Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Gribam zināt!
Solo
2016-04-12
Gribam redzēt ceļu kopšanas grafiku šai sezonai visam Siguldas novadam!

Egils no Vainagu ielas
 - 2016-04-12 15:38
Ak, cien./god. Solo un visi paareejie celju eksperti! Luugtum beigsim njaudeet, dariisim savu darbu un ljausim profesionaaljiem dariit vinjeejo. Izveedinam galvas, baudam pavasari. Greideris buus, tas tak visiem zinaams, katru gadu ir bijis un buus, pavasaris tikko saacies. Sasoliita jums jau puspasaule -TV iela, Liivkalni, nezinat vairs pashi, ko gribat.

Ko jums dos ekselja tabulinja ar specifiskiem apziimejumiem, datumiem, terminjiem? Braukaasiet greiderim nopakalj, vilksiet ar pirkstu liidzi? Mans kakjis diivaanaa smejas.
Administrācija
 - 2016-04-12 15:39
Labdien, Solo!

Kā jau agrāk esam rakstījuši, veicot iepirkumu, tiek noteikts darbu daudzums un apjoms, kas veicams sezonas laikā, ņemot vērā laika apstākļus un ceļa stāvokli. Darbu veikšanai noteicošais nav datums, bet gan tehnoloģiskais process un ceļa vai ielas stāvoklis.

Pašvaldības speciālisti plāno ikdienas ceļu un ielu uzturēšanas darbus, tostarp ceļu, ielu planēšanu un greiderēšanu, bet to izpilde ir atkarīga no laikapstākļiem – ceļu, ielu planēšanu un greiderēšanu var veikt pēc tam, kad pilnībā ir atkususi grants un apžuvusi ceļa virskārta, tādēļ precīzu ceļu kopšanas darbu grafiku nav iespējams sastādīt.

Pašvaldība grantēto ielu un ceļu uzturēšanu veic saskaņā ar iepirkuma nolikumu, ņemot vērā arī laika apstākļus un ceļa vai ielas stāvokli.

Teritorijas attīstības pārvalde informē, ka šobrīd ir uzsākta novadu ielu un ceļu planēšana, ko plānots pabeigt līdz aprīļa beigām.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020