Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +16.3℃, DR vējš 4.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Tas pats luksofors , Zinātnes ielā.
ineseinese
2015-04-09
Jau pagājušajā gadā tika solīts, ka par gājēju pārejas un luksofora sakārtošanu uz šosejas posmā Zinātnes ielas tiks sniegta atbilde gada pirmajā pusē. Jau ir aprīlis , bet joprojām nav redzamas nekādas izmaiņas. Zvanot uz "Latvijas valsts ceļi" tiek teikts, ka jāgriežas pie pašvaldības, jo luksofors ir pašvaldībai piederošs, bet iepriekš diskusijās tika atbildēts, ka tas ir "Latvijas valsts ceļi" pārziņā. Varbūt vajadzētu sākt rīkoties, neatkarīgi no tā , kura pārziņā ir šis ceļa posms un luksoforu, bet tas tas beidzot tiks sakārtots, tā lai tas būtu drošs gājējiem? Pa šo ceļu ikdienā pārvietojas ļoti daudz skolēnu un visiem redzams, ka tas nav drošs un saprotams pat apzinīgiem cilvēkiem.

Jana
 - 2015-04-12 13:14
Es vispār esmu šokā par šo luksoforu, krustojumu. Tas modelis, laikam, ir vēl no tā pirmās uzstādīšanas dienas. Šo krustojumu šķērso tik daudz bērnu, viņam pat nav papildus sekcija gājējiem, lai viņu pareizi un droši saprastu, pārietu.
Juris
 - 2015-04-22 16:37
Papildus sekciju uzlikšana pat bez kardinālas rekonstrukcijas izmaksātu ap pārsimt Eiro. Tas noteikti ir lētāk par kāda bērna dzīvību. Jo nākot no skolas tieši pie pašas šosejas ir vieta no kuras nav redzama neviena luksofora gaisma. Un ir brīnums, ka ir tikai sabraukti daži bērni, un neviens vēl nav gājis bojā!
Atbilde: Juris
Administrācija
 - 2015-04-23 14:56
Labdien, Juri!
VAS „Latvijas Valsts ceļi” informē, ka Zinātnes ielas un valsts autoceļa krustojuma rekonstrukciju netiks veikta šajā gadā, līdz ar to luksofora maiņa nenotiks. Lai nodrošinātu drošu gājēju kustību pār minēto krustojumu, pašvaldības darbinieki veic konsultācijas ar speciālistiem par tehniskām iespējām pievienot papildu luksofora sekciju gājējiem. Pašvaldība gaida speciālistu finanšu aprēķinus par iespējamās luksofora papildsekcijas gājējiem izveidošanu, kam tiks meklēts nepieciešamais finansējums.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020