Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +18.3℃, R vējš 4.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Pirmsskolas iestāžu ēdināšanas pakalpojumi
LauraS
2016-08-29
Jautājums.... pēc kāda principa izvērtē uzvarētāju, piedaloties ēdināšanas konkursā bērnudārziem? Kas ietilpst šajā punktu sistēmā? Manuprāt, viens no svarīgākajiem rādītājiem ir paši bērni un viņu vecāku domas par iepriekšējo gadu ēdināšanas kvalitāti, sortimentu utt., tomēr neatceros nevienu reizi, kad kāds no Vita Markets pārstāvjiem būtu apmeklējis dārziņu un uzklausītu, ko un kā bērni labprātāk ēd... Vismaz painteresēties :) Bērnus mūsdienās tomēr vairāk interesē sadalītā pārtika, ko cerams ņems vērā arī ēdinātāji... Un ticiet man - būs vairāk paēdušu bērnu :)

Administrācija
 - 2016-08-29 14:28
Labdien, LauraS!

Iepirkumā tika vērtēta piedāvāto ēdienkaršu kvalitāte – ēdienu daudzveidība, ēdienkaršu atbilstība uztura normām un bērnu vecuma posmam, kā arī produktu daudzveidība, tai skaitā dārzeņu un augļu sezonalitāte. Vērtēšanas kritērijos tika iekļauta arī ēdienu gatavošanā izmantoto pārtikas produktu kvalitāte, kā arī videi draudzīgs produktu piegādes veids jeb piegādes attālumi. Pakalpojuma cena sastādīja tikai 10% no kopējā punktu skaita. Iesniegto piedāvājumu vērtēšanā tika piesaistīti neatkarīgi eksperti – uztura speciālisti ar ilggadēju pieredzi pirmsskolas un skolas vecuma bērnu ēdienkaršu veidošanā.
Plašāka informācija par ēdināšanas pakalpojumiem Siguldas novada izglītības iestādēs pieejama šeit: http://www.sigulda.lv/public/lat/jaunumi/12604/ .

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
LauraS
 - 2016-08-29 14:43
Bet kāpēc izvērtē ne to, ko saka tie, kas maksā par šo pakalpojumu??? Bērni mūsdienās izvēlas labprāt nesajauktu ēdienu.... Lūgums to respektēt! Ja jau esam izvēlējušies tuvākos piegādātājus, tad varbūt ir iespēja apsvērt pasniegt ēdienu mazliet savādāk!
Vai varētu uzzināt šos uztura speciālistus ar ilggadējo pieredzi? Ļoti vispārīga informācija...Vai uztura speciālisti atbalsta rasolu, burciņu skābeņu zupu, sacukurotu tēju? Varbūt kādreiz der apmeklēt lēmuma pieņēmējiem bērnu ēdienreizes dārziņos un apskatīties, cik daudz bērni ēdienu neapēd un kādi ir bērnu ēšanas paradumi...
Atbilde: Administrācija
Administrācija
 - 2016-08-29 15:32
Labdien, LauraS!

Veicot bērnu ēdināšanu līdz šim, SIA „VITA mārkets” regulāri rīkoja pārtikas tehnologa un pirmsskolas izglītības iestāžu medmāsu tikšanās, kur izvērtēja un pilnveidoja piedāvātās ēdienkartes. Tāpat aizvadītajā periodā regulāri ir notikušas arī ēdinātāja tikšanās ar pirmsskolas izglītības iestāžu padomēm, uzklausot ieteikumus ēdināšanā.
Šomēnes noslēdzās iepirkums par ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu bērnudārzos, kurā no visiem iesniegtajiem piedāvājumiem tieši SIA „VITA mārkets” piedāvāja arī dalīto ēdināšanu. Turklāt viens no vērtēšanas kritērijiem bija bērnu vecuma posmam atbilstoša ēdiena struktūra.
Aicinām Jūs sazināties ar Siguldas novada Domes priekšsēdētāja vietnieci izglītības, kultūras un sporta jautājumos Līgu Sausiņu pa tālruni 67970845, lai iepazītos ar iepirkuma vērtējumu un piedalītos sanāksmē, kad SIA „VITA mārkets” uztura speciāliste Dzintra Kokta tiksies ar bērnudārzu medmāsām par ēdienkartēm.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Dace_C
 - 2016-08-29 22:53
Shodien sanjeemu liigumu no beernu daarza un man kaa vecaakam nepatiik 6.punkts Pakalpojuma saņēmējs 5 (piecu) kalendāro dienu laikā no šī līguma parakstīšanas brīža
veic, ar ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšanu saistītu, avansa maksājumu EUR 50,-
(piecdesmit eiro) apmērā, uz Pakalpojuma sniedzēja sekojošo norēķinu kontu: AS Citadele
Banka, konta Nr. LV38PARX0012626030014 maksājuma uzdevumā norādot maksājuma mērķi,audzēkņa vārdu, uzvārdu, Iestādes nosaukumu, grupas nosaukumu.

Man liekas nepienjemami maksaat uz priekshu par pakalpojumu, kuru neesmu sanjeemusi. Kaadas iespeejas sho punktu iznjemt no liiguma? Un kas notiks, ja samaksaashu 20 dienu laikaa, ne 5? Mans beerns attieciigi netiks pabarots B/D?

Atbilde: Dace_C
Africa
 - 2016-08-31 12:33
pilnīgi piekrītu! kāpēc jāmaksā avansā? un ja bērns pusmēnesi slimības dēļ iestādi neapmeklēs?
jau pagājušogad vairākus mēnešus sanāca nesaprašanās, kad bērnudārzam ir paziņots, ka bērns nebūs, bet audzinatājas neatzīmē, rezultātā rēķins lielāks neka vajadzētu. Vecākiem tagad grāmatvedība jātaisa, cik iemaksāts avansā, cik patērēts, cik pārmaksāts?
Pašvaldība no sevis noņem atbildību par ēdināšanu un naudas plūsmu, un pārliek to uz vecāku pleciem!
Diemžēl izskatās, ka uz sapulci netieku
Lishka
 - 2016-08-29 23:57
Pilnīgi piekrītu LauraiS! Ēdiens daudzreiz neatbilst veselīga uztura nosacījumiem. Tāpat arī ēdiena pasniegšanas veids ir briesmīgs. Ir jādod iespēja bērniem izvēlēties no esošajiem produktiem, kurus viņi vēlas redzēt uz sava šķīvja un ēst, kurus nē. Bez tam ne vienmēr ēdienkarte, kas izlikta uz ziņojuma dēļa atbilda tam, kas tika pasniegts ēdienreizē. Kā tas var būt, ja ēdienreize tiek it kā saskaņota ar bērnudārza medmāsu?

Tāpat arī absurda liekas situācija par avansa maksājumu veikšanu! Praktiski mēs kā bērnu vecāki tiekam nostādīti ķīlnieka lomā - vai nu maksājat avansā, vai bērns nedabūs ēst! Smieklīgi. Izskatās pēc atgriešanās atpakaļ vismaz 10 gadus, kad par mobīlo pakalpojumu izmantošanu prasīja drošības naudas. Kas notiks tādā gadījumā, ja šis privātais SIA paliks maksātnespējīgs vai citādi pazudīs vai pārvētīsies par citu SIA? Mēs kā vecāki varēsim stāvēt garajā kreditoru saraksta beigu daļā un gaidīt, kad varbūt mums kaut kad atgriezīs avansu.. Kā vispār var būt situācija, ka vecāki ar šāda veida lēmumiem no Domes puses tiek iepazīstināti tikai dažas dienas pirms mācību gada sākuma?
Dzintars
 - 2016-08-30 08:11
Mammas! Ir taču 21.gadsimts. Un kas notiek ar ēdinātāju, ja ģimenes nesamaksā nemaz? Jūsu bērnu baros pa manu naudu? Nepiekrītu un neredzu problēmu samaksāt to naudiņu - maijā toties nevajadzēs vispār maksāt par ēdināšanu. Padomājiet par to.
Vai tad jums Kaķu mājā arī dod ēst un naudu prasa tikai pēc tam? Vai īrējot dzīvokli drošibas nauda nav jāmaksā? Kaut kādam buferim pret krāpniekiem un negodīgajiem taču ir jābūt!! Normāla biznesa vide.
Atbilde: Dzintars
Santa B
 - 2016-08-31 09:01
Vispār jau tas ir ļoti neglīti no Vita mārkets puses, 30.augustā paziņot, ka papildus un tik īsā laikā vēl 50 EUR jāmaksā. Protams ne visiem tā ir problēma, bet noteikti ir ļoti daudzi vecāki, kam ir vēl citi bērni skolnieki vai vairāki bērnudārznieki , kas septembri gaidot krietni patērējušies.
Sanāk, ka septembrī jāveic trīs maksājumi par bērnudārzu- par augustu, avansa maksājums un tekošais par septembri.
Paldies Vita mārkets un Domei par dāvanu uz 1.septembri.
Atbilde: Dzintars
Jana
 - 2016-08-31 12:50
Es gan saskatu problēmu! Kādēļ man jāiesaldē līdz maijam "kaut kur" sava nauda?! Es saprastu, ja tas būtu vienkārši avanss par septembri, kas oktobrī dzēšās!
Kāds tam visam sakars ar Kaķu māju vai citu šādu salīdzinājumu? Vita Mārkets ir pakalpojuma sniedzējs un es apmaksāju pakalpokumu pēc tā sniegšanas, man nav iebildumi saņemt rēķinu katru vakaru un to apmaksāt, bet iesaldēt savu naudu kaut kādā uzņēmumā es netaisos!
Atbilde: Dzintars
Santa B
 - 2016-08-31 13:25
Piekrītu Janai, Vita mārketam bizness uz + 50000 , bet mums kopā uz - 50 000. Bet līgumu izlasot, sanāk, ka ja samaksā avansu un pirmo rēķinu nesamaksā, tad no avansa sedzas šis rēķins un tālāk maksā tekoši - tas ir pēc 8.punkta. Nevienā punktā nav teikts, ka avansa maksājums šādā situācijā jāmaksā atkal. Vispār līgums sastādīts ļoti neprofesionāli, nerunājot nemaz par to, ka pakalpojuma saņēmējam vispār nekādu tiesību pēc līguma nav.
Atbilde: Dzintars
Administrācija
 - 2016-08-31 14:46
Labdien!

Atgādinām, ka 6.septembrī notiks tikšanās ar bērnudārzu vadītājām un medmāsām, kuras kontrolē bērnudārzu ēdienkartes, kā arī pašvaldības un SIA „VITA mārkets" pārstāvjiem.
Jautājumus par līguma nosacījumiem un avansa maksājumu aicinām sūtīt pakalpojuma nodrošinātājam SIA „VITA Mārkets" uz e-pastu bernudarzi@elvi.lv.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Santa B
 - 2016-08-30 08:59
Uztura speciāliste droši vien vadās pēc savas ēšanas gaumes, rosols un tamlīdzīgi ēdieni bērniem- tas vispār vienkārši ir unikums . Nepazīstu nevienu bērnu kas ēstu rosolu , pieļauju, ka ir arī tādi, bet niecīgs procents.
Tāpat piekrītu, ka ļoti bieži netiek dots ēdienkartē ierakstītais un man arī nav iemesla neticēt bērnam.
Piebilstot par to avansu un parēķinot cik aptuveni ir bērnudārznieku- tāds neslikts Vita mārketam sākuma kapitāliņš sanāk, vai tad tiešām tik slikta finansiālā situācija, ar nemaksātājiem jācīnās pašiem nevis uz pārējo vecāku rēķina.
Administrācija
 - 2016-08-30 09:27
Labdien!

Lai klātienē pārrunātu izmaiņas, kas skar Siguldas novada pašvaldības bērnudārzu audzēkņu ēdināšanu, kā arī lai atbildētu uz visiem vecāku jautājumiem, aicinām uz tikšanos ar bērnudārzu vadītājām un medmāsām, kuras kontrolē bērnudārzu ēdienkartes, Siguldas novada Domes priekšsēdētāja vietnieci Līgu Sausiņu, uztura speciālisti un SIA „VITA mārkets” pārstāvjiem.

Tikšanās laikā ar vecākiem tiks pārrunāti vairāki vecākiem aktuāli jautājumi:
• Iepirkumu procedūra ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai novada izglītības iestādēs, pretendentu piedāvājumu vērtēšanas kritēriji
• Prasības pirmsskolas izglītības iestāžu bērnu ēdināšanai saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem “Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem”
• Līgumsaistības starp pašvaldības bērnudārzu audzēkņu vecākiem un pakalpojuma nodrošinātāju SIA „VITA mārkets”.

Tikšanās notiks 6.septembrī plkst.18.00 Siguldas novada Jaunrades centrā, Skolas ielā 3.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
Ketija
 - 2016-08-30 10:29
Prieks, ka pašvaldība atrada veidu, kā aicināt visas mammas/tētus kopā, lai izrunātu šo aci pret aci. Arī man šī tēma ir aktuāla, vēlos saprast nianses. Taču skeptiski skatos uz tām mammām te, kas sašutušas par tiem 50 eiro.. Mēs droši vien ar lielāko daļu komentētājām no rītiem tiekamies pie "Ābelītes" vārtiem, un lielākā daļa šo mammu brauc lepnos auto, taču par 50 eiro bērnu interesēm viņas skatās ar baltu aci :)) Neesmu miljonāre, bet saprotu arī ēdinātājus - tas ir bizness un garantijas mūsdienās nepieciešamas visur. Turklāt mazturīgajām ģimenītēm taču ir lieli atvieglojumi...
Lai izdodas tikšanās laikā mammām saprast, par ko ir vērts satraukties un uz ko taupīt naudu, bet kur "šūmēšanos" nevietā var aiztaupīt... Tie taču ir mūsu bērni.
Dzintars
 - 2016-08-30 09:49
Ļoti labs piedāvājums par tikšanos.
Paldies!
LauraS
 - 2016-08-30 11:03
Tas ir labi, ka rīkojat tikšanās savā starpā (ar medmāsām, tehnologiem utt.). Protams, medmāsa teiks, ka viss ir ok, bērni ir paēduši, jo esmu novērojusi, ka ļoti iedziļināties neviens negrib tajā, ko un kā bērni ēd. Lai saglabātu darba vietu, netaisītu liekas šūmēšanās, tā arī visu atstāj, kā ir! Sapulcē, ja Jūs nesagatavotai medmāsai pajautāsiet, kāda ir tendence bērnu ēšanas paradumos, paskatīsimies, cik viņa ir bijusi iedziļinājusies šajos jautājumos... Jo principā jau tas būtu viņas darbiņš pacīnīties, lai būtu vairāk paēdušu bērnu! ;)
Atbilde: LauraS
Lulu
 - 2016-08-31 00:07
LauraS! Kur Jūs esat vērojusi, kā un kas iedziļinās bērnu paēdināšanā? Jūs strādājat bērnudārzā?
LauraS
 - 2016-08-30 11:08
Trūkst šī te saite: bērns - pedagogs - medmāsa - ēdinātāji... Trūkst iedziļināšanās tajā, ka pedagogiem vajadzētu vairāk sadarboties ar medmāsu - par to, kā bērni ēd, medmāsai tālāk ar ēdinātājiem... Mīļie vecāki, nāciet uz tikšanos, lai nav tikai runāšana pa kaktiem, bet lai mēs visi kopā nonāktu pie rezultāta, kas palīdzēs vairāk izprast ēdinātājiem mūs un būs vairāk paēdušu bērnu dārziņos :)
Africa
 - 2016-08-31 12:34
Nekur neatrodu informāciju vai pirmklasniekiem būs brīvpusdienas vai arī šo jautājumu dome veiksmīgi ir atrisinājusi kopā ar Vita Markets?
Atbilde: Africa
Administrācija
 - 2016-08-31 14:13
Labdien, Africa!

1.–4. klašu skolēniem kompleksās pusdienas joprojām tiks nodrošinātas bez maksas.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Africa
Ketija
 - 2016-08-31 14:21
Ai, mammas, man kauns. Mēs nevis esam pateicīgi, ka mūsu mazuļi jau pagājušajā gadā ir ēduši bez maksas, mēs nākam te un paģēram, lai dod vēl, vēl un vēl. Un tik nicīgā tonī. Kad dome jums dod jaundzimušo monētiņas, jūs smaidāt. Kad tiek ieviestas kādas izmaiņas, jūs nākat te šņākt, sūdzēties un kašķēties.

Man arī ir šādi tādi neskaidri jautājumi par ēdināšanas jauno kārtību, gribu saprast avansa sistēmu - kā tas strādās, kad mazulis slimos un dārziņā neies.. Tāpat daži līguma punkti ir neskaidri. Tāpēc es noteikti ieradīšos uz tikšanos. Tām mammām, kas raksta, ka netiks, varbūt izvērtējiet un pārplānojiet, vai atsūtiet vīrus vai vecmāmiņas. Tā ir jūsu atbildība izzināt visu informāciju un tikai tad sākt sūdzēties pa pakšiem.
Santa B
 - 2016-08-31 14:54
No domes-Jautājumus par līguma nosacījumiem un avansa maksājumu aicinām sūtīt pakalpojuma nodrošinātājam SIA „VITA Mārkets" uz e-pastu bernudarzi@elvi.lv.

Aizrakstīju , bet atbildes nav un rīt jau 1.septembris, ja līgumu neparakstīšu, sanāk ar rītdienu bērns būs neēdis, bet kā var parakstīt, ja ir neskaidri jautājumi.

Izskatās, ka speciāli ar līgumu vilkts līdz pēdējam, lai steigā vecāki parakstītu velns sazin ko .
LauraS
 - 2016-09-01 10:23
Lulu.... nevajag strādāt bērnu dārzā, lai redzētu rezultātu :)
Administrācija
 - 2016-09-02 08:30
Labdien!

SIA „VITA mārkets" informē, ka, ņemot vērā, ka ēdināšanas pakalpojuma sniegšanas līguma slēgšana ir jauninājums, kā arī norādītais avansa maksājums ir negaidīts un neplānots maksājums, uzņēmums pagarina avansa iemaksas termiņu līdz 15.septembrim.
SIA „VITA mārkets" informē, ka gadījumos, kad nav iespēju vai ir apgrūtinoši savlaicīgi vai pilnā apmērā veikt avansa/ikmēneša rēķina apmaksu, vecākiem par to jāinformē uzņēmums, rakstot uz e-pastu: bernudarzi@elvi.lv, lai rastu abpusēji pieņemamu risinājumu.
Atgādinām, ka, lai klātienē pārrunātu izmaiņas, kas skar Siguldas novada pašvaldības bērnudārzu audzēkņu ēdināšanu, kā arī, lai atbildētu uz visiem vecāku jautājumiem un rastu labākos risinājumus, 6.septembrī plkst.18.00 Siguldas novada Jaunrades centrā (Skolas ielā 3) aicinām uz tikšanos ar bērnudārzu vadītājām un medmāsām, uztura speciālisti, Siguldas novada pašvaldības un SIA „VITA mārkets” pārstāvjiem.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Lishka
 - 2016-09-02 11:58
Tad nu gan labdari - pagarina termiņu! Šis maksājums ir jāatceļ, nevis jāpagarina termiņš. Nedomāju, ka mums vecākiem būtu jānodrošina SIA Vita Mārkets bezprocentu kredīts līdz 2017.gada 31.augustam. Vai tad tiešām šim nabadzīgajam uzņēmumam nepietiek ar to, ka vecāki maksās jau daļēji avansā par tekošo mēnesi līdz 20.datumam?
Es ceru, ka 6.septembrī sapulcē piedalīsies arī tads SIA Vita Markets pārstāvis, kurš spēs skaidrot šo absurdo līgumu nevis tikai uztura specialists, kurš ar pārliecību stāstīs, cik labi un veselīgi bērniem ir dot ēst rosolu, bulciņas, zefīrus, saldo biezpiena masu vai sieriņu "Kārums", citrusaugļus, lai viņiem metas pumpas utt.
Atbilde: Lishka
Administrācija
 - 2016-09-02 12:57
Labdien, Lishka!

Tikšanās laikā par ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu bērnudārzos 6.septembrī viens no izskatāmajiem jautājumiem būs līgumsaistības starp pašvaldības bērnudārzu audzēkņu vecākiem un pakalpojuma nodrošinātāju SIA „VITA mārkets”. Sanāksmē piedalīsies SIA „VITA mārkets” pārstāvji, kas izskaidros līgumu un sniegs atbildes uz interesējošajiem jautājumiem (http://www.sigulda.lv/public/lat/jaunumi/12611/).

Gaidām uz tikšanos!

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Santa B
 - 2016-09-02 13:15
Cien.administrācija- ko tad tādu Vita mārketa pārstāvis skaidros par to līgumu, vai to, kā jau te diskusija paši Vita mārketa darbinieki argumentē, ka tā ir normāla prakse - maksāt avansā. Kurā tad ēdināšanas iestādē vispirms pie kases samaksā un tad iet ēst?
Kā arī normāla prakse ir ar tik būtiskām izmaiņām - t.sk. līguma finansiālo pusi iepazīstināt vismaz mēnesi iepriekš. Arguments kā tas nebija iespējams te nelīdzēs, tad vajadzēja jaunus līgumus piedāvāt piemēram ar 1.janvāri.
Atbilde: Santa B
Santa B
 - 2016-09-02 13:16
Koriģēšu- Kurā tad ēdināšanas iestādē vispirms pie kases samaksā un tad iet izvēlēties ko ēst.
ega
 - 2016-09-06 16:11
Ievācu informāciju pa citu pašvaldību bērnudārzu ēdināšanas izmaksām. Cēsīs 1.40 e pa dienu jāmaksā Garkalnē 1.40 e Rīga 2.30 e. Bet Sigūldā 2.50 e. Sigulda Aizrauj vai labāk būtu teikt Sigulda izrauj naudu no maka. Gribu zināt kas ir savādāks te ēdināšanā.
Atbilde: ega
Egils no Vainagu ielas
 - 2016-09-06 17:26
Sigūldā, Sigūldā :-)))))))))
Atbilde: ega
Minks
 - 2016-09-06 21:01
A Jelgavā 2.70, Mārupē 2.50..ved uz cēsīm pie ķīniešiem!
Atbilde: ega
Administrācija
 - 2016-09-07 11:46
Labdien, ega!

Atšķirībā no minētajām pašvaldībām, Siguldas bērnudārzu ēdināšanas pakalpojuma iepirkumā prioritāra bija ēdiena kvalitāte, ēdienu dažādība, produktu uzturvērtība un enerģētiskā vērtība, atbilstība vecuma posmam, pārtikas produktu daudzveidība, t.sk. sezonalitāte un tikai tad cena. Protams, pastāv iespēja izsludināt ēdināšanas pakalpojuma iepirkumu, nosakot, ka būtiskākais kritērijs ir „lētākā cena”, tomēr Siguldas novada pašvaldība kā būtiskāko ir noteikusi ēdiena kvalitāti un uzturvērtību.
Arī daudzās Pierīgas pašvaldībās maksa par trīsreizēju ēdināšanu bērnudārzos ir līdzīga, piemēram, Mārupē 2,84 eiro, Ādažos 2,47 eiro un Mālpilī 2,42 eiro.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Africa
 - 2016-09-07 08:39
Vakardienas sapulcē domes pārstāve uzsvēra, ka veidojot ēdināšanas pakalpojumu pirmsskolas iestādēs redzējumu ir smēlušies idejas no citām pašvaldībām. Tas ir ļoti labi, jo tā var redzēt citu kļūdas un arī labās lietas. Vai varu lūgt Domi palūkot Jūrmalas pašvaldības virzienā, kur VISOS pašvaldības dārziņos ēdināšana jau vairākus gadus ir bezmaksas? Šis ir piemērs uz ko līdzināties!
Santa B
 - 2016-09-07 09:01
Par sapulci- apsveicami, ka Domes pārstāve atzina pieļautās kļūdas, bet nožēlojami, ka Vita mārkets pārstāvji, kas neuzskatīja par vajadzību pat normāli stādīties priekšā, tā arī nesapratu, kas viņi tur it, pie tam nedeva nevienu sakarīgu atbildi, tā arī palika pilnīgā pārliecībā, ka viņu līgums ir ideāls un brīnījās kāpēc vecāki to neparaksta.
Pie tam sākumā jau vajadzēja informēt, ka uztura speciālista tomēr nebūs, kas tomēr ir svarīgākā problēma.
LauraS
 - 2016-09-07 13:57
Jā, par uztura speciālisti piekrītu - vajadzēja painformēt, ka nebūs, pieaicinātu kādu, kas izvērtē šīs ēdienkartes! Tamdēļ - lūgums tomēr rast iespēju pirms līguma parakstīšanas vecākiem tikties ar ēdienkartes sastādītājiem! PS: brokastīs šodien "Sezonas ogas" bija - bumbieri (neticu, ka LV) :) Tomēr foršāk būtu LV āboli vai upenes...
Atbilde: LauraS
Administrācija
 - 2016-09-07 15:41
Labdien, LauraS!

Vecāku līgums ar SIA „VITA mārkets” ir par ēdināšanas pakalpojumu apmaksas kārtību nevis par ēdienkartēm. Ēdienkartes ir kā pielikumi pie iepirkuma līguma, kuru noslēgusi pašvaldība ar pakalpojuma sniedzēju. Iepirkuma vērtēšanas procesā ēdienkartes vērtēja pieaicinātais neatkarīgais eksperts – uztura speciālists.

Diemžēl uz 6.septembra tikšanos ar bērnudārzu audzēkņu vecākiem SIA „VITA mārkets” uztura speciāliste Dzintra Kokta nevarēja ierasties slimības dēļ – viņas tikšanās ar bērnudārzu pārstāvjiem un audzēkņu vecākiem par ēdienkārtēm plānotas tiklīdz uztura speciāliste atgriezīsies darbā.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
skaidrite
 - 2016-09-09 12:44
problēmas sakne - pašvaldības maksāt[ne]spēja lai finansētu "vērienīgos" projektus. Tapēc tiek meklēti veidi, kā samazināt finanšu saistības - šai gadījumā fiksētos maksājumus ēdinātājam.
Zanciene
 - 2016-09-13 10:04
Lai arī viss ir jauki un forši,ka bija sapulce,kurā neko nepanāca vecāku labā, tomēr uzskatu,ka man ir tiesības neparakstīt līgumu ar ēdināšanas sniedzēju Vita mārkets, jo neredzu iemeslu, kāpēc man sava nauda būtu jāiesaldē svešā kontā... stipri šaubos, ka tad, kad maijā visi vecāki prasīs atpakaļ avansu, vita mārkets varēs pabarot bērnus, jo,kā teica paši pārstāvji, tad tagad neesot naudas, par ko iepirkt produktus... par ko tad tos pirks maijā, kad vecāki ņems ārā to savu naudu?!?
Lai dome risina šo jautājumu... bērns nevar būt nebarots, taču līgumu ar šādiem nosacījumiem arī nevēlos parakstīt!
Vita mārkets pat nepiekāpjas samazināt šo summu, mēs, vecāki ar varam nepiekāpties...
Atbilde: Zanciene
Administrācija
 - 2016-09-13 15:11
Labdien, Zanciene!

Bērnu ēdināšanas pakalpojumi tiek sniegti neatkarīgi no tā, vai vecāki šobrīd ir samaksājuši.

Kā tika nolemts 6.septembra vecāku sapulcē, no katras pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes tika izvirzīti pieci vecāki, izveidojot darba grupu, kura 8.septembrī izstrādāja pilnveidotu un precizētu līguma redakciju, kura no 13.septembra tiek nodota bērnudārzu vadītājām, lai vecāki jaunos līgumus varētu parakstīt. Līgumu parakstīšanas termiņš ir 23.septembris.

Uzklausot vecāku ierosinājumus, pašvaldība ir panākusi vienošanos ar SIA „VITA mārkets” par līgumā paredzētā avansa samazināšanu līdz 35 eiro, kas atbilst vidējām viena bērna ēdināšanas izmaksām mēnesī, ņemot vērā pagājušā mācību gada vidējos pirmsskolas izglītības audzēkņu apmeklētības rādītājus.

No 13.septembra vecākiem bērnudārzos tiks izsniegtas arī pašvaldības sagatavotas vēstules ar detalizētāku informāciju.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
LauraS
 - 2016-10-20 10:41
Labrīt! Vai uztura speciāliste vēl joprojām slimo? Gaidām sapulci, jo - izņemam rasolu, ieliekam kartupeļus ar pienu launagā!!! Ja pusdienās jau ir bijuši kartupeļi! Cigoriņu kafija ar cukuru, kad bērniem sākas iesnu un klepus sezona, būtu labāk iedot kumelīšu tēju ar vai bez medus! Nu vismaz aukstajā sezonā nedot tik daudz to pienu arī, labāk, lai siltu tēju dod padzerties!!! Nu bāc! Tā tiek sekots līdzi no uztura speciālista puses, kas ir aktuāls sezonā bērnam? Ļoooti vēlos visas ēdienkartes salikt kopā un apskatīties, kas tajās ir tik 55 eur vērts katru mēnesi! + vēl SIA Vita Markets nedod iespēju atsacīties no kādas ēdienreizes (mūsu gadījumā - brokastis, jo brokastojam mājās), tādējādi samazinot ikmēneša maksājumu! Kamdēļ jāmaksā, ja mans bērns tur nemaz nav??? Jo redzu, ka citās izglītības iestādēs pastāv dalītais maksājums! Lūgums pēc iespējas ātrāk risināt šo situāciju!
Atbilde: LauraS
Zanciene
 - 2016-10-21 08:20
Godīgi teikšu-tas ir vājprāts! Mans bērns nav no tiem ēdelīgākajiem, bet regulāri(!!!) nākot no dārziņa raud, ka grib ēst... tik negausīgi rij, stāsta,ka audzītes ar saka,ka ātrāk, ātrāk jāpaēd... Kad prasu,kas tad bija launagā, tad atbild-kellogi... nu,paklau, tiešām, kas no tā visa, ko dod brokastīs,pusdienās, launagā maksā 2,50 dienā?
Atbilde: LauraS
Administrācija
 - 2016-10-21 08:42
Labdien, LauraS un Zanciene!

Lūdzam iepazīties ar SIA „VITA mārkets” uztura speciālistes Dzintras Koktas sniegto izvērsto atbildi uz jūsu jautājumiem: http://sigulda.lv/public/download.php?id=3843

Atgādinām, ka ar izglītības iestāžu ēdienkarti nedēļai iespējams iepazīties pašvaldības mājaslapas sadaļā „Izglītība” – „Ēdienkarte izglītības iestādēs”.

Pašvaldības vadība ir aicinājusi pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājus tuvākajā laikā organizēt vecākiem tikšanos katrā bērnudārzā ar bērnudārzu medmāsām un SIA „VITA mārkets” pārstāvjiem – Lindu Vabeli, ēdināšanas pakalpojumu vadītāju, un Dzintru Koktu, uztura speciālisti. Informācija par tikšanās laiku tiks izziņota bērnudārzos.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: LauraS
Administrācija
 - 2016-10-27 12:14
Labdien, LauraS un Zanciene!

Novembra sākumā pašvaldības bērnudārzos notiks tikšanās ar SIA „VITA mārkets” pārstāvēm – ēdināšanas pakalpojumu vadītāju Lindu Vabeli un uztura speciālisti Dzintru Koktu. Tikšanās laikā vecākiem būs iespēja uzdot jautājumus par bērnudārzu ēdienkartēm un pārrunāt citus aktuālos jautājumus ar bērnudārzu ēdināšanas pakalpojumu sniedzēja pārstāvjiem. Sarunās piedalīsies arī bērnudārzu medmāsas, kas ikdienā kontrolē bērnudārzu ēdienkarti.
Tikšanās norisināsies:
• bērnudārzā „Pasaciņa” 2.novembrī plkst.18.00;
• bērnudārzā „Pīlādzītis” 3.novembrī plkst.18.00;
• bērnudārzā „Ieviņa” 4.novembrī plkst.18.00;
• bērnudārzā „Ābelīte” 7.novembrī plkst.18.00;
• bērnudārzā „Saulīte” 10.novembrī plkst.18.00.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
LauraS
 - 2016-10-27 11:59
Ēdienkarte pirmsskolas izglītības iestādēs divgadīgajiem no 24. līdz 30.oktobrim (pdf)

Lūgums aktivizēt šīs nedēļas ēdienkarti, lai tā būtu pieejama printēšanai! Paldies.
Atbilde: LauraS
LauraS
 - 2016-10-27 12:00
Arī otru linku... pirmsskolas bērnu ēdienkarti šai nedēļai! Paldies.
Atbilde: LauraS
Administrācija
 - 2016-10-28 09:25
Labdien, LauraS!

Pateicamies par vērību! Bija radusies tehniska kļūme, kas tagad ir atrisināta – sadaļā „Ēdienkarte izglītības iestādēs” ievietotas pirmsskolas izglītības iestāžu ēdienkartes gan nedēļai no 24.līdz 30.oktobrim, gan nākamās nedēļas ēdienkartes – no 31.oktobra līdz 4.novembrim.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
LauraS
 - 2017-01-04 13:59
Burkānu - rīsu sautējums ar žāvētām aprikozēm!!!!!!!!!!!!!!!

Sveiki! Domāju kādu laiku - ok, paskatīsimies, kas mainījies pēc sapulces par ēdienkarti pirmsskolas izglītības iestādēs, jo, kā nonācām pie secinājuma - tomēr dot bērniem iespēju vairāk lietot bērnudārzā nesajauktus ēdienus, tēju bez cukura utt. Vēl joprojām sautējumi (šonedēļ pat divas reizes) iet uz urrā, ceturtdienas (05.01.2017) launags vispār manām acīm liek izplesties!!! - Burkānu - rīsu sautējums ar žāvētām aprikozēm... Vēl joprojām viss "peld" mērcēs...
Atbilde: LauraS
Administrācija
 - 2017-01-05 09:17
Labdien, LauraS!

Novembrī pašvaldība organizēja tikšanās ar bērnu vecākiem visos bērnudārzos, kas deva pārliecību, ka kopumā vecāki ar ēdināšanas pakalpojumu pirmsskolas izglītības iestādēs ir apmierināti.

Ēdinātājiem saskaņā ar pašvaldības iepirkuma nolikuma prasībām ir jāveido katrai sezonai atšķirīga ēdienkarte. Turklāt šīs ēdienkartes saskaņo visas bērnudārzu medmāsas. Ja kāds no piedāvātajiem „jaunajiem” ēdieniem vairumam bērnu negaršo, tas tiek nomainīts pret citu. Vienlaikus bērnudārzu vadītājas norāda, ka kopumā bērni labi pieņem dažādus ēdienus.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: LauraS
Septiņi
 - 2017-01-10 12:27
Es nesapratu vai Tavs izsauciens ar + vai ar -? Maniem mazbērniem tik padod interesantus ēdienus! Bet ir viens nosacījums - ēstgriba dauzoties jāuzdzen! Ja ir ēstgriba, apēdīs visu! :)) Un nevajag mājās bērnam dzirdot stāstīt, ka dārziņā nav labi ēdieni. Sīkajiem vecāku noskaņojums pielīp un neēdīs pat burkānu rīsu sautējumu!
LauraS
 - 2017-01-04 14:02
Un ziniet... it kā smieklīgi, bet laikam jau smiekli vairs nenāk - no rīta grupiņā vecāki pie ēdienkartes apskatās un nosaka - o, manējam atkal šodien diēta... Un mēneša beigās saņemam rēķinu! :) Eksperimentēsim ar ēdieniem mājās, nevis bērnudārzā un PALDIES ēdinātājiem, ja tomēr izlemšu savu bērnu mazāk laist uz dārziņu, lai būtu paēdis!

Pasākumi

       Jūlijs 2020