×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 16. aprīlis
Šodien sveicam: Mintauts, Alfs, Bernadeta
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Sono - ķīniešu restorāns???
katrīna24
2008-08-11
Tā kā esmu ķīniešu virtuves cienītājā, tad ar lielu interesi braucot cauri Siguldai devos uz Sono restorānu (t/c šokolāde). Jāsaka interjers bija smalks un ieturēts austrumu stilā, tādēļ ar lielu interesi gaidīju arī kāda būs ēdienu izvēle. Diemžēl ēdienu izvēle bija neliela, bet nodomāju, ka tas noteikti ir atbilstoši restorāna askētiskajam stilam! Pasūtīju kaut kādu "fao bao" (nosaukumu īsti neatceros) gulašzupu un suši. Kamēr gaidīju savu pasūtījumu vēl nopriecājos par skaisto skatu, kas pavērās pa logu. Kad man atnesa tā saucamo "fao bao" gulašzupu - tā bija tieši tāda, kādu ir taisījusi arī mana omīte - pikanta biezzupa ar gaļas gabaliņiem. Zupa jau bija garšīga, bet cik ir sanācis ēst ķīniešu restorānos Rīgā gulašzupu - tā ne TUVU nebija "ķīniešu" gaumē gatavota gulašzupa. Un tad vēl īpašie restorāna piedāvājumi - gaileņu biezzupa, kartupelis ar ziemeļjūras siļķi un krējumu?????? Un jā - sušī man atnesa pēc kādām 35.min., bet jāsaka, ka vismaz tas bija garšīgs :) Nav nekas iebilstams par restorāna "sono" ēdienu kvalitāti un interjeru, bet austrumu stila elementu izmantošana rada nepareizu priekšstatu par ēdienkarti - kas diemžēl nebija īsti ķīniešu gaumē :(

sendija
 - 2008-10-15 15:34
nebuutu lieki piebilst ka tas ir japaanju restoraans!
piilaadzis
 - 2008-10-27 12:14
Ja Tu būtu apskatījusi ēdienkarti, tad spētu izzlasīt, ka tas nav ne ķīniešu ne japāņu restorāns, bet gan āzijas virtuves. Bet jā, siļķe ar krējumu tur galīgi ņe v kasu.
Daimonds Prauls
 - 2009-05-14 10:50
tas tiesa, ka šis restorans ir parodija dzirdēju, ka tā īpašnieks bombmanis (kaut kā tā) ļoti lepojas ar ēdienkarti, nav iemesla, tik tiešām nekāda fu

Pasākumi