Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Skolu jautājums
Māris Smilga
2018-04-22
No skolēniem un klašu audzinātājiem ienāk informācoja par iepriekš neizziņotām ārkārtas sapulcēm (apspriešanu, tikšanos, aptauju vai viedokļu noskaidrošanu) pilsētas vidusskolā un ģimnāzijā, it kā sakarā ar skolas piebūves celtniecību un nākotnē sagaidāmo skolu maiņu, vai arī par ko citu. Pa kaktiem klīst visādas runas par milžu cīņām internetā un kur tik ne vēl. Ir pavasara darbu laiks, neatliek laika sapulču apmeklēšanai. Siguldas vietējos informācijas avotos par šo jautājumu ziņu nav.
Cienījamie novadnieki, pašvaldība! Lūdzu apgaismojiet par radušos situāciju, varbūt ir iespēja jautājumus izdiskutēt arī šeit

Administrācija
 - 2018-04-23 08:40
Labdien!

Uzsākot Siguldas Valsts ģimnāzijas jaunā korpusa būvniecības un pašreizējās skolas ēkas pārbūves pirmo posmu, jau aprīļa beigās notiks teritorijas Ata Kronvalda ielā 7 sagatavošana un būvlaukuma ierīkošana. Plānots, ka būvdarbi tiks uzsākti jau drīzumā un pirmās kārtas būvdarbi turpināsies līdz nākamā gada vasarai, arī mācību gada laikā, tāpēc īpaša uzmanība tiks pievērsta skolēnu un skolas personāla drošībai, kā arī būvniecības darbu organizēšanai, lai netiktu traucēts mācību process, piemēram, eksāmenu laikā tiks ierobežoti būvdarbi, kas rada troksni.

Lai netraucētu mācību procesu un nodrošinātu drošu vidi skolēniem, būvniecība tiks veikta divos etapos. Plānots, ka skolas pārbūves un jaunās skolas piebūves darbi tiks noslēgti līdz 2020.gada beigām.

Patlaban notiek diskusijas par optimālāko mācību procesa organizēšanu un laiku, kad Siguldas Valsts ģimnāzija pārcelsies uz ēku Ata Kronvalda ielā 7, bet Siguldas pilsētas vidusskola, iegūstot plašākas telpas, darbu turpinās Krišjāņa Barona ielā 10, kur jau šobrīd atrodas Siguldas pilsētas vidusskolas 1.–4.klašu korpuss. Jau notikusi tikšanās ar Siguldas pilsētas vidusskolas skolotājiem un vecākiem, lai apspriestu mācību procesa norisi Siguldas Valsts ģimnāzijas jaunā korpusa būvniecības un Ata Kronvalda ielas skolas ēkas renovācijas laikā. Tā kā tikšanās laikā izskanēja priekšlikums organizēt mācību procesu citādi, nekā iepriekš plānots, veicot skolu maiņu nevis 2019.gadā pēc jaunā korpusa pabeigšanas, bet jau šogad, 25.aprīlī plkst.19.00 Siguldas Valsts ģimnāzijā notiks pašvaldības un ģimnāzijas darbinieku un vecāku tikšanās, lai izvērtētu visus priekšlikumus un pieņemtu racionālāko lēmumu.

Ar cieņu
Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020