Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +18.5℃, ZR vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Slēgtais sporta laukums pie jaunā peldbaseina..
sansan
2017-02-11
Smalka sēta apkārt sporta laukumam.. :-) Var saprast, ka kuru katru tur iekšā nelaidīs.. Tūlīt arī pavasaris klāt, un tomēr naiva cerība, ka sporta laukumā varēs iekļūt ikviens.. Pirms tam diezgan aktīvi gan apkārtējie bērni izmantoja, jebkurā brīdī uzspēlēt futbolu, kā arī skrējēji, bieži vien arī tumšajās stundās.. Kā būs tagad, vai tiešām sporta laukums paliks slēgts ''tāpat sportot gribētājiem'', un zem stingras uzraudzības.?.

Entuziasts
 - 2017-02-12 09:31
Sēta paredzēta, lai kurš katrs ar savu kranci nepiemīnētu tev skrejamo celiņu vai kaimiņpukas ar aliņu vakarā nesalauztu visas misenes un lampas. Vai tad centra bērnu laukumā arī tikai zem stingras uzraudzības un tikai smuki ģērbtos bērnus ielaiž?
Administrācija
 - 2017-02-13 14:29
Labdien, sansan!

Stadions pie Siguldas Sporta centra arī turpmāk būs publiski pieejams – sēta, kas ir savienota ar Siguldas Sporta centru, ir paredzēta gan skolēnu, kuriem stadionā norisināsies sporta stundas, gan sportistu ērtībām un drošībai. Tāpat sēta nakts stundās nodrošinās, lai stadiona inventārs būtu pasargāts un netiktu izdemolēts.

Līdz ar Siguldas Sporta centra atvēršanu, stadiona apmeklētājiem brīvi būs pieejams ne tikai stadiona skrejceļš un vingrošanas rīki, bet arī īpaša zona aiz skatītāju tribīnēm, kur treniņus turpināt nelabvēlīgos laika apstākļos.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020