×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 29. marts
Šodien sveicam: Aldonis, Agija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Gribetos uzzinat jusu domas par kreslu pacelaju Sigulda?Un cilveku atieksm
Nataly
2008-08-11
Braucot pa kreslu pacelaju es nevaru izbaudit dabas skatu.Bet man jadoma par to, ka pareizak man pec tam nokapt,un atri aizskriet mala .Lai man tas kresls neiesit nekur.Man bija daudz gadijumu ka nokapjot,esmu dabujusi ar to kreslu viss visadas vietas.Un vel bija gadijums.Kad braucu ar savu mazu berninju.Paprasiju palidzibu cilvekam kur6 tur stradaja.Kad es apseidi6o6 uz kresla,lai palidz uzskapt manam berninam.Bet tas pats stradnieks nepaspeja ieseidinat pie manim manu bernu.Un ieseidinaja nako6a kresla ,pie sve6as tantites.Pec 6i gadijuma vairak nebraucu ar kreslu pacelaju.un uz pludmali eju ar kajam:(

Saistītās tēmas:

paceelaaji un rodelji

Tīna
 - 2008-08-13 13:56
Tur vsp strādā ļoti nelaipni cilvēki.Bija gadījums,kad mana mamma pārpratuma dēl nopirka man pieaugušo biļeti,bet tas vecis,kas tur strādāja atteicās viņu apmainīt un vel piedevām sāka bļaut un stresot.
Anksunamuna
 - 2008-08-19 18:09
Piekrītu! Darbā tur ņem jauniešus, kas nelaipni izturās pret klientiem, parasti, nepilngadīgās presonas, kuriem nav zināšanu darbā ar cilvēkiem. Un vēl, kā zināms, nevar būt draugs visiem, respektīvi, ja kāds no apkalpojošā persona ir tavs 'nedraugs', tad nākas saņemt aizskarošas piezīmes, un šāda attieksme pret klientiem ir nepieļaujama.
mincite
 - 2008-08-19 23:18
esmu vairakas reizes braukusi ar kreslu pacelaju un nekad nau bijusi nelaipna attieksme no darbinieku puses.
Nataly
 - 2008-08-22 15:36
nu tad tev mincite,loti paveicas:)
Anksunamuna
 - 2008-09-21 19:00
mincite pati, drošvien, ir viena no personām, kas apkalpo klientus, kas vēlas doteis augšup ar krēslu pacēlāju.
mincite
 - 2008-09-21 21:17
gribeetos, gan man tur stradat!!! :)
Enzo
 - 2008-12-09 23:25
Ja ir mazs berns tad bernam palidz obligati iesesties ta pat ari ir ar cilvekiem kam ar to ir grutibas,vai pensionariem,tas pats ari notiek kapjot lauka un nepieciesamibas gadijuma kreslu pacelajs tiek pagriests lenak.
Inese
 - 2009-04-07 20:22
Nesen "uzsaucu" šo izbraucienu māsas bērniem, kā arī pati pavizinājos. Jā, nedaudz stresaina bija tā iekāpšana un izkāpšana, bet viss kā pie pirmās reizes, jo galu galā man bija jāskatās līdz veseliem trijiem bērniem! Apkalpošana bija pavisam normāla, neko nepatīkamu nenācās piedzīvot. Tas stresiņš jau vienmēr pie visa jaunā un nezināmā parādās. Varbūt mierīgāku to izkāpšanu un iekāpšanu tomēr vajadzētu noorganizet.

Pasākumi