Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +18.5℃, ZR vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Smilšu un netīrumu vētra Lauktehnikas rajona.
Jūlija
2015-04-23
Labdien.
Vai līguma ar ceļu uzturētajiem par pakalpojumu sniegšanu ir punkts kur ir rakstīts ka viņas pienākumos ir tīrīt braucamo daļu (ceļi) no smiltīm kas sakrājas pa ziemu? Lauktehnikas rajona pie maza apļa vētraina laika ir ļoti nepatīkami staigāt, kad visi mati, seja un drēbes pilni ar smiltīm, ko vējš nes līdzi.

Administrācija
 - 2015-04-23 17:18
Labdien, Jūlija!
Siguldas novada teritorijas kopšanas un uzturēšanas darbus veic KS „Gartens Sigulda”, kuri no trotuāriem, veloceliņiem un piegulošajām teritorijām (brauktuves malām) savāc ziemā kaisītos pretslīdes materiālus. Maģistrālo ielu mazgāšana nepieciešamības gadījumā notiek maijā vai īpaša piesārņojuma gadījumos (remontdarbi vai būvniecība) to veic būvdarbu veicējs saskaņā ar darbu grafiku. Privātās teritorijas un laukumus kopj to īpašnieki.
Patlaban ārā ir nepastāvīgi laikapstākļi, un vējš iegriežas no dažādām pusēm, tāpēc, ņemot vērā to, ka SIA „Saltavots” Jūsu minētajā teritorijā veica būvdarbus, smiltis varētu būt sapūstas no vietām, kurās vēl nav pabeigti labiekārtošanas darbi.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
skaidrite
 - 2015-04-27 10:46
… KS „Gartens Sigulda” no trotuāriem, veloceliņiem un piegulošajām teritorijām (brauktuves malām) savāc ziemā kaisītos pretslīdes materiālus.

vai tiešām? uz Pulkv.Brieža ielas viss pretslīdes materiāls tika veikli ieslaucīts zālē. Un ar ko nogrēkojušās tās daudzās ielas Siguldā, kurās kopš padomju laikiem nav redzēts neviens smilšu savācējs pavasaros?

Pasākumi

       Jūlijs 2020