Svētdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +18.6℃, DR vējš 5.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Sporta centra webkamera
Māris Smilga
2017-05-12
Pamanīju. ka sporta centra webkameras skats nomainīts uz kultūras centra celtniecības skatu, protams, tas ir aktuāli. Sporta centra webkamerā bez tā būvniecības bija redzama arī liela daļa debesu ziemeļu pusē, kas ir izdevīgi dabas norišu vērotājiem laika apstākļu fiksēšanai un raksturošanai.Šo kameru izmantoju kā es, tā citi no meteolapa.lv un citām vietnēm.Jau pie iepriekšējās lietotāju reģistracijas kārtības,kurai mainoties, viss agrāk teiktais ir pazudis, ieteicu pārvietot webkameru uz skolas jumta otru malu, lai vairāk būtu redzams notiekošais pie iejas. Jautājums tika atlikts līdz celtniecības pabeigšanai. Ņemot piemēru no citu pašvaldību interneta lapām, būtu nepieciešams Siguldas lapā redzamā vietā izvietot onlaina webkameras no citām Siguldas vietām- stacijas laukuma, svētku laukuma, varbūt pat no dzelzs torņa pie stacijas-skats no augšas uz pilsētu, lai visi Latvijā un pasaulē redz, kā mums jauki iet un kāds pie mums laiks. Vairākās šajās vietās jau ir kameras, tikai to fiksēto attēlu vajadzētu padarīt par pieejamu. Webkameras ir vienkāršakais sliņķu variants, ka redzēt,kas notiek pasaulē. Lūdzu siguldiešu un administrācijas viedokli.

Administrācija
 - 2017-05-12 12:29
Labdien!

Iepriekšējā diskusija joprojām pieejama diskusiju arhīvā: https://www.sigulda.lv/public/lat/diskusijas/tema/637/

Atklājot Siguldas Sporta centru, tika izvērtētas vairākas iespējas, kur izvietot webkameru, kas līdz šim atradās uz Siguldas pilsētas vidusskolas jumta. Līdz Siguldas novada Kultūras centra būvniecības pabeigšanai, kamera dokumentēs šīs būves būvniecības procesu, veidojot video arhīvu.

Atgādinām, ka Siguldas novadā izvietotas vairākas publiskās webkameras – pie Livonijas ordeņa Siguldas pils, Siguldas Pilsētas trasē un Fischer slēpošanas centrā.

Uzklausot Jūsu ierosinājumu, pašvaldības IT nodaļa organizēs papildu webkameras iegādi, ko uzstādīt dzelzceļa stacijas laukumā.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020       
1 2 3 4 5
678910 11 12
13 141516 17 18 19
20212223 24 25 26
2728293031