×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 28. marts
Šodien sveicam: Gunta, Ginta, Gunda
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

siguldas makslas skola
dina
2007-02-13
Ko jus par to domajat???vai ta ir nepieciesama?vai jus savus bernus uz turieni sutitu?ludzu pamatojiet savu viedokli!!

Anete
 - 2007-02-13 16:03
Tas ir nepieciesams!Es nevelos savu meitu sutit citur, vinaiet makslas skolaa!Es uzticos skolotajiem!manupraat taa ir laba iestade!
Lieniite
 - 2007-02-13 16:39
Manuprat makslas skola ir viena baigi forsaa vieta. Man mazaa maasa iet makkslenee. Diemzeeel es tur neeju jo man ir 18 gadi. Butu jaunaka noteikti ietu. Cau dina!!!!
Lizete
 - 2007-02-15 10:03
Pēc mūsu pieredzes, interesanta, daudzpusīga pirmsskolas vecuma bērnu nodarbību programma, lieliski pedagogi. Papildus vēl tika piedāvātas mūzikas nodarbības. Meitai ļoooti patika.
klimpa
 - 2007-02-20 12:16
Jā, mākslas skola viennozīmigi ir nepieciešama! Mana vidējā meita apmeklē mākslas skolu un ir ļoti apmierināta. Mazā mākslas skolā ne tikai apgūst nepieciešamās iemaņas, bet arī atpūšas un jauki pavada brīvo laiku!
Anete
 - 2007-02-20 13:46
Lūdzu izlasiet! Vēlētos pateikt ka nesen uzzināju-meias sliktās sekmes izraisa nevis neapdāvinātība mākslā bet gan sliktās attiecības ar skolotājiem!Esmu ļooooti neapmierināta
Anna
 - 2007-02-20 19:28
Es eju maakslas skolaa!Taa ir lieliska! Un skolotaaji ir vienkaarshi kolosaali!!!
Sandra Kirule
 - 2007-02-22 08:58
Domāju, ka Mākslas skola ir ļoti laba alternatīva bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanai Siguldā. Šī nav vienīgā Latvijā, katrai skolai ir sava "seja", mūsu skola ir ļoti radoša, vairāk vērsta uz "action". Mana meita skolu beidza, un viņai tur patika!
Daimonds Prauls
 - 2009-05-14 11:01
jauki, varbūt, tikai jāreķinās, ka līmenis ir nožēlojami zems ja ir vēlme darīt ko tālāk pēc beigšanas, tad jārēķinas ar to, ka no iemācītā tikai neliela daļa būs derīga
Laurinjsh
 - 2009-07-12 10:34
es pirms 10 gadiem Maakslas skolu beidzu, tad veel 3. pamatskolas telpaas. Man jau patika :)
Elina
 - 2009-07-12 17:02
es domāju ka vajag tā ir ļoti laba vieta Es pati šogad ppabeidzu 1. kursu
Liiiga
 - 2009-10-24 00:02
Esmu beigusi mākslas skolu, un iesaku tajā mācīties- tās atmosfēra tiešām iedvesmojoša, brīnišķīgi pedagogi, interesantas nodarbības.
Jānis
 - 2010-01-12 12:51
manam delam loti patik! lieliski pasniedzeji. tikai plusi +

Pasākumi