Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +7.9℃, D vējš 2.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Bezmaksas autobuss
Linda Heine
2016-05-08
Katru rītu vedu savas meitas uz b/d "Ābelīte", bieži izmantoju autobusu, kurš no manas pieturas DEPO atiet 7.33, dažas reizes man ir jāņem līdzi dēliņš, kurš vēl nestaigā, tāpēc izmantoju ratus, BET ir nācies ļoti vilties, jo kad pienāk autobuss, redzu, ka iekšā tajā ar saviem ratiem netieku, jo autobuss pilns ar skolēniem, tad nu apgriežos un ejam ar kājām, redzu tikai, ka skolēni nosmej.
Zinu, ka skolēniem ir speciāli autobuss, kāpēc viņi nebrauc ar to??? Mani vienkārši tracina pilnais autobuss, kad tajā viens otram stāv uz galvas.

Administrācija
 - 2016-05-10 21:39
Labdien, Linda Heine!

Transporta nodaļas pārstāvji informē – pilsētā skolēniem nav paredzēts cits autobuss. Skolēni izmanto autobusu Sigulda - Kaķīši - Institūts - Sigulda, kura maršruts un grafiks ir veidots tieši skolēnu pārvadāšanai. Šobrīd izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos nav plānotas. Iedzīvotāju ierosinājumi, ja tādi būs, tiks ņemti vērā, plānojot skolēnu pārvadājumus jaunajā mācību gadā, sākot ar septembri.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
Linda Heine
 - 2016-05-12 13:39
Protams, tad es atvainojos, vnk, redzu, ka kursē kaut kāds autobuss uz kura rakstīts "skolēni" taču tā autobusa maršrutu nezinu, bet vienalga, skumji, ka man nav vietas ratiem!

Pasākumi

       Jūlijs 2020