Svētdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +14.8℃, DR vējš 5.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Grantēto ielu uzturēšana
Ābeļdārza iedzīvotāja
2015-11-18
Vai tiešām grantētās ielas tiek greiderētas tikai pēc iedzīvotāju sūdzību saņemšanas????

1) Ābeļdārzā ielas greiderētas 3 reizes, mazās pieguļošajās ielas 1 reizi!
2) Šobrīd ceļš ir izdangāts un nebraucams! - Kad ceļu uzturētājs plāno uzvest paredzēto grants daudzumu? Kad līdzināt bedres - tad, kad būs SASALUSI ZEME?
3) Kā parasti - atbilde: " izvērtējam bedrīšu izmēru, pēc tā izvērtējam. Regulāri apsekojam ceļu stāvokli." - Jautājums: - kad tad šī izvērtēšana notiek??? - Pirms un pēc ziemas - cik regulāri / datumi ??? -
4) Vai Ābeļdārzs nav daļa no Siguldas vai arī šeit nedzīvo neviens no Domes?
5) Kas ir par problēmu apsekot pāris grantētās ielas Siguldas pieguļošajās teritorijās??? Vēlētājiem sola asfaltu... Sola normālus piebraucamos ceļus... Vai Siguldas Dome zina kas ir normāls piebraucamais ceļš - variet definēt, lai arī iedzīvotājiem top skaidrs?!
6) Sakiet lūdzu, kam? kuram-ai? sūtīt rēķinu par auto ritošās daļas remontu?

Ābeļdārza iedzīvotāja
 - 2015-11-18 16:32
A klases iela - Helmaņu iela - smejas mežā zvēri!

1) Nav gaismas visā Helmaņu ielas garumā
2) Gājēji brien ar zābakiem caur dubļiem, caur pusmetrīgās bedrēs
3) Nav nevienas gājēju ietves - tā dēvētajā A klases ielā

P.S. - manuprāt šim ciematam ir jāmaina zonējums, jo ar šādiem infrastruktūras defektiem noteikumi, nodokļi nevar būt tādi pat kā pilsētā - tā ir iedzīvotāju klaja nerrošana.

Apsveicam! Esamu lepna Siguldas iedzīvotāja, bez normālas piekļuves iespējām dzīvesvietai!
Priecīgus visiem svētkus!
Atbilde: Ābeļdārza iedzīvotāja
KristīneA
 - 2015-11-18 17:12
Ja šim es pilnībā piekrītu. Nākot no bērnudārza vakarā ejam pa totālu tumsu. Ja braucam ar auto, tad pat braucot ar atļauto ātrumu, kas ir mūsu dzīvojamā zonā, bedres ir tik tuvu viena otrai un pilnas ar ūdeni, ka vis šļakstās nepajokam, un ja iet kāds gājējs tas ir nošļakstīts!!!!!
Atbilde: Ābeļdārza iedzīvotāja
Jēkabs no blakusmājas
 - 2015-11-18 17:35
L.cien. atlaušos piebilst un paust savu subjektivo viedokli!
Helmana iela ir iekłauta Siguldas magistralo ielu saraksta, kas nozime, ka Helmana ielas stavoklim ir jabut 1:1 ka piem. R.Blaumana vai Pils ielas vai Nākotnes ielas stāvoklim! Visām šīm ielām, iznemot Helmana ielu, ir gājēju ietves un apgaismojums.
Jautājums atbildigajiem Domes darbiniekiem- kādēl Dome aiznemas naudu Pils ielas rekonstrukcijai, bet nedz Zinatnes, nedz Helmana ielai panemt aiznemumu un sis ielas sakartot nav iespejams?
Tapat jautajums par aizmirstajam un nekoptajam cela nomalem Siguldas novada lauku teritorijas? Ja Siguldas Dome neuzskata par savu pienakumu sakopt so celu nomales,iesaku tas nodot privatizacijai! Ja ir pa daudz pienakumu, nevaj "sadegt", attadisies cilveki, kas velesies sos celus privatizet un sakopt!
Saulcerīte
 - 2015-11-18 19:09
Pilnīgi piekrītu- Ābeļdārza ielas ,(ja tās vispār tā var dēvēt) ir slikti izbraucamas! Šķiet, ka pagasts vispār ir apdalīts, nodalīts no Siguldas novada, jo pilsētā daudz tiek darīts ielu uzlabošanai, bet pie mums kā Sūnu ciemā! Žēl, ka Siguldas viesi neredz pagasta ceļus!
Tāpat Institūta iela -no Mores ielas līdz Pleskavas šosejai... no rītiem un vakaros pa šo ielu pārvietojas māmiņas ar bērniem vai skolas bērni, tāpat automašīnu satiksme ir intensīva. Iela pašaura, gājēji iet pa ceļa malu, situācija bīstama visiem! Vai tad nevarētu rast risinājumu gājēju ietvei?
Jā, kad tad pie mums Ābeļdārza rajonā pēdējo reizi bijis kāds ceļa remonts? Vai to vispār kāds atceras...
Administrācija
 - 2015-11-19 14:35
Labdien!

12.novembrī un 16.novembrī notika Siguldas novada Domes priekšsēdētāja tikšanās ar novada iedzīvotājiem, kur tika skaidroti arī šie jautājumi.
Siguldas novada pašvaldības Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes vadītāja Inga Zālīte informē, ka tiklīdz to atļaus laika apstākļi, turpināsies ceļu un arī Jūsu minēto ielu greiderēšana.
Kas attiecas uz apgaismojuma izbūvi, AS “Sadales tīkli” norāda, ka uz Strauta ielas balstiem atrodas kailvadu līnija un atsevišķi balsti ir jāmaina, tādēļ apgaismojuma izbūves darbus pagaidām šajā teritorijā nevar veikt. A/S “Sadales tīkls” Siguldas iecirkņa ekspluatācijas meistars informē, ka līdz 2016.gada augustam ir ieplānota Strauta un blakus esošo ielu gaisvadu līniju nomaiņa no kailvadiem uz piekarkabeļa līniju. Pēc šiem darbiem pašvaldība atkārtoti lūgs atļauju AS “Sadales tīkli” izbūvēt ielu apgaismojumu.
Zinātnes ielai tiek turpināti projektēšanas darbi. Kā liecina VARAM sniegtā informācija, Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 3.3.1. specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt privāto investīciju apjomu reģionos, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībai atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz vietējo uzņēmēju vajadzībām” projektu, tai skaitā Zinātnes ielas pārbūves īstenošana, varētu tikt uzsākta 2016.gada vasarā.
Nākošajā gadā plānots uzsākt projektēšanu arī asfalta seguma maiņai/uzklāšanai Helmaņa ielā posmā no Zinātnes līdz Graudu ielai.
Lai uzlabotu satiksmi, Siguldas novada pašvaldība ir pasūtījusi satiksmes organizācijas shēmu Ābeļdārza teritorijai ar kuru iedzīvotāji tiks iepazīstināti 2015.gada beigās/2016.gada sākumā.
Aicinām Ābeļdārza iedzīvotājus Jums ērtā laikā uz tikšanos ar Siguldas novada pašvaldības Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes darbiniekiem, lai pārrunātu klātienē visus interesējušos jautājumus.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020       
1 2 3 4 5
678910 11 12
13 141516 17 18 19
20212223 24 25 26
2728293031