Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +13.9℃, DR vējš 3.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Slidotava
DCness
2015-12-29
Kāpēc Siguldā nav slidotavas? Dzirdēju, ka kādreiz esot bijusi, bet tagad vairs nav? It kā elementāra lieta pilsētas iedzīvotāju ziemas aktīvajai atputai.

Kendo
 - 2015-12-30 09:20
:)
Agrāk. Agrāk bija kkā savādāk viss. Pie skolas uz lielā laukuma atbrauca pažarnieki un pāris reizēs salēja ūdeni gan uz futbola laukuma pa vidu, gan apkārt visu skreiceļu. Bija daudz vietas, kur slidot. Gan jau, ja gribētu, tad arī tagad varētu. Savukārt tas mazais pleķītis pie kultūras nama nebij nopietni.
Vai pašvaldība varētu saņemties un, teiksim, pie svētku laukuma pļavā saorganizēt masu slidotavu?
Atbilde: Kendo
DCness
 - 2015-12-31 01:07
Redzi, Kendo, agrak bija kaartigas ziemas - kaa oktobra beigaas temperatuura aizgaja minusos, taa liidz martam taa arii tureejaas. Tagad ar udens izliesanu uz placa vien nepietiek.

Bet nu izskataas, ka pilseetas teevi tomeer kko domaa sajaa virzienaa, skatisimies, kadi bus rezultaati.
Administrācija
 - 2015-12-30 13:16
Labdien!

2016.gada budžeta plānošanas ietvaros ir iesniegts pieprasījums saldētas slidotavas izveidei. Pieprasījuma apstiprināšanas gadījumā pēc 2016.gada 13.janvāra Domes sēdes plānots sagatavot un izsludināt iepirkumu par publiskās slidotavas izbūvi Siguldā. Pēc iepirkuma procedūras noslēguma būs iespējams precīzāk noteikt darbu izpildes termiņus, bet ņemot vērā, ka plānotā slidotava ir saistīta ar ievērojama apjoma izbūves darbiem, aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem. Ja laika apstākļi pēc darbu veikšanas būs nepiemēroti, slidotava darbību uzsāks 2016.gada rudenī.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
siguldietis
 - 2016-02-25 12:40
Labdien, administrācija!
2016. gada Domes sēžu protokolos (13. janvāris, 3. februāris) nav ne vārda par slidotavas izveidi. Kur pazuda izbūves pieprasījums? Kad par to lems? Ļoti gaidām slidotavu!
Atbilde: Administrācija
Administrācija
 - 2016-02-26 08:22
Labdien, siguldieti!

13. janvāra sēdē šis jautājums (sadaļā P/A “Siguldas Attīstības aģentūra”) tika skatīts, pieprasījums saldētas slidotavas izveidei ir apstiprināts. Šobrīd notiek stacijas laukuma labiekārtošanas plānošana, vēlāk tiks izsludināts iepirkums par publiskās slidotavas izbūvi. Pēc iepirkuma procedūras noslēguma būs iespējams precīzāk noteikt darbu izpildes termiņus. Aicinām sekot līdzi aktuālākajai informācijai par jaunumiem slidotavas izveides jautājumos.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
skaidrite
 - 2016-02-26 12:06
jay top iepirkums, bet vai pašā centrā būvējamam objektam nebūtu jānoskaidro iedzīvotāju viedoklis? Kāpēc tāda steiga?
Atbilde: Administrācija
Ketija
 - 2016-02-29 13:02
Skaidrīt, tāpēc, ka cilvēki gaida slidotavu! Tā kā par to tika runāts jau iepriekš, manuprāt, iedzīvotāju domas ir skaidras - vairākums grib slidotavu :-) Vēl viena iespēja, kur ar ģimeni, bērniem kopā aktīvi atpūsties - lieliska ideja un lauciņš, kas Siguldai vēl trūkst! Mēs novērtēsim un pacietīgi gaidām!
Atbilde: Administrācija
skaidrite
 - 2016-03-14 17:22
Ketij, kur var iepazīties ar iedzīvotāju aptauju, ka vairākums ir par slidotavu konkrētā vietā un veidā?
Minks
 - 2016-01-03 17:02
Nav tik traki- ir slidotava Kaķīškalnā, pie "Prieka pieturas", gan jau arī pie Līvkalniem un pie baznīcas un domes dīķos ar var slidot. Iespēju pie šitādiem mīnusiem ir reāli daudz.
Un prieks, ka ir padomāts par normālu, lielu investīciju, lai turpmāk mums būtu jaudīga slidotava.
skaidrite
 - 2016-02-26 12:03
Vispirms par mūsu nodokļu naudu tika rekonstruēts pirmsvēlēšanu objekts "Stacija". Tad par mūsu naudu tas tika labots [sākotnēji zaļā zona notiekti izmaksāja vairāk kā tagadējais bruģa laukums]. Tagad atkal par mūsu naudu bruģis tiks nojaukts un tā vietā taps nākamo vēlēšanu objekts "Slidotava". Cienījamā Administrācija, vai tas nav par izšķērdīgu?
Atbilde: skaidrite
Administrācija
 - 2016-03-01 11:43
Labdien, skaidrīte!

Pēc dzelzceļa stacijas nodošanas ekspluatācijā tika konstatēti vairāki būtiski defekti, kuru cēlonis bija būvdarbos izmantotais nekvalitatīvais betons. Pagājušā gada nogalē tika uzsākta defektu novēršana. Pašvaldība ir vērsusies pie būvdarbu veicēja SIA „YIT Celtniecība” ar pretenziju un prasību par zaudējumu atlīdzināšanu.

Savukārt slidotavas nepieciešamību Siguldas novada iedzīvotāji bieži pauž gan tiekoties klātienē ar pašvaldības darbiniekiem, gan, piemēram, ikgadējā akcijā „Dāvini ideju domei” šis temats izskanējis vairākus gadus pēc kārtas. Tikpat lielu interesi par slidotavas tapšanu Siguldā pauž arī vietējie uzņēmēji.

Šobrīd tiek veikta dzelzceļa stacijas teritorijas labiekārtošanas plānošana. Vēl tikai tiek domāts par labāko tehnisko un ekspluatācijai piemērotāko risinājumu.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: skaidrite
siguldietis
 - 2016-03-06 22:37
Es ar domāju, ka slidotavu nevajag stacijā. Stacijas laukums lai paliek brīvs pasākumiem kā līdz šim, un strūklaka ar lai paliek, tā ir smuka. Ja būvē slidotavu, tad tādu, kas der iedzīvotājiem ilgtermiņā, ne tikai tūristiem pāris dienas gadā paslidināties. Lai tur var normāli hokeju uzspēlēt un bērniem slidotapmācības pulciņu. Tātad vajag segtu slidotavu angārā, tamlīdzīgā kā pie SPV. Ja viena gada budžets nevelk, tad būvēt vairākās kārtās, vairākus gadus, bet kaut ko kārtīgu.

Pasākumi

       Jūlijs 2020