×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 18. aprīlis
Šodien sveicam: Laura, Jadviga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Stāvlaukumi pilsētā
Dona
2008-07-31
Kā vērtējat to, ka pie veikala "Maxsima"tiek izveidota maksas autostāvvieta? Manuprāt Siguldā par stāvlaukumiem tā pašvaki tiek domāts.

zive
 - 2008-07-31 14:30
ļoti ceru, ka atradīsies vietējie "paipuisīši", kas ātri vien nolauzīs šos automātus. Tas taču ir murgs, bet ko gan mēs mirstīgie varma padarīt dižajam tiesnesim, kurš likuma priekšā ir vienlīdzīgāks par citiem.
andzz
 - 2008-08-13 18:44
Ja kādam šie veikali,kas tur atrodās traucē,tad tā tik turpināt!
Anksunamuna
 - 2008-08-19 18:01
Nez' kurš bij' tas "ģēnijs"? Ak, jā, Šubris!
Tiesnese
 - 2009-02-12 20:07
Priekšapmaksas autostāvvieta pie Maximas iespējams ir cilvēku krāpšana.
slieka
 - 2009-02-12 21:35
Piekrītu! Es tur nekad arī nemaksāju, vienkārši atstāju un viss un tajā rupjajā tēviņā, kurš man draud un apsaukājas, vispār neklausos :D
Inese
 - 2009-04-07 20:07
Es arī nekad nemaksāju, jo uzskatu, ka bezkaunīgāk nevar būt!Ja es - vienkārša privātpersona mēģinātu tur ierīkot maksas stāvlaukumu, nu tad..........! Kam tad pieder šī te zeme un tā stāvvieta?
Jānis
 - 2009-10-20 11:01
Šubrovska bezkaunībai nav robežu. Šīs tā sauktās "maksas stāvvietas" mērķis ir nevis nopelnīt godīgi, bet gan ķert "uz muļķi" vientiesīgus tuvumā esošo veikalu apmeklētājus un ar brutālu attieksmi izspiest no tiem naudu. Pie šāda slēdziena tiku veicot savdabīgu eksperimentu. Novietoju mašīnu uz 3 minūtēm pretī ziedu veikalam un īeskrēju veikalā. Atgriežoties pie mašīnas konstatēju, ka prombūtnes laikā esmu sodīts ar 15,-LVL par stāvvietas noteikumu neievērošanu. Nākamajā dienā ibraucu pašā stāvvietas vidū un sēdēju mašīnā ~45 munūtes neko nesamaksājot, taču šoreiz pie manis pilnīgi neviens nepienāca un nepieprasīja lai es kaut ko samaksātu. Kā vēlāk noskaidroju - blakus esošajā spēļu zālē pie novērošanas kameras dežūrē norīkotais pilsonis Lazda. Viņš novaktē a/m vadītājus, kuri ieskrien veikalā nesamaksājuši un tad nadzīgi skrien pie novietotās a/m-nas, novieto paziņojumu par 15 latiem un noslēpjas atpakaļ spēļu zālē. Nevienā maksas stāvvietā šāda cūcība nenotiek - par pirmajām 15 minūtēm neprasa samaksu. Galu galā cilvēks var ieiet veikalā samainīt sīknaudu ar ko norēķināties maksas automātā. Piestādīto rēķinu neviens neatceļ, jo stāvvietas īpašnieks SIA NET KOMUNIKĀCIJAS jebkādus iebildumus ignorē, bet nesamaksāšanas gadījumā CREDITREFORM no "vainīgā" izspiež jau veselus 30,- LVL ! Vēl jāpiebilst, ka stāvieta izveidota haotiski un naudas iekasēšanas likumība jāapšauba jau pašā saknē. Proti: maksas stāvvietas sākums ir apzīmēts ar attiecīgu ceļa zīmi, taču stāvvietas beigu robeža nav, kā to pieprasa attiecīgi standarti! Līdz ar ko manāma augsne tiesu darbiem. Iztiesāšos - tad jau pastāstīšu, kā man izgāja, bet līdz tam SIGULDIEŠI ESIET MODRI UN UZMANĪGI JAUKAJĀ MAKSAS STĀVVIETĀ!!!

Pasākumi