Svētdiena, 8. decembris
Šodien sveicam: Gunārs, Vladimirs, Gunis
Laika ziņas: Sigulda +2.8℃, DR vējš 5.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Interešu pulciņi

Interešu izglītības nodarbības Siguldas novada izglītības iestādēs 2019./2020. mācību gadā

* Interešu izglītības pulciņi vispārizglītojošajās skolās galvenokārt ir pieejami skolas audzēkņiem.

 

Siguldas Valsts ģimnāzija
(tālrunis 67971461, e-pasta adrese svg@sigulda.lv)

Programmas nosaukums

Maksa mēnesī

Nodarbību laiks

Volejbola pulciņš
vadītājs N.Šulte

nav

10.–12.klases zēniem otrdienās un ceturtdienās no plkst.16.45 līdz 18.15
7.–9. klases zēniem no plkst. 18.15 līdz 19.45

Volejbola pulciņš
vadītāja A.Šverna

nav

7.–9. klases meitenēm pirmdienās un trešdienās no plkst. 15.50 līdz 17.20
10.–12. klases meitenēm no plkst. 17.20 līdz 18.50

Deju kolektīvs “Vizbulīte”
vadītāja I.Ozoliņa, koncertmeistare S.Ilvasa

nav

7. klasei otrdienās un ceturtdienās no plkst. 16.15 līdz 17.45
8.–9. klasei otrdienās un ceturtdienās no plkst. 17.45 līdz 19.15
10.–12. klasei pirmdienās un trešdienās no plkst. 16.30 līdz 21.30

Pūtēju orķestris “Sudrabskaņa”
vadītāji E.Rudzītis un A.Šmitiņš

nav

Otrdienās un ceturtdienās no plkst. 17.30 līdz 19.00 Mākslu skolā “Baltais flīģelis”
Trešdienās no plkst. 18.40 Siguldas Valsts ģimnāzijā

Šaha pulciņš
vadītāja S.Harlinska

nav

Trešdienās no plkst. 15.00 līdz 17.00

 

Siguldas pilsētas vidusskola
(tālrunis 67972419, 67974019, e-pasta adrese spv@sigulda.lv)

Programmas nosaukums

Maksa mēnesī

Nodarbību laiks

Koris
vadītāja L.Trupavniece

nav

Trešdienās no plkst. 13.10 līdz 13.50

Vokālais ansamblis “Apelsīns”
vadītāja L.Trupavniece

nav

Otrdienās no plkst. 13.10 līdz 13.50 un ceturtdienās no plkst. 14.00 līdz 14.40

Papīra dizains 4. klasei
vadītāja I.Krūzīte

nav

Ceturtdienās no plkst. 14.00 līdz 15.30

Vizuālā māksla
vadītāja R.Kaša

nav

Otrdienās no plkst.13.10 līdz 14.00, trešdienās no plkst. 14.00 līdz 15.20, ceturtdienās no plkst. 14.00 līdz 15.30

Ansamblis
vadītāja B.Pastare

nav

Otrdienās no plkst.13.10 līdz 13.50

Deju kolektīvs “Vizbulīte”
vadītājas I.Ozoliņa, I.Roķe

nav

Pirmdienās un trešdienās no plkst.14.00 līdz 21.00, otrdienās un ceturtdienās no plkst. 14.00 līdz 19.15

Koris
vadītāja I.Ozoliņa

nav

Ceturtdienās no plkst.14.50 līdz 15.30

Ansamblis
vadītāja I.Ozoliņa

nav

Piektdienās no plkst.14.30 līdz 15.10

Dabaszinātņu pulciņš
vadītāja L.Šekstello

nav

Pirmdienās un otrdienās no plkst. 15.30 līdz 17.00

Skatuves runas pulciņš
vadītāja A.Austra-Seņkāne

nav

Ceturtdienās no plkst. 14.50 līdz 16.00

Jaunsardzes pulciņš
vadītājs I.Kašs

nav

Pirmdienās no plkst. 14.50 līdz 16.20 (skolas angārā), otrdienās no plkst. 16.00 līdz 17.30 (aktu zālē), ceturtdienās no plkst. 15.30 līdz 19.00 (aktu zālē)

Futbols bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem (biedrība “FK Sigulda”)

14 eiro

Piektdienās no plkst. 18.00 līdz 19.00

Futbols bērniem vecumā no 6 līdz 15 gadiem (biedrība “SUPER NOVA”)

25 eiro

Trešdienās un piektdienās no plkst. 17.00 līdz 18.00

Treniņi programmai “Kalnu slēpošana bērniem un jauniešiem vecumā no 5 līdz 21 gadam”

30 eiro

Piektdienās no plkst 19.00 līdz 20.00

Angļu valoda 1.–6. klasei (SIA “Hello”) 18 eiro Otrdienās un piektdienās no plkst. 14.00 plkst. 16.45

* par atlaidēm interesēties pie programmu īstenotājiem

 

Siguldas 1.pamatskola
(tālrunis 67973800, e-pasts 1.pamatskola@sigulda.lv)

Programmas nosaukums

Maksa mēnesī

Nodarbību laiks

Tautas deju kolektīvs “Purenīte”
vadītāja Dz.Fogele

nav

Pirmdienās un otrdienās no plkst. 11.35, trešdienās no plkst. 12.45

Spāņu valoda
vadītāja L.Bogdane

nav

Otrdienās un piektdienās plkst. 8.05 un plkst. 15.00

Matemātika
vadītāja S.Briede

nav

Piektdienās plkst. 14.20

Vizuālās mākslas pulciņš vadītāja L.Rostoka

nav

Trešdienās un ceturtdienās no plkst. 13.35

Tautas bumba
vadītāja D.Meirāne

nav

Trešdienās un ceturtdienās no plkst. 13.35

Zēnu koris
vadītāja E.Rozena

nav

Otrdienās un piektdienās no plkst. 8.05 līdz 8.45

5.–9. klašu koris “Ievas”
vadītāja E.Rozena

nav

Pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 14.20

2.–4. klašu koris
vadītāja I.Jansone

nav

Otrdienās un piektdienās no plkst. 8.05

1.klašu koris
vadītāja I.Jansone

nav

Trešdienās no plkst. 11.35

Ansamblis
vadītāja I.Jansone

nav

Ceturtdienās no plkst. 12.45

Šahs
vadītājs J.Plitnieks

nav

Piektdienās no plkst. 12.30

Futbola nodarbības bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem (biedrība “FK Sigulda)

14 eiro

Svētdienās no plkst. 13.00 līdz 16.00

Florbols (biedrība “Siguldas 1.pamatskolas atbalsta biedrība”)

15 eiro

Ar dalību Latvijas čempionātā – 25 eiro

Pirmdienās no 15.00 līdz 18.00, trešdienās no plkst. 16.00 līdz 20.00, piektdienās no plkst. 15.00 līdz 18.30

Angļu valoda “Lets go” (SIA “Hello”)

18 eiro

Pirmdienās, otrdienās un trešdienās no plkst. 12.45 līdz 14.15, ceturtdienās no plkst. 13.35 līdz 14.15, piektdienās no plkst. 12.45 līdz 13.25

Rotaļu joga bērniem no 7 līdz 15 gadiem (SIA “Saules joga”)

18 eiro

Ceturtdienās no plkst. 12.45 līdz 14.15

Futbola nodarbības bērniem no 6 līdz 15 gadiem (biedrība “Sporta klubs SUPER NOVA”)

25 eiro

Pirmdienās no plkst. 18.30 līdz 20.30, otrdienās un trešdienās no plkst.20.00 līdz 21.30, piektdienās no plkst. 18.30 līdz 22.00, svētdienās no plkst. 16.00 līdz 20.00

Džudo bērniem un jauniešiem no 4 gadu vecuma līdz 18 gadu vecumam (biedrība “Džudo klubs “Sigulda””)

30 eiro

Pirmdienās, trešdienās, un piektdienās no plkst. 16.00 līdz 20.00

Brazīļu dejas bērniem un jauniešiem vecumā no 6 līdz 18 gadiem (SIA “KK Studija”)

Programmas īstenošana tiks uzsākta pēc licences saņemšanas

30 eiro

Ceturtdienās no plkst. 17.00 līdz 18.00

Karate bērniem un jauniešiem no 5 līdz 16 gadu vecumam (biedrība “Vidzemes karate klubs”)

40 eiro

Otrdienās no plkst. 16.00 līdz 19.30, ceturtdienās no plkst. 16.00 līdz 19.30, svētdienās no plkst. 10.00 līdz 12.30

* par atlaidēm interesēties pie programmu īstenotājiem

 

Mores pamatskola
(tālrunis 64147217, e-pasta adrese mores.skola@sigulda.lv)

Programmas nosaukums

Maksa mēnesī

Nodarbību laiks

Veselīga uztura un ēdienu gatavošanas pulciņš “Valrieksts”
vadītāja A.Stakova

nav

Trešdienās no plkst.14.40 līdz 16.10

Mākslas pulciņš
vadītāja L.Skruže

nav

Trešdienās no plkst. 14.40 līdz 16.10

Rokdarbu pulciņš
vadītāja K.Eigenfelde

nav

Otrdienās no plkst. 14.40 līdz 16.10

Sporta pulciņš “Vispārējā fiziskā sagatavotība”
vadītāja M.Vanaga

nav

Pirmdienās no plkst. 14.40 līdz 15.40, ceturtdienās no plkst. 15.30 līdz 16.30

Skatuves mākslas pulciņš vadītāja R.Teterovska

nav

Pirmdienās no plkst. 14.40 līdz 16.10

Galda spēles
vadītāja R.Teterovska

nav

Ceturtdienās no plkst. 14.40 līdz 16.10

Tautas dejas
vadītāja S.Laizāne

nav

Ceturtdienās no plkst. 13.50 līdz 15.20

 

Allažu pamatskola
(tālrunis 67970949, e-pasta adrese allazu.pamatskola@sigulda.lv)

Programmas nosaukums

Maksa mēnesī

Nodarbību laiks

Tautas dejas
vadītāja I.Šime

nav

Pirmdienās, otrdienās un ceturtdienās no plkst. 12.40 līdz 17.40

Vokālais ansamblis
vadītāja I.Kalviša

nav

Ceturtdienās no plkst. 12.30 līdz 14.30, piektdienās no plkst. 13.30 līdz plkst.15.30

Basketbols
vadītāja A.Enikova

nav

Trešdienās no plkst. 12.20 līdz 14.20, piektdienās no plkst.14.10 līdz 15.50

Tehniskā modelēšana
vadītāja M.Strēlniece

nav

Trešdienās no plkst. 13.20 līdz 15.20

Vizuālā plastika
vadītāja A.Lubgane

nav

Pirmdienās no plkst. 12.20 līdz 15.20

 

Laurenču sākumskola
(tālrunis 67347920, e-pasta adrese laurencuskola@sigulda.lv)

Programmas nosaukums

Maksa mēnesī

Nodarbību laiks

Dabaszinību pulciņš 1.–6. klasei
vadītāja D.Purviņa

nav

Pirmdienās un otrdienās no plkst. 15.20 līdz 16.50

Vingrošana
vadītājs D.Tašiņš

nav

Trešdienās no plkst. 14.20 līdz 15.00, no plkst. 15.20 līdz 16.00 un no plkst. 16.10 līdz 16.50

Vispārējā fiziskā sagatavotība
vadītājs D.Tašiņš

nav

Otrdienās un ceturtdienās no plkst. 14.20 līdz 15.00, no plkst. 15.20 līdz 16.00 un no plkst. 16.10 līdz 16.50

1.klašu koris un bērnu koris
vadītāja K.Eglīte

nav

Pirmdienās no plkst. 13.30 līdz 14.10

Vokālās nodarbības
vadītāja K.Eglīte

nav

Pirmdienās un piektdienās no plkst. 16.10 līdz 16.50

Koris
vadītāja K.Eglīte

nav

Pirmdienās un piektdienās no plkst. 15.20 līdz 16.00

Tautas dejas
vadītāja S.Vijupe

nav

Pirmdienās un trešdienās no plkst. 14.20 līdz 15.00, no plkst.15.20 līdz 16.20, no plkst. 16.30 līdz 17.30

Teātris
vadītāja G.Suhanova

nav

Otrdienās un ceturtdienās no plkst. 14.20 līdz 15.00, no plkst. 15.20 līdz 16.00; no plkst. 16.10 līdz 16.50

Dambrete
vadītājs M.Zemlītis

nav

Piektdienās no plkst. 17.00 līdz 18.00

Matemātika 1.–3. klasēm
vadītāja E.Varekoja

nav

Pirmdienās un otrdienās no plkst. 15.20 līdz 16.20

Matemātika 4.–6. klasēm
vadītāja A.Paula

nav

Pirmdienās no plkst. 15.20 līdz 16.00 un no plkst. 16.10 līdz 16.50

Angļu valoda 1.–3. klasēm
vadītāja A.Rukkalne

nav

Ceturtdienās no plkst.14.20 līdz 15.00 un no plkst. 15.20 līdz 16.00

Angļu valoda 4.–6. klasēm
vadītāja E.Ozoliņa

nav

Pirmdienās un otrdienās no plkst. 15.20 līdz 16.00

Māksla
vadītāja G.Tabaka

nav

Otrdienās un ceturtdienās no plkst. 15.20 līdz 16.50

Finanšu pratība 1.–3. klasēm
vadītāja I.Ulnicāne

nav

Piektdienās no plkst. 16.10 līdz 16.50

Jaunās tehnoloģijas
vadītāja S.Jākobsone

nav

Otrdienās un ceturtdienās no plkst. 15.20 līdz 16.00, no plkst. 16.00 līdz 16.50 un no plkst. 17.00 līdz 18.30

Mazskauti un guntiņas
vadītājs G.Kalniņš

nav

Piektdienās no plkst. 15.20 līdz 16.50

Debates
vadītāja M.Iecelniece

nav

Piektdienās no plkst. 15.20 līdz 16.00

Ģitārspēle
vadītāja D.Žore

nav

Pirmdienās un trešdienās no plkst. 15.20 līdz 16.50 un no plkst. 17.00 līdz 18.30

Klusuma nodarbības
vadītāja I.Loča

nav

Otrdienās un ceturtdienās no plkst. 15.20 līdz 16.20

 

Mākslu skola „Baltais flīģelis”
(tālrunis 67971578, 22005612, e-pasta adrese skola@baltaisfligelis.lv)

Programmas nosaukums

Maksa mēnesī

Nodarbību laiks

Mini studija mākslā no 4 līdz 7 gadu vecumam
vadītājas D.Andersone, I.Šveisberga

20 eiro

I grupai: pirmdienās, trešdienās no plkst. 13.20 līdz 14.20
II grupai: trešdienās, piektdienās no plkst. 17.30 līdz 18.30

Mūzikas studija no 6 gadu vecuma (teorijas nodarbība un instrumentspēle)
vada Mūzikas nodaļas pedagogi

22 eiro

Grupu nodarbības otrdien un ceturtdien plkst. 15.15

Interešu izglītības programma instrumenta spēlē/dziedāšanā
vada Mūzikas nodaļas pedagogi

20 min – 25 eiro
30 min – 35 eiro
40 min – 50 eiro

Par nodarbību laiku vienojas individuāli

Siguldas Jauniešu kamerorķestris
vadītājs P.Plūme

nav

Pirmdienās un trešdienās no plkst.17.25 līdz 19.05

Koris
vadītāja S.Vītoliņa

nav

Otrdienās un ceturtdienās no plkst. 16.00 līdz 17.25

Pūtēju orķestris “Sudrabskaņa”
vadītāji E.Rudzītis un A.Šmitiņš

nav

Otrdienās un ceturtdienās no plkst.17.40 līdz 19.05

Teātra studija bērniem un jauniešiem no 10 līdz 18 gadiem
vadītāja Ā.Stūrniece-Liepiņa

20 eiro

Pirmdienās, trešdienās un piektdienās kultūras centrā “Siguldas devons”: I grupai no plkst. 16.00 līdz 17.20, II grupai no plkst. 17.20 līdz 18.40

Metāla pūšaminstrumentu spēle Allažos

nav

Par nodarbību laiku vienojas individuāli

Agitas Zālītes portretu studija. Programma bērniem no 10 līdz 18 gadiem (SIA “Agitas Zālītes portretu studija”)

20 eiro

Ceturtdienās no plkst. 20.00 līdz 22.00

Vokālais ansamblis “Siguldiņa” (Elīnas Gruzniņas programma “Dziesmu skola bērniem no 4 līdz 7 gadiem”)

25 eiro

Pirmdienās, trešdienās no plkst. 16.30 līdz plkst. 19.00

* par atlaidēm interesēties pie programmu

 

Siguldas Sporta skola
(tālrunis 29427341, e-pasta adrese sportaskola@sigulda.lv)

Programmas nosaukums

Maksa mēnesī

Nodarbību laiks

Vispārējā fiziskā sagatavošana
vadītāja S.Ruša

10 eiro

Siguldas Sporta centrā pirmdienās un trešdienās no plkst. 14.30 līdz 15.50 un no plkst.16.00 līdz 17.20

Dambrete
vadītāja I.Ratniece

10 eiro

Siguldas pilsētas vidusskolā otrdienās un ceturtdienās no plkst. 13.00 līdz 14.40

Vispārējā fiziskā sagatavotība bērniem no 5 līdz 7 gadiem (biedrība “SportotPrieks”)

10 eiro

Sporta skolā otrdienās, ceturtdienās no plkst. 17.00 līdz 19.00

Treniņi programmai “Kalnu slēpošana bērniem un jauniešiem vecumā no 5 līdz 21 gadam”

30 eiro

Sporta skolā otrdienās un trešdienās no plkst. 18.00 līdz 20.00

Futbola nodarbības bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem (biedrība “FK Sigulda)

14 eiro

Sporta skolā pirmdienās, ceturtdienās no plkst. 19.00 līdz 20.00, otrdienās, piektdienās no plkst. 20.00 līdz 21.30

* par atlaidēm interesēties pie programmu īstenotājiem

Pasākumi