Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +17.8℃, D vējš 4.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Nītaures ielas un Vidzemes šosejas krustojums
Aija
2015-08-27
Labdien!
Ļoti bieži pārvietojos ar kājām. Kapēc pēc remontdarbiem uz Nītaures ielas krustojuma ar Vidzemes šoseju nav izveidota gājēju pāreja? Pretējā pusē taču atrodas ciemats ar vairāk nekā 200 mājām. Ikdienas šo ceļa posmu šķērso skolēni, māmiņas. Ziemā ar bērnu ratiem jābrauc pāri sniega valnim. Saprotu, mašīnām 2 km apbraukt nieks. Vai patiešām jāiet caur Zinātnes ielu, lai nokļūtu Pīlādžu ielā???

lakshmi
 - 2015-08-30 16:33
Minētais krustojums arī mani interesē, jo bieži to šķērsoju. Viendien kopā ar mani pārskriet lielceļu gribēja 2 bērni ar riteņiem. Esot no trenniņa. Kā būs tumšajā laikā? Pie tam ir uzlikts šķērslis mašīnām un gar to gājējam ar bērnu ratiem apbraukt grūti. Tagad koku vairs, viss atklāts un autovadītāji domā, ka tā ir ātrgaitas autostrāde un var braukt ar 100km/st. Ātrumu samazinošas zīmes nav. Ja pagājušā gadā vēl varēja pārskriet ceļu, tad tagad auto tik ātri piebrauc klāt, ka nezini, kur glābties. Būtu labi,ja izveidotu tādu gājēju pārejo, kā pie "Šokolādes" no Ventas ielas uz Strēlnieku ielu. Pie tam tas rajons ir maz apdzīvots.
Administrācija
 - 2015-08-31 11:03
Labdien!

Pašvaldības speciālisti informē, ka minētais ceļa posms ir VAS „Latvijas Valsts ceļi” pārziņā. Neskatoties uz to, ka izbraukšana no Pīlādžu ielas uz autoceļu ir aizliegta, gājējiem joprojām ir nepieciešamība šķērsot autoceļu, tai skaitā skolēniem, kas dzīvo Siguldas pagasta teritorijā un apmeklē izglītības iestādes pilsētā. Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes pārstāvji ir vērsušies pie VAS „Latvijas Valsts ceļi” ar lūgumu izskatīt iespēju izveidot šajā krustojumā izgaismotu gājēju pāreju. Šobrīd situācija tiek izvērtēta un tuvākajā laikā gaidāma „Latvijas Valsts ceļu” atbilde.
Atgādinām, ka uzklausot iedzīvotāju ierosinājumus, autoceļa A2 krustojumā ar Zinātnes ielu pašvaldība divus luksoforus papildinājusi ar sekcijām gājējiem, uzlabojot gājēju drošību.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
lakshmi
 - 2015-08-31 11:42
Paldies par atbildi, bet skaidrs,ka Diskusijās cilvēki izrunājas, kad ir liels satraukums un meklē līdzīgi domājošos. Var sūtīt vēstuli atbildīgajai iestādei, bet vispirms diskusējot rodas pat labākais risinājums.
Šorīt lielajā miglā bija liels stress šķērsojot šoseju, jo redzamība vāja, un pārdomas, ka pilsētas vara nevar neko radīt, jo šajos laikos atbildība birokrātiski sadalīta. Tādēļ, ja lielceļš ved caur pilsētu, uzlabojumus var veikt tikai ceļa uzturētājs. Vienīgi skumji, ka tā darbinieki neapseko un neizpēta apkārtējo vidi un tās iedzīvotāju intereses.Iznāk, ka svarīgākas ir caurbraucošās mašīnas. Atceros, luksoforu uzlika tikai tad,kad traģiski gāja bojā bērns pirms desmitiem gadu.

Pasākumi

       Jūlijs 2020