×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 28. marts
Šodien sveicam: Gunta, Ginta, Gunda
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Sabiedriskā ēdināšana bistro "Melnais Kaķis"
Olallaaaaa
2007-10-29
Sestdien pusdienas laikā nolēmām ar draugu ieturēt maltīti centra bistro "Melnais kaķis". Pēc salona "Ēra" apmeklējuma, domājām labo omu papildināt ar kādu gastronomisku gardumu. Par nožēlu mūs sarūgtināja minētā bistro apkalpotājas dusmīgi nievājošā attieksme, ēdiens tika "pamests" un rūciens bija spēcīgāks par lauvu mātes auriem... diemžēl radās tāda sajūta, ka esam vainīgi par to, ka uzdrīkstamies vispār kaut ko lūgt... Vēl lielāku sarūgtinājumu radīja nenotvākto galdiņu un netīro trauku skaits. Vēlētos norādīt, ka visai grūti bija atrast kaut mazu vietiņu uz galda stūrīša, jo netīro trauku kaudze aizņēma lielāko daļu "saimes galda"... Domāju, ka šodien patērētājam ir tiesības saņemt pakalpojumu atbilstoši preces un piedāvājuma cenām. Diemžēl, kādam minētajā iestādē joprojām nav izdevies pārkārtot savu attieksmi pret pircēju, - tas gan vairāk atgādina padomijas laika ēdnīcas stilu.... Ceru, ka pārējiem siguldiešiem un pilsētas viesiem nenāksies sskarties ar šāda veida apkalpošanas stilu un Sigulda vienmēr viņu atmiņās būs viesmīlīga un jauka pilsēta.

Monika
 - 2007-10-30 20:31
Man ir drīzāk aizrādījums par konditoriju "Kaķu māja" - tur nu gan ir nelaipnības kalnagals - es tiešām nesaprotu, kā saimnieks var turēt apkalpojošā sfērā tiiiik nenormāli nelaipnas, īdzīgas tantes, kādas parasti stāv pi bulciņu stenda. Manā praksē ir dažādi gadījumi un vienmēr tieši tur - tāds riktīgs padomijas gars, kad stāvi rindā pēc appelējušas desas un saki vēl paldies, ka vispār dabū. Biju domājusi, ka tie laiki jau sen cauri. Toties par otru "Kaķu māju" Betas veikalā - vislabākās atsauksmes!
Ruta
 - 2008-02-15 15:39
Varu tikai piekrist rakta autoram par to,ka bistro 'Melnais Kaķis' apkalpošana ir vērtējama tikai un vienīgi negatīvi! Mani kā klientu,šī iestāde ir zaudējusi tikai savas nelaipnās apkalpošnas dēļ.
Amaija
 - 2008-02-15 20:21
Paldies prasmīgajām konditorēm "Kaķu mājā, citādi šim iestādījumam sen mestu lielu līkumu apkalpojošā personāla dēļ - jo no pircēja puses "lūdzu" un "paldies" ir nesaprasts jēdziens, kur nu vēl šos elementāros pieklājības vārdus sadzirdēt no pārdevējas!
Nellija
 - 2008-05-25 02:31
Varu Jums diemžēl tikai piebalsot - man ne reizi vien nācies tiešā vārda nozīmē "palikt ar muti vaļā", jo neizpratu, kā kaut ko tādu var atļauties šīs iestādes apkalpotājas!!! Reiz viņas pat atļāvās skaļi un nievājoši gan manis, gan manas kolēģes priekšā apspriest mūsu ēdienu izvēli. Esmu siguldiete - un uzskatu, ka šīs iestādes apkalpotājas ne tikai ir ārkārtīgi nelaipnas un neciešamas, tās arī grauj Siguldas koptēlu-kāds gan iespaids paliek tūristiem pēc ekskursijas Siguldā, apmeklējot šo iestādi? Kauns...Tādas tikai atlaist! Lai arī kādas būtu viņu algas, nekas neattaisno viņu izturēšanos pret klientiem. Darba devējiem vajadzētu nopietni piedomāt pie peronāla maiņas!!!
Laurinjsh
 - 2008-05-26 12:26
manupraat, saimnieki kundziites neizaudzinaas - jaaaudzina mums pashiem :) tikliidz ir "jauka" attieksme - pagaidit, lai sakraamee porciju un tad pazinjot, ka nemaxaas utt. Veel ir taada jauka lapa kaa www.sudzibas.lv - lieliska iespeeja reklameet :) Un ja saimnieki ir domaajoshi cilveeki, varbuut kas mainiisies
gunita
 - 2008-06-05 21:34
Varu piekrist visiem šiem cilvēkiem,kas šeit ir rakstījuši .Tur pa tiešām nav tā laipnākā apkalpošana,es personīgi to varētu teikt tikai par vienu maiņu.Kā vispār tādi nelaipni cilvēki vel tur strādā.
Zuze
 - 2008-12-25 15:29
Esmu Siguldā pārcēlusies no Rīgas,un dzīvoju jau pāris gadus.Kaķu māju apmeklēju diezgan bieži,un varu teikt ka šeit ir pati labākā konditoreja Siguldā,un arī apkalpojušais personāls mani nav pievīlis:-)Maniem Rīgas radiem un draugiem arī patīk šeit paēst,un kādu kūciņu līdz paņemt."Kaķu māja" rullē!!!!!
LOLIS
 - 2009-01-07 21:35
lasu ka cilvēki apmeklē tik nepatīkamu vietu bet kāpēc neaiziet drusku uz priekšu uz restorānu EVELE?tur ir super viesmīļi jauni puiši ļoti laipni apkalpošana super ēdienu kvalitāte ļoti laba un cenas ir pieņemamas klāt ir plus vis tīrs un omulīgs.pamēģiniet mans draugu loks ir ļoti apmierināts un apmeklē diezgan bieži.
Zuze
 - 2009-01-09 16:14
Lolis nodarbojas ar reklamēšanu!Labi,ka iesaki kādu foršu vietiņu,bet kādēļ nomelno citas!!!???Kādēļ tev tik ļoti nepatīk"Kaķu māja"?????
Arnis
 - 2009-01-09 19:27
nu tur man šķiet viena nelaipna dāmīte strādā, kura no augstiem plauktiem nokritusi līdz bistriķim un tagad "atriebjas" pircējiem, arī es esmu piedzīvojis savas ēdiena izvēles negatīvu apspriešanu, bet konditorītes -malači- viss garšo super!
laine
 - 2009-01-10 14:33
ja ari man un manai draudzenei bistro "'Melnais kakis''nekaunigi uzblava par to ka mes paprasijam vai viniem ir karsta sokolade un sava starpa smejamies , uz mums bez iemesla saka blaut un man tas likas diezgan diviaini jo pardevejam jabut laipnam un atsaucigam klienti jau nav vainigi ka vinai ir likts garastavoklis un vina iepriekseja vakara nav dabujusi seksu(Oes atvainojos par izteicienu bet ta ir )
dudijs
 - 2009-01-12 19:37
Melnais kaķis ir ļoti laba ēstuve. Vajag vainot apkalpošanu nevis ēstuvi.
margo
 - 2009-08-31 23:59
Varbūt tāpēc ,ka meitenēm jau nav kur likties.Ja aizies darba nav ,bet ja paliks ,tad 100 Ls mēnesī.Nejau tikai Jūs izjūtat krīzi.
Minna
 - 2009-09-03 10:26
Štrunts ar krīzi. Ne jau meitenēm tāpēc tagad jāskrien kaut kur, ka viņas nelaipnas, bet nu ja es būtu iwstādes saimnieks, ta man gan nebūtu vienaldzīgi visu šito lasīt. Sarīko sapulces, audzina darbiniekus, nez. Vai darba trūkums Siguldā attaisno jēlu attieksmi?

Pasākumi