Ceturtdiena, 16. jūlijs
Šodien sveicam: Hermīne, Estere, Liepa
Laika ziņas: Sigulda +22.1℃, ZR vējš 3.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Siguldas autobusi jaunajām māmiņām
Patelly
2016-06-01
Jautājums- vai kāds sāks domāt par jaunajām māmiņām un viņu bērniem Siguldā? Ja ir jāpārvietojas no Institūta uz Siguldu ar autobusu- tā ir liela laimes spēle. Nekad nevar zināt vai būs mazais mikrins vai tomēr autobuss, kurā var tikt iekšā ar ratiem! Jo diemžēl autobusa šoferiem mātes ar ratiņiem ir liels apgrūtinājums.
ID autobuss bija var teikt vienīgais variants kā tikt uz centru ar ratiem, taču nu arī tas būs par maksu.
Labi, ja ārā ir jauks laiks un pastaiga būs patīkama. Bet, kad ārā līst vai ir slikts laiks, taču uz centru vajag? Atliek vien mērot ceļu ar kājām diemžēl.

Administrācija
 - 2016-06-02 08:41
Labdien, Patelly!

Maršrutā Institūts – Siguldas centrs kursē mikroautobusi, ko nodrošina AS „CATA”. Maršruta nepietiekamas noslogotības dēļ ir finansiāli neizdevīgi maršrutā sūtīt lielos autobusus.

Lielie, īpaši marķētie „Siguldieši brauc!” autobusi (Jūsu minētais ID autobuss) – kursē maršrutā Sigulda – Kaķīši – Institūts – Sigulda un tas arī turpmāk Jums kā jaunajai māmiņai būs bez maksas, jo grozījumi noteikumos „Par braukšanas maksas atvieglojumiem sabiedriskajā transportā" paredz, ka pirmsskolas vecuma bērnu pavadošā persona, uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, var saņemt 100% braukšanas maksas atlaidi.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Administrācija
 - 2016-06-07 15:12
Labdien, Patelly!

Esam saņēmuši precizētu atbildi no AS „CATA”, ka saistībā ar autobusa ieilgušo remontu, maršrutā Institūts – Siguldas centrs bija norīkots pagaidu autobuss. Šobrīd viss notiek kā ierasts - maršrutā kursē mikroautobuss ar platajām durvīm, kur var iebraukt ar bērnu ratiem. Gadījumos, ja iekļūšana autobusā ir apgrūtināta, pasažieri var vērsties pie vadītāja ar lūgumu palīdzēt.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020