Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, D vējš 1.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Ceļu kvalitāte Siguldas novadā
Solo
2015-04-10
Labdien!
No iepriekšējās diskusijas secinu, ka vienīgais veids, kā panākt, lai novada dome sāktu pildīt elementārus ikdienas pienākumus, ir tēmas rosināšana diskusijās.
Tad nu lūdzu: grants ceļi Allažu pagastā ir kritiskā stāvoklī! Pa tiem vairs nav iespējams pārvietoties! Par līdzekļu trūkumu tā kā būtu grēks sūdzēties, jo ziemā greideri sagaidījām tikai divas reizes. Lieliska ekonomija!

Zitina
 - 2015-04-15 17:28
Uz Mori ceļš ir katastrofāls. Kādreiz jau varētu arī šo ceļu nogreiderēt, jo te 2x dienā tiek vesti bērni.
Atbilde: Zitina
rihinators
 - 2015-04-17 10:50
Nu uz Mori ceļš ir katastrofāls gan ziemā, gan vasarā gan rudenī. Tur ar grēderēšanu vien nepietiek. Paskatieties kādas ir malas uz augšu ceļam. Brauc kā pa sili, viss ūdens lietus laikā stāv uz ceļa.
Tas ceļš jau ir tik tāl nogrēderēts, ka viņam ir nepiciešams kapitālais remonts, kuru diemžēl diezvai tik drīz sagaidīsim. Ir jau runāts un rakstīts un izteiktas sūdzības par to. Rezultāts nekāds.
rihinators
 - 2015-04-17 10:52
Man vēl ĻOTI interesētu KAD BEIDZOT KĀRTĪGI TIKS SALABOTS CEĻŠ ZEPSĀ!!!! Pilsētas ceļš un kā pliķis Siguldas sejā. Drausmas. Un kur tad ir pagājušā gada ūberkrutais bedrīšu lāpijums ar tipa ultra moderno tehnoloģiju??????? Viss remonts kaķim zem astes, tim vējā izmesta nauda.
Atbilde: rihinators
Zitina
 - 2015-04-20 14:27
Redzēju kā to ceļu lāpija - slapjš, lietus līst un bedrītes lāpa, galvenais, ka darbs izdarīts, bet cik kvalitatīvi, tas vairs nevienu neinteresē. Galvenais, ka ķeksītis darba lapā ieķeksēts.
Administrācija
 - 2015-04-17 11:39
Labdien!
Pašvaldība jau iepriekš informējusi, ka Mores ceļš ir valsts īpašumā, un to apsaimnieko VAS „Latvijas Valsts ceļi”. Pašvaldība vairākkārt lūgusi valsti sakārtot šo ceļa posmu.
Siguldas novada ielu un ceļu uzturēšana vasaras sezonā sāksies nākamajā nedēļā, ņemot vērā laikapstākļu atbilstību infrastruktūras sakārtošanas vajadzībām.
Attiecībā uz Zinātnes ielas rekonstrukciju: ņemot vērā, ka valdība vēl nav pieņēmusi Ministru kabineta noteikumus, kas nosaka Eiropas Savienības fondu finansējuma pieejamību, Zinātnes ielas rekonstrukcija varētu notikt tikai 2016.gada vasarā, tādēļ pašvaldība prioritārā kārtībā plāno veikt asfaltbedrīšu remontu šajā ielā. Plānots, ka tas uzsāksies nākamās nedēļas beigās.
Šī gada budžetā Siguldas novada pašvaldība ieplānojusi trīs miljonus eiro investēt ielu un ceļu sakārtošanā, par ko plašāk aicinām lasīt šeit: http://www.sigulda.lv/public/lat/jaunumi/10187/.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
Zitina
 - 2015-04-20 14:18
Skaisti.
Vienkārši trūkst vārdu, lai gan es par šo bardaku mūsu mīļajā zemītē vairs nebrīnos, kad viena instance uz otru problēmas veļ virsū.
Laikam tiešām kādai nelaimei ir jānotiek, lai kāds sāktu savus dupšus kustināt. Pa šo ceļu dien dienā tiek vesti bērni uz un no skolu.
Gaida
 - 2015-04-20 16:26
Cienītā Zitina! Vai Jūs gribētu, lai kaimiņš Jūsu pagalmā nāk un ierok tulpes, jo tā taču skaistāk, samēslo (lai tik smird Jūsu dārzs), jo tā jādara... Vai tomēr Jūs pati esat sava dārza un pagalma saimniece un Jūsu vēlmes un iespējas nevienmēr būs saskaņā ar kaimiņa iedomāto pareizību?
Ja es pareizi saprotu īpašuma tiesības - neatkarīgi, kam tās pieder (valstij, pašvaldībai, Tev, man) - mēs katrs atbildam par savu īpašumu un otrs tur nekādi nevar iesaistīties. Tur var sanākt tiesu darbi, ne? Bet tā kā man nav juridiskā izglītība, es, iespējams, ļoti kļūdos...
Atbilde: Gaida
Zitina
 - 2015-04-21 08:00
Cienījamā Gaidas Kundze vai Jaunkundze!
Šeit runa nav par tulpītēm un vizbulītēm Tavā vai manā dārzā, ko kāds kaimiņš pielūdzējs ir iestādījis. Šeit ir runa par to, ka ir jālūdzās un uz ceļiem jārāpo, lai savestu kārtībā ceļu pa kuru, atkārtošos, dien dienā ved bērnus uz un no skolas. Neviens negrib ne par ko atbildēt, jo nevienam nekas neinteresē un tad, kad jau ir notikusi nelaime sākās vainīgo meklēšana. Vai esat pabijuši tai pašā Lietuvā un Igaunijā un paskatījušies kādi tur ir ceļi? Mūsu ceļi klāt nestāv. Nez kāpēc tur ceļu uzturēšanas infrastruktūra ir savesta kārtībā, bet pie mums tā tas nav, lai gan tiek maksāts ceļa nodoklis. Ceļi ir katastrofāli. Jau esam pietuvojušies Krievijas līmanim.
Tā lūk.

Pasākumi

       Jūlijs 2020