Vai tiešām ir tik sarežģīti reizi mēnesī izlīdzināt bedres, ja jau netiek īstenots asfaltēšanas projekts tā sauktajai "Galvenai" ielai. Avotu iela šādā stāvolī kā šogad nav bijusi pēdējos 3 gadus. Kā racionāls cilvēks saprotu, ka katrs eiro dārgs - ja neiztērēsim ceļu uzturēšanai, izmantosim kaut kam citam.

Jautājums: Kā iedzīvotājiem slavēt pilsētu, kurā dzīvojam, ja nav iespējams iebraukt? Zobi sāp no kratīšanās! Kurš kompensēs manu iztērēto laiku - ceļu apsekošanas problēmu konstatēšanai/ problēmas aktualizēšanai? Kādam tas taču ir darba pienākums?

2) Pīlādžu iela, var lepoties ar varenu apgaismojumu - vai tiešām ielai, kas nav pat caurbraucama ir jābūt labāk izgaismotai kā Helmaņu ielai? Šobrīd Helmaņu iela ir PARODIJA par galveno ceļu. / NEIZBRAUCAMA/

Anita7895
 - 2015-04-08 20:06
Siguldas Domei jau sen vajadzētu padomāt par Ermansona kunga nomaiņu! Viņa atbildes uz jautājumiem ir izsmiekls,klaja ņirgāšanās par Siguldas iedzīvotājiem. Ceļu stāvoklis pēdējo gadu laikā ir kļuvis kritisks.
Par Pīlādža ielas slēgšanu, tas vispar ir absurds - iela tika slēgta, tātad visa ciemata satiksme pārvirzīta uz Helmaņu ielu, kura ir Kritiskā stāvoklī pēc šīs ielas slēgšanas. Kur nu vēl runājot par pašu infrastruktūru. Par gājējiem vispār netiek domāts! Tikai akmeņi savelti ceļa malās, lai gājējs pakluptu un uzkristu uz brauktuves.
LIELS FUJ Ūģim Mitrēvicam - Par Domes vadību ceļu uzturēšanas jautājumos.
Administrācija
 - 2015-04-09 17:31
Labdien!
Siguldas novada pašvaldība informē: vakar, 8.aprīlī, tika veikta Peltes ciema ielu planēšana. Jāatzīmē, ka ārkārtas Helmaņa ielas remontdarbi notika marta beigās, kad tika uzbērta papildu grants kārta, kura tika līdzināta. Sakarā ar lietainajām dienām marta beigās un aprīļa sākumā ceļu planēšana Siguldas novadā nebija iespējama, jo ceļa seguma mitruma līmenis pārsniedza pieļaujamo mitruma normu.
Papildus tam Siguldas novada pašvaldība informē, ka barjeru Pīlādžu ielas galā uzstādīja VAS „Latvijas Valsts ceļi” pēc tam, kad Pīlādžu ielas iedzīvotāji vairākkārt informējuši VAS „Latvijas Valsts ceļi” par nepieciešamību novirzīt intensīvo satiksmi no Pīlādžu ielas. VAS „Latvijas Valsts ceļi” ir valsts autoceļu apsaimniekotājs, kas pieņem lēmumu par kādas nobrauktuves vai krustojuma pārveidi, slēgšanu vai atvēršanu.
Siguldas novada pašvaldības Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes speciālisti jau informējuši, ka tiks izstrādāts satiksmes organizācijas projekts Siguldas pagasta Peltēs, un nākamajā gadā plānots uzsākt darbus satiksmes organizācijas un ielu apgaismojuma uzlabojumu veikšanai.
Šajā gadā Siguldas novada pašvaldība budžetā iekļāvusi vairāku ielu un ceļu sakārtošanu, kam plānots izlietot aptuveni trīs miljonus eiro. Ar plašāku informāciju par ielu un ceļu sakārtošanu aicinām iepazīties Siguldas novada pašvaldības informatīvajā interneta vietnē vai janvāra izdevumā „Siguldas Novada Ziņas”.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
Ance
 - 2015-04-09 22:03
Jums pašiem slikti nepaliek no šīs tukšās atrakstīšanās Siguldas administrācija?!Varbūt lai neķer kāda liga,būtu jāiet uz baznīcu
Saulcerīte
 - 2015-04-09 18:47
Vakar greideris bija mūsu rajonā, bet kādiem līdzekļiem bija jācīnās ar to pašu kungu Anitas minētajā komentārā! Vispirms zvanījām, ka Ābeļu iela ir sliktā stāvoklī vēl pirms Lieldienu brīvdienām, siltajā laikā. Apsolīja 5 darba dienu laikā. Pagāja vairāk nekā 5, bet nekas nenotika! Tad sākās lietainais laiks, kas ielu padarīja jau kritisku un neizbraucamu.(starp citu, pakalpojumu centrā brīnījās, ka Ābeļdārza ielas uz Lieldienām nav nogreiderētas, tur bija info, ka mums viss kārtībā!) Žēl mašīnas, žēl pašu... Cietāmies...piezvanījām tam pašam kungam 7. aprīlī, it kā tehnika strādājot...KUR? Piedodiet, bet nekas cits neatlika, kā piedraudēt ar Bez tabu! Un redziet, rezultats IR- nākamajā dienā ielas mūsu pusē nogreiderētas!
Diemžēl, jāpiekrīt, ka šoziem (un arī tagad tas turpinās )Siguldas ielu un ceļu uzturēšana ir zemā stāvoklī! Varbūt tiešām, ka ir pienācis laiks ko mainīt kadru ziņā!
Zanciene
 - 2015-04-09 18:58
Jā, nu ielas bija kriminālas. Ieteiktu domes darbiniekiem ar jauni iegādātajām mašīnītēm pabraukt pa grantētajiem ceļiem. Kaut gan,nē, gan jau tās mašīnas labo pa iedzīvotāju naudu...
Šāda situācija ir visā Siguldā-arī vedot bērnu pie auklītes uz Pērles ielu zobus var izsist. Bet nu,ko jūs, mums taču ir skaistākā pilsēta-tas attiecas tikai uz tiem, kas dzīvo pilsētas tuvumā māja atrodas asfaltētas ielas... :D
Ance
 - 2015-04-09 22:00
Kā parādījās diskusijās šī tēma-ielas Ābeļdārzā tā atradās tehnika ar ko ielas izbraukt.Tikai tas līdzēts uz kādu brīdi,atkal būs bedrainas un jālūdzās lai kāds dara savu tiešo darbu-apseko ielu stāvokli.Lai gan ziema bija tik pateicīga,aldziņa iebira maciņā par neko.

Pasākumi

       Jūlijs 2020       
1 2 3 4 5
678910 11 12
13 141516 17 18 19
20212223 24 25 26
2728293031