×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 24. aprīlis
Šodien sveicam: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

bērnudārza izvēle
Zane
2007-12-13
sakiet, kurš Siguldas bērnudārzs ir labāks, laipnākas, pieredzējušākas auklītes utt? Bērniņš drīz jālaiž kādā bērnudārzā, bet nezinu - kurš būtu piemērotāks.

Saistītās tēmas:

Bērnudārza maiņa
Bērnudārzu rinda

Andrejs
 - 2008-01-03 11:32
cik es zinu, tad viens variants ir iet un pasai paskatities, parunat ar vaditaju, bet otrs, saprast, kura bernudarza vispar var tikt ieksa- visa Latvija ir rindas uz darziniem.
Valdis
 - 2008-01-13 22:28
Sveika, Zane! Ir vēl vieta Siguldas Valdorfa Bērnudārzā (Cēsu iela 10, vadītāja Mārīte Akmentiņa tel: 26734552). Manējie iet tur un viss ir forši - esmu apmierināts. Valdis
Momo
 - 2008-01-14 17:45
Siguldas Valdorfa bērnudārzs ir vislabākais!!! Mani bērni tur iet un viņiem ir vislaimīgākā bērnība :) Patiešām.
Laurinjsh
 - 2008-01-17 12:42
uzskatu, ka Valdorfa beernu daarzs ir interesanta vieta liidz 5 gadu vecumam, bet ne ilgaak, jo manupraat maaciishanas metodes apgruutinaas beerna turpmaaku maaciishanos
Peljuks
 - 2008-02-12 13:09
Tu saki - Bērniņš drīz jālaiž kādā bērnudārzā, bet nezinu - kurš būtu piemērotāks. Taču ja nestāvi nevienā rindā, tad baidos, ka netiksi nevienā dārziņā! Esmu dzirdējusi ka forša vieta būs privātais Montesori dārziņš Pumpurdārzs! Man vēl bērniņš maziņš, bet domāju, ka gribētu izmēģināt šo dārziņu, kad pienāks laiks!
Ilma
 - 2008-02-21 10:32
Dārziņi jau visi varētu būt labi, bet vai visos ir vietas? Es savu mazuli vedu uz "Pumpurdārzu" rotaļāties un esam arī iestājušies rindā uz šo pašu bērnudārzu. Patiesībā, lai izlemtu, kurš būs labākais bērnudārzs, vajadzētu visus izpētīt pašiem vecākiem!
Prīdis
 - 2008-02-27 12:24
Ļautiņi! Lūdzu neaizmirstiet attīstītā sociālisma iekarojumus: "Rindā dzimu, rindā augu, rindā mūžu nodzīvoju!
gunita
 - 2008-04-25 17:18
Es savu bērnu vedu uz Pumpurdārzu rotaļu grupu,dzirdēju ka tur vērsies vaļā arī bērnu dārza grupiņa.Tur ir viss ļoti patīkami un mājīgi iekārtots bērniem ir kur rotaļāties ir arī ārā kur dzīvoties.Audzinātājas arī ļoti jaukas.Tas pat nav pārāk dārgi jo lai ņemtu auklīti kas pieskata jūsu mazulli ir jāmaksā vel vairāk.Tā kā Siguldā uz bērnu dārziem ir lielas rindas,tad man liekas šitas ļoti piemērots variants un šeit mazuli paņems uzreiz...padomājiet par to.
Peljuks
 - 2008-06-18 00:19
No kāda vecuma uzņem Valdorfa dārziņā????
gunita
 - 2008-06-19 19:25
Par Voldorfa bērnu dārzu nezinu,bet par Pumpurdārza bērnu dārzu zinu ka tur pieņem bērnus no divi gadi.
Arnis
 - 2008-06-24 20:29
Valdorfos pieņem mazuļus no diviem gadiem
Peljuks
 - 2008-06-24 21:58
Gunita, drusku kļūdaina informācija par Pumpurdārzu! Tur ņem no 2,5 gadiem. Manai paziņai meitiņa stāv tur rindā un tiks tikai no 2.5 un tāpēc spiesta no rudens, kad mazajai paliks 2 gadiņi vest uz Rīgas privāto dārziņu, kur mazos ņem jau no 1,5! Siguldā diemžēl nav padomāts par mazākiem bērniņiem, viss tikai no 3 gadiem, vienīgi Pumpurdārzs no 2,5 :(
gunita
 - 2008-06-30 16:27
Tā kā es šodien noskaidroju tad bērnu dārzā Pumpurdārzs pieņem bērnus no divu gadu vecuma.
Peljuks
 - 2008-07-01 12:12
Gunita lūdzu nejauc divas dažādas lietas: Rotaļu istaba "Pumpurdārzs" Adrese: Līvkalna iela 26, Sigulda Tālrunis: 67972073, 26499778 e-pasts: pumpurdarzs@apollo.lv Vadītāja: Ilze Vētra Rotaļu istabā gaidām bērnus no 2 gadu vecuma. Šeit viņi nedzīvojas savā vaļā, bet tiek rosināti iesaistīties dažādās nodarbībās - veidot, zīmēt, līmēt, dziedāt, attīstīt līdzsvara kustības un koncentrēšanos, kā arī spēlēties, izprast šo pasauli caur prieku un brīnīšanos. Rotaļu istaba atvērta darbdienās, izņemot pirmdienas, no plkst. 9.00 līdz 13.00. Bērnus var atstāt uz visu šo laiku vai arī uz kādu brīdi. Rotaļu istaba aprīkota ar dažādiem izziņas materiāliem – spēlēm, grāmatām, darbarīkiem radošām nodarbēm, ir iekārtots atpūtas stūris, kur bērns var atpūsties. Var doties ar audzinātāju arī laukā un rotaļāties smilšukastē vai dārzā. Tiek organizētas tematiskas ģimenes un bērnu svinības un jubilejas. un Pirmskolas izglītības iestāde „Pumpurdārzs” (reģistrācijas Nr.2001802679) Līvkalna ielā 26, Siguldā. Iestādes darba laiks darba dienās būs no plkst. 7.30-19.00. Tas tiks atvērts pēc pilnas grupas izveidošanas, tāpēc vecāki tiek aicināti savlaicīgi pieteikt bērnus ģimenes modeļa grupā (no 2,5-7 gadu vecumam). mans mazulis (drīz būs 2 gadi) ir rindā uz PRIVĀTO PII PUMPURDĀRZS. Maijā veicot rindas pārreģistrējoties mums skaidri un gaiši pateica, ka pieņem tikai no 2,5 gadiem, bet līdz tam, ja ir vēlēšanās, varam apmeklēt rotaļu grupu! Sazvanīju arī Valdorfa bērnu dārzu, viņi mazos uzņem tikai no 3 gadiem :(
gunita
 - 2008-07-01 15:43
atvaino bet tā informācija kas tev tika iedota maijā tā ir jau veca, vaig pazvanīt un pajautāt pašai vadītājai Ilze Vētra 26499778 un tad arī redzēsi ka mana informācija nav nepareiza.Manam bērnam septembri būs divi gadi un viņu pieteicu uz šo PII PUMPURDĀRZU,tur viņu arī pieņēma....Nevaig turēties pie vecām informācijām ,bet gan interesēties vai nav kas mainījies...
Es pati
 - 2008-07-04 21:32
gunit, diez kādas tev privilēģijas, ja tavu uzņem no 2 gadiem, bet citus no 2,5! Arī mums septembrī paliek 2 gadiņi, tikko biju tur, lai sarunātu par bd gaitu uzsākšanu rudenī, mums teica, ka uzņemot tikai no 2,5 un piedāvāja septembrī apmeklēt rotaļu grupu! Uzklausās ka tas pumpurdārzs nav diez ko nopietna ietāde, ja vienam saka tā, citam savādāk, bez tam ja vadība ir mainījusi savu nolikumu,un sākusi uzņemt jaunākus bērniņus, tad būtu pieklājīgi, ja citiem rindā stāvošajiem tiku izsūtīta vēstule ar jauno informāciju! Sāku domāt, vai vispār tik nenopietnai iestādei varu uzticēt savu bērnu!

Pasākumi