×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 29. marts
Šodien sveicam: Aldonis, Agija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Kā Siguldas reģionālie "politiķi" reizi četros gados spodrina spalvas
Antons Siguldietis
2017-03-24
Šodien savā pastkastītē saņēmu pirmsvēlēšanu bezmaksas iekurināmo materiālu. No Reģionālā Alianses ar Sausiņu, Mitrevicu, Ozoliņu un Zvejnieku pirmajā rindā.
Cik noprotams no bildes pirmajā lapā, tad Sausiņai atvēlēta centrālā loma - mēra krēsls.
Bet tas nu tā. Pat pavirši pārskatot šo "šedevru" tā saturs izraisa jautājumus un pārdomas par amatpersonu rīcību.

Pirmais jautājums. Ja ieskatāmies šī "izdevuma" saturā un noformējumā, tad pat ezim ir skaidrs - šis politiķu klubiņš savas avīzes noformējumā ir izmantojis Siguldas S! logo līdzīgus elementus. Jautājums - ar kādām tiesībām?

Otrais. Pie sasniegumiem un padarītajiem darbiem sarakstītas lietas, kam konkrēti ar šiem politikāņiem nav nekāda sakara, kas ir pašsaprotamas un ko pieprasa normatīvie akti. Piemēram - vai tiešām izglītības iestādē var būt ne-kvalificēta medmāsa? Remontdarbi izglītības iestādēs ir kas ārkārtējs un īpašs? Par to varētu turpināt un turpināt, jo uz četrām lapām sarakstītas ntās muļķības. Tāpēc jautājums - vai šeit nav runa par cilvēku maldināšanu un administratīvo resursu negodprātīgu izmantošanu, lai pašsaprotamas lietas un pašvaldībai ar likumu uzliktus pienākumus pasniegtu kā ko ārkārtēju un izcilu dažu konkrētu personāžu interesēs?

Cerams, ka PR daļa atbildēs

Septiņi
 - 2017-03-24 12:28
Kā vienkāršam cilvēkam šāda veida komentārus uztveru kā priekšvēlēšanu aģitāciju tās sliktākajā izpausmē - nomelnojot citus cerēt, ka pats baltosies.
Un jautājums Antonam - vai labs darbs ir tikai tas, kas ir ārkārtējs, jeb labs ir arī tad, kad ikdienā labā kvalitātē vienkārši dara to, kas jādara? Ja mans Jānis strādā izcili, es drīkstu viņu paslavēt tikai tad, ja viņš mājas vietā uzbūvē pili, jeb tomēr varu slavēt, ja uzbūvē māju, bet tā kā paredzēts - vienkārši ļoti kvalitatīvi? Vai Jānim būtu jākaunas pateikt, ka viņš savu darbu dara labi??!!
Atbilde: Septiņi
Antons Siguldietis
 - 2017-03-24 15:07
Tā vien šķiet, ka Septiņi kā "vienkāršs cilvēks" jūtās personīgi aizskarts, jo līdzīgs cepiens bija par manis uzsākto tēmu saistībā ar jauno baseinu. Nez kurā "vienkāršo cilvēku" klubiņā ir Septiņi? :) Vai tik ne tajā pašā ģildē, kas draudzējas ar dažās Reģionālajās pilsētās iecienītu konkrētu būvniecības uzņēmumu?

Par deputātu Jāni.
1. Ja reiz deputāts Jānis ir darījis darbu labi, tas tas ir tas par ko Jānim maksā algu un tas ir pašsaprotami.
2. Ja deputāts Jānis savu darbu veic izcili, tad Jānim pienākas papildus atzinība. Malacis, deputāt Jāni! Vēlēsim Tevi atkal!
3. Bet ja deputāts Jānis mēģina piedēvēt sev un savam politiskajam spēkam pašvaldības iestādes vadītāja vai darbinieka Pētera paveiktus pašsaprotamus darba pamatpienākumus, tad kaut kas nav īsti kārtībā ar izpratni par deputāta Jāņa pienākumiem, panākumiem un darbībām. Šajā gadījumā arī vēlēšanām, jo deputātus ievēl tikai tāpēc, ka viņi darīs labāk un vairāk vēlētāju labā kā citi, nevis sausi izpildīs programmu "minimums".
Siguldā kā kārtīgā mazpilsētā publiski izteikt kritisku viedokli par pie varas esošajiem neskaitās "labais tonis". Tāpēc daudz kas tiek noklusēts un atrisināts "citādi". Vai izteikta kritika būtu nomelnošana? Diezvai.
Un nē, es neaģitēju un "baltoties" nav ne mazākās vajadzības. Man ar politiku ir tikai tik daudz saistība, cik no manu un citu Siguldas vēlētāju nodokļu naudas tiek maksātas algas politikāņiem. Tāpēc visiem ir tiesības izteikt publiski gan viedokli, gan kritiku par ievēlēto deputātu darbiem un ne-darbiem.
Atbilde: Septiņi
Egils no Vainagu ielas
 - 2017-03-24 15:20
Hehehe, Antooninjs saka, ka vinjam ar politiku saistiibas neesot. Jokdariits.
"Siguldā kā kārtīgā mazpilsētā publiski izteikt kritisku viedokli par pie varas esošajiem neskaitās "labais tonis"" Vai Tu uzskati, ka Tu sheit publiski izsaki kritisku viedokli? Es domaaju, ka tas buutu publiski tad, ja Tu te rakstiitu ar savu iisto vaardu. Jeb Tev pasee nudien rakstiits "Antons Siguldietis", hehe
Atbilde: Septiņi
Antons Siguldietis
 - 2017-03-24 15:38
Egīl! Jeb tomēr Egīle?

:)

Būtu interesanti interesanti aiz cik feikajiem komentētāju profiliem šeit sēž un drukā komentārus "pareizā viedokļa" taisītāji? Bet gan jau...
Atbilde: Septiņi
Egils no Vainagu ielas
 - 2017-03-24 15:44
Antoon, vai aiz tavas panamas sleepjas mana sieva? :-(( Maira, taa tu?
Atbilde: Septiņi
Antons Siguldietis
 - 2017-03-24 15:49
Egīle! Raksti ka labāk jau no viena profila, nevis mētājies starp vairākiem :)
Atbilde: Septiņi
Egils no Vainagu ielas
 - 2017-03-24 15:53
Es nevaru buut Antons un tas nav iespeejams :-)))) Laikam labi gan, ka taa. Shim chominjam (ja vien taa nav Maira?!) taadas shizofreeniskas domas. Gaidu pirmdien aviiziiti! :-))))
Atbilde: Septiņi
Septiņi
 - 2017-03-24 16:02
Anton, jādomā, ka taču dzīvo Siguldā! Kāpēc tā sevi moci, ja priekš Tevis viss ir slikti, nekas nepatīk utt?
Kritika tāpat kā reklāma, ir vai nu balta vai melna (konstruktīva, nekonstruktīva).
Nekonstruktīva kritika darbojas pret kritizētāju, kaut skaidri saprotams, ka tāds parasti nav mērķis.
Man apkārt cilvēki, kuri ir baltajā pusē, tāpēc nesaprotu melno pusi. Nav arī gadījies, ka kāds pazaudē manu uzticību, tāpēc uzticos cilvēkiem. Un, ja par pašvaldību - ja vēlies, lai nekad nekļūdās, izvēlies dzīvot tur, kur neko nedara. Jo mazāk dara, jo mazākas iespējas kļūdīties!
Atbilde: Septiņi
Antons Siguldietis
 - 2017-03-24 16:18
Septiņi!

Kad bija tēma par baseinu, tad Tu rakstīji par sevi kā būvnieku.
Tagad runājam par reklāmu un Tu sāc stāstīt par PR tehnoloģijām un reklāmu.

Kā tad īsti ir ar Tavu specialitāti? Būvniecība, reklāma, pašvaldība, sigulda.lv... ? :)
Atbilde: Septiņi
Septiņi
 - 2017-03-24 16:26
Anton - vari iedomāties kādu būvfirmu, kas grib pasūtījumus, bet sevi nereklamē!!??
Tev ir vajāšanas mānija? Auksta elpa pakausī... baidies.... kāds glūn... ūūū ....BAIDIES!
Atbilde: Septiņi
Antons Siguldietis
 - 2017-03-24 16:32
Septiņi! Tad ko Tu te īsti reklamē? :)
Atbilde: Septiņi
Septiņi
 - 2017-03-24 17:37
Reklāmas lieku citur, te es vienkārši cepjos. Atslodze pirms brīvdienām! Kundze neļaus, tas esot "bērnišķīgi"...Viņa ir ideāliste - anonīmi varot tikai labas lietas, bet sliktas - varot tikai bērni, kamēr iemācās dzīvot, jo tam nevajag ne drosmi, ne zināšanas. Kaut kāds smeķis jau ir tam, ka nav zināms, ar ko runā..
Egils no Vainagu ielas
 - 2017-03-24 14:34
Un pirmdien droshi vien savaas pasta kastees atradiisim Antona aviizhukus... Ar piesoliitu veseliibas apdroshinaashanu un psihologu visiem skolotaajiem, hehe :-)))) Antons krenkjeejas, ka vinja pastnieks leenaaks bijis.
Atbilde: Egils no Vainagu ielas
Antons Siguldietis
 - 2017-03-24 14:37
Nomierinies. Man nav pilnīgi nekāda sakara ne ar esošajiem, ne topošajiem :)
Atbilde: Egils no Vainagu ielas
Egils no Vainagu ielas
 - 2017-03-24 15:06
Eii, Antooninj! Manii miera tik, cik Budaa! Tu jau taads karsts un leekaa no vienas sadaljas pie otras ar savu zhultiiti :-)))
Septiņi
 - 2017-03-24 15:39
Ir baltās reklāmas un ir melnās. To zina jebkurš, kas vēlas sevi reklamēt. Jo reklāma baltāka, jo labāk tā strādā uz ineliģentu publiku. Un otrādi. Antons ir ļoti tipisks melnās reklāmas pārstāvis. Nevis stāsta labas lietas par to, ko pats māk, (tā būtu baltā reklāma), bet kritizē citus (melnā). Bet ilgtermiņā melnā reklāma ir slikta, vienīgi pretēji Antona cerētajam, tā ir slikta TIKAI viņam. Ļoti gribētu, lai nebūtu iespējams šeit "Melnoties" anonīmi, jo kā iedzīvotājs gribu būt pārliecināts, ka manējie ir "Baltie"! Es - par skaidrību un vārdiem - uzvārdiem!
Atbilde: Septiņi
Antons Siguldietis
 - 2017-03-24 15:46
:-)))))

Septiņi! Lūdzu Tavu vārdu un uzvārdu studijā. Pie reizes arī darba vietu un ieņemamo amatu.
Atbilde: Septiņi
Septiņi
 - 2017-03-24 16:20
Anton - man arī nebūtu viegli nosaukt sevi, jo patīk iespēja nedomāt par to, ka varbūt esi mans kaimiņš, kurš runājot ar mani saka vienu, bet anonīmi - ko citu! Bet nekad neesmu slēpis, cik ļoti man patīk dzīvot Siguldā, un ne jau tikai dabas dēļ, arī to cilvēku dēļ, kas te ņemas melnām mutēm. Ja es domātu, ka varu labāk par viņiem - tad man nebūtu laika te sēdēt. :))
Atbilde: Septiņi
Antons Siguldietis
 - 2017-03-24 16:28
Izcili!

Paldies Septiņi, ka arī manis dēļ Tev patīk dzīvot Siguldā, jo arī es "ņemos te ar melnu muti" :)
Administrācija
 - 2017-03-24 15:58
Labdien, Antons Siguldietis!

Siguldas novada pašvaldības Mārketinga padomes vārdā izsakām pateicību par vērību Siguldas novada zīmola lietošanas noteikumu ievērošanā!

Kā to nosaka saistošo noteikumu Nr.20 “Par Siguldas novada simbolikas lietošanu” 16.1. punkts: “Siguldas novada logo piesaka spēju aizraut ikvienu iedzīvotāju un viesi ar novada unikālajām vērtībām: dabas, vēstures un kultūras mantojumu, kā arī aktīvās atpūtas un sporta piedāvājumu. Logo veido stilizēts nosaukums „S!GULDA”, sauklis „S!GULDA AIZRAUJ” un grafiskais elements „S!”. Visi logo elementi ir neatņemamas tā sastāvdaļas.”
Reaģējot uz jūsu sniegto informāciju, nākamajā nedēļā šis jautājums tiks izskatīts Siguldas novada pašvaldības Simbolikas komisijā.

Ar cieņu
www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
Antons Siguldietis
 - 2017-03-24 16:05
Paldies!

Labprāt šeit administrācijas komentāra formā saņemtu informāciju par šīs sēdes rezultātiem.
Dzintars
 - 2017-03-24 17:15
Skatos, ka partiju cīņas ir sākušās. Negribu bojāt savu laiku ar visu šito, vai Administrācija nevar ierobežot šos komentārus? Man visu laiku likās, ka te var pajautāt un dabūt atbildi, bet tagad te sākās dīvānā sēdošo protestētāju cīņas, kam viss slikti. Izskatiet!
Atbilde: Dzintars
Administrācija
 - 2017-03-27 13:46
Labdien!

Paldies par Jūsu ierosinājumu!
Lai veidotu konstruktīvu dialogu ar iedzīvotājiem, esam izveidojuši iespēju komentārus ievietot autorizējoties ar Facebook profilu.

Ar cieņu
www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Dzintars
dzēsts lietotājs
 - 2017-03-27 17:16
Paldies, Dzintar par modrību! Mums nav vajadzīgi nekonstruktīvie dialogi - sevišķi pirmsvēlēšanu laikā .Paldies arī sigulda.lv par to, ka ir liegta iespēja visādiem anonīmiem komentētājiem izteikt savu subjektīvo viedokli....

Pasākumi