Ceturtdiena, 16. jūlijs
Šodien sveicam: Hermīne, Estere, Liepa
Laika ziņas: Sigulda +22.4℃, Z vējš 3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Pulciņi pirmsskolas vecumā /bērnudārzniekam
Monika
2007-02-05
Gribētu zināt, kas Siguldā tiek piedāvāts bērnudārznieka vecuma bērniem. Kādas sporta, mūzikas, mākslas, citas nodarbības? Piemēram, 4gadniekam. Un kurās vietās interesēties?

Marts
 - 2007-02-06 22:42
Piedāvājums ir atkarīgs no pieprasījuma. Jeb pareizāk sakot no bērnu vecāku maksātspējas. Lai šāds pulciņš darbotos pilnīgi legāli vecākiem jārēķinās ar 15-20 Ls mēnesī lielu dalības maksu. Uzzinot šo faktu pieprasījums parasti pazūd kā nebijis. Diemžēl...
Monika
 - 2007-02-07 07:58
Nu nedomāju vis. Saprotu, ka daudzus tas attur. Bet tikpat daudz pazīstu ģimenes, kas vadā bērnus pat uz Rīgu, lai būtu kādas nodarbes - Siguldu par mājvietu izvēlējušās daudzas maksātspējīgas ģimenes, iegādājoties te īpašumu. Bet noteikti tak ir kaut kāds piedāvājams arī šobrīd. Esmu pa ausu galam dzirdējusi, ka ir karatē nodarbības. Bet interesē, kas VĒL ir, no kā izvēlēties šai mērķauditorijai. Saprotu, ka Sporta skolu var apmeklēt skolas vecuma bērni... Kāpēc nav dažas sporta grupas, kurās varētu darboties arī mazāki bērni? Par samaksu protams. Piemēram, badmintons, kalnu slēpošana, vēl kaut kas....
klimpa
 - 2007-02-07 09:31
Es, savu meitu līdz skolai vedu uz Balto flīģeli, tur bērniem ir tāda ministudija, kur bērni dzied un zīmē, veido! Mazos tur vest jau no 2-3 gadu vecuma! Nodarbības notiek 2x nedēļā ik pa laikam ir atskaites koncertiņi, manai meitai ļoti patika! Interesēties var Baltajā flīģelī! Bez tam, ikmēneša maksa nav pārāk augsta,un atbilstoša nodarbību kavlitātei! Cik zinu, tad ir iespēja arī izvēlēties, vai vest uz abām stundām, vai arī tikai uz dziedāšanu vai mākslas nodarbībām!
klimpa
 - 2007-02-07 09:38
Ak, jā, vēl piemirsu, manas meitas laikā no 4 gadiem bija Moderno deju grupa Medness, nodarbības notiek kultūras namā, toreiz mēs pašas, aktīvās mammas savācām bērnus un sarunājām ar grupas vadītāju, lai noorganizē šiem mazajiem grupu un mums tas izdevās, tagad gan šie mazie jau iet 2 klasē! Mana meita vairs neiet uz šīm nodarbībām, bet zinu, ka grupa ir diezgan plāna palikusi, tāpēc ir iespēja aiziet un parunāties ar grupas vadītāju Ivetu Gudro! Nodarbības notiek pirmdienās un piekdienās pilsētas k/n!
Monika
 - 2007-10-23 18:36
šogada tradām sev piemērotas lietas - angļu valodu un treniņus Sporta skolā. Ir baigi ok.

Pasākumi

       Jūlijs 2020