Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

auto novietošana pie bobsleja trases
sansan
2016-11-11
Mēs tā kā gribētu vairāk cilvēkus, kas apmeklē bobsleja trasē notiekošos pasākumus, un cilvēki arī to dara, bet tomēr mašīnu tur novietot varētu būt grūtības. Jāskatās, kas būs ziemā, ja ir sniegs, varbūt būs iespēja ceļa labajā pusē novietot automašīnas, bet ja sniega nav, tad apzaļumotajā zonā noteikti nē. Pat nepamanīju, kad visu ceļmalu tur cītīgi apzaļumoja, vai šovasar. Protams, sporta pasākumu apmeklētāji varētu būt sportiski cilvēki, kas var arī pastaigāt, bet tuvākajā apkārtnē nemaz tik vienkārši nav kaut kur atstāt automašīnu. Pie ''Flīģeļa'', ja nav kāds kultūras pasākums, Elvis, kur sevišķi sestdienās tāpat ir pilns.. Varēja jau gan padomāt, kā uzņemt sporta pasākumu līdzjutējus, bieži ar maziem bērniem.

Administrācija
 - 2016-11-14 08:48
Labdien, sansan!

Siguldas Bobsleja un kamaniņu trases apmeklētāji vienmēr tiek aicināti novietot automašīnas Šveices ielā. Tāpat automašīnas iespējams novietot pie Mākslu skolas „Baltais Flīģelis”, kur pieejamas ap 100 ērtas autostāvvietas un veikala „Elvi”, kā arī Bobsleja un kamaniņu trases lejas daļā – Peldu ielā.
Gada laikā Bobsleja un kamaniņu trasē norisinās tikai pāris pasākumi, kad apmeklētājiem auto jānovieto attālākos stāvlaukumos, kas ir 5 – 10 minūšu gājiena attālumā no Bobsleja un kamaniņu trases, tādēļ šobrīd jauna auto stāvlaukuma izbūve pie trases nav prioritāte.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
Zanciene
 - 2016-11-14 09:00
Administrācija! Vai tiešām pie Elvī var novietot auto??Tad,kad ir kāds pasākums, Rendinieka kungs ir sarunājis kaut kādu apsardzes firmu,kas vaktē, cik ilgi mašīna tiek atstāta... Tā kā nevajag atrakstīties un domāt par to,kur cilvēki var atstāt savus spēkratus...

Pasākumi

       Jūlijs 2020