Sestdiena, 18. novembris
Šodien sveicam: Aleksandrs, Doloresa, Brīve
Laika ziņas: Sigulda +3.3℃, DR vējš 4.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Interešu pulciņi

Interešu izglītības nodarbības Siguldas novada izglītības iestādēs 2017./2018.mācību gadā

Programmas nosaukums, īstenotājs

Maksa mēnesī

Nodarbību laiks


Bērnudārzs „Pasaciņa”
(tālruņa numurs 66118642, e-pasta adrese
pasacina@sigulda.lv)

Tautas dejas bērniem vecumā no diviem līdz septiņiem gadiem
S.Parfenkova

10 eiro

Pirmdienās un ceturtdienās

Angļu valoda
SIA „Hello”

12 eiro

Otrdienās un ceturtdienās

Lego robotikas grupas „Tehnoprātnieks” bērniem vecumā no pieciem līdz septiņiem gadiem
Bērnu centrs „Kā mājās”

28 eiro

Trešdienās plkst.16.00–16.45 un plkst.17.00–17.45


Bērnudārzs „Pīlādzītis”
(tālruņa numurs 67971466, e-pasta adrese
maija.berga@sigulda.lv)

Angļu valodas nodarbības bērniem vecumā no četriem līdz septiņiem gadiem
I.Krilovska

Astoņas nodarbības – 13 eiro, četras nodarbības – 6,50 eiro, dvīņiem – 6,50 eiro

Pirmdienās un trešdienās plkst.15.10–16.30

Tautas deju un rotaļdeju pulciņš bērniem vecumā no trim līdz septiņiem gadiem
SIA „Eņģeļu dejas”

Viens bērns – 15 eiro, divi bērni – 22 eiro vai par katru nodarbību 3,50 eiro

Otrdienās un ceturtdienās plkst.15.10–17.15

Lego robotikas grupa „Tehnoprātnieks” bērniem vecumā no pieciem līdz septiņiem gadiem
Bērnu centrs „Kā mājās”

28 eiro

Piektdienās plkst.16.45–17.30


Bērnudārzs „Ieviņa”
(tālruņa numurs 67704026, e-pasta adrese
ievina@sigulda.lv)

Angļu valoda
SIA „Hello”

12 eiro

Pirmdienās un trešdienās plkst.15.10–17.00

Lego robotikas grupa „Tehnoprātnieks” bērniem vecumā no pieciem līdz septiņiem gadiem
Bērnu centrs „Kā mājās”

28 eiro

Ceturtdienās plkst.16.15–17.00

Mūzikas pamatu apguve

10 eiro

Piektdienās plkst.15.20–17.30


Bērnudārzs „Ābelīte”
(tālruņa numurs 67971158, e-pasta adrese
abelite@sigulda.lv)

Angļu valoda
SIA „Hello”

12 eiro

Pirmdienās un ceturtdienās plkst.15.00–17.00

Ansamblis „Mūzika bērniem vecumā no pieciem līdz septiņiem gadiem”
A.Petrikas

10 eiro

Trešdienās un piektdienās plkst.15.00–17.00

Lego robotikas grupa „Tehnoprātnieks” bērniem vecumā no pieciem līdz septiņiem gadiem
Bērnu centrs „Kā mājās”

28 eiro

Otrdienās plkst.15.00–15.45

Latviešu rotaļa un rotaļa dejā
SIA „Līgas deju varavīksne”

24 eiro

Otrdienās un ceturtdienās plkst.15.00–18.30


Bērnudārzs „Tornīši”
(tālruņa numurs 63511789, e-pasta adrese
indra.podzina@sigulda.lv)

„Zīmētprieks” – zīmēšana, gleznošana, līmēšana bērniem no trīs gadu vecuma
B.Leitena

15 eiro

Otrdienās no plkst.16.00

Vokālās mūzikas nodarbības – dziedāšana, ritma sajūtas attīstīšana, koncertēšana
S.Sīle

15 eiro

Pirmdienās, trešdienās plkst.15.20–15.50 (2–3 gadi), plkst.16.00–16.30 (3–4 gadi), plkst.16.35–17.05 (4–5 gadi)


Bērnudārzs „Saulīte”
(tālruņa numurs 67976177, e-pasta adrese
evija.grava@sigulda.lv)

Lego robotikas grupas „Tehnoprātnieks” bērniem vecumā no pieciem līdz septiņiem gadiem
Bērnu centrs „Kā mājās”

28 eiro

Pirmdienās plkst.16.10–16.55 un plkst.17.10–17.55

Angļu valoda
SIA „Hello”

12 eiro

Otrdienās un ceturtdienās plkst.16.10–17.00


Allažu pamatskolas pirmsskolas grupa
(tālruņa numurs 67970235, e-pasta adrese
allazu.pamatskola@sigulda.lv)

Lego robotikas grupa „Tehnoprātnieks” bērniem vecumā no pieciem līdz deviņiem gadiem
Bērnu centrs „Kā mājās”

28 eiro

Piektdienās plkst.15.30–16.15


Siguldas Valsts ģimnāzija
(tālruņa numurs 67971461, e-pasta adrese
svg@sigulda.lv)

Volejbola pulciņš

Bez maksas

7.–9.klašu zēni (N.Šulte) otrdienās un ceturtdienās plkst.16.30–19.30,
10.–12.klašu meitenes un zēni, 7.–9.klašu meitenes (A.Dolženko) pirmdienās, trešdienās un piektdienās plkst.17.00–20.00

Deju kolektīvs „Vizbulīte”
I.Ozoliņa, koncertmeistare S.Ilvasa

Bez maksas

7.klase pirmdienās un trešdienās plkst.17.30–18.30
8.–9.klase pirmdienās un trešdienās plkst.18.30–19.30
10.–12.klase pirmdienās un trešdienās plkst.19.30–22.00

Pūtēju orķestris „Sudrabskaņa”
E.Rudzītis, A.Šmitiņš

Bez maksas

Mākslu skolā „Baltais Flīģelis” otrdienās un ceturtdienās plkst.13.30–19.00
Siguldas Valsts ģimnāzijā trešdienās plkst.18.00–20.00, pirmdienās plkst.13.30–15.50

Šaha pulciņš
S.Harlinska

Bez maksas

Ceturtdienās plkst.14.00–16.30


Siguldas Sporta skola
(tālruņa numurs 29427341, e-pasta adrese
sportaskola@sigulda.lv)

Vispārējā fiziskā sagatavošana
A.Fridrihsone

10 eiro

Siguldas Sporta centrā pirmdienās, trešdienās un piektdienās plkst.15.00–16.00

Peldēšana

15 eiro

Siguldas Sporta centrā, A.Fridrihsone (tālruņa numurs 26434461): otrdienās un ceturtdienās plkst.15.00–18.00
Siguldas Sporta centrā, D.Jankauska (tālruņa numurs 26703861): trešdienās un piektdienās plkst.16.00–18.00


Allažu pamatskola
(tālruņa numurs 67970954, e-pasta adrese allazu.pamatskola@sigulda.lv)

Tautas dejas
I.Šime

Bez maksas

Pirmdienās 2.–4.klases plkst.12.40–13.20, 4.–5.klases plkst.13.30–14.20, 6.–9.klases plkst.14.20–18.00
Otrdienās 1.–3.klases plkst.12.40–13.20, 4.–5.klase plkst.13.30–17.00
Ceturtdienās 2.–4.klases plkst.12.40–13.20, 4.–5.klases plkst.13.30–14.20, 6.–9.klases plkst.14.20–18.00

Vokālais ansamblis
I.Kalviša

Bez maksas

Piektdienās 1.–2.klases plkst.12.20–13.00, 3.–5.klases plkst.13.00–15.00, 6.–9.klases plkst.15.00–16.20

Basketbols
A.Labrence

Bez maksas

Trešdienās 1.–2.klases plkst.12.40–13.20, 3.–9.klases plkst.14.15–15.05
Piektdienās 1.klase plkst.11.20–12.00, 2.–9.klases plkst.14.00–14.50

Vizuālās mākslas un rokdarbu pulciņš
G.Pētersone

Bez maksas

Otrdienās plkst.15.30–17.30

Keramika
A.Lubgane

Bez maksas

Pirmdienās 1.klase plkst.12.40–13.20
Trešdienās plkst.12.40–15.00


Mores pamatskola
(tālruņa numurs 64147217, e-pasta adrese
mores.skola@sigulda.lv)

Vizuālās mākslas pulciņš
G.Pētersone

Bez maksas

Trešdienās 1.–4.klases plkst.14.45–15.25, 5.–9.klases plkst.15.30–16.10

Rokdarbu pulciņš
G.Pētersone

Bez maksas

Pirmdienās 1.–4.klases plkst.13.20–14.00, 5.–9.klases plkst.15.30–16.10

Radošā darbnīca

„Mēs paši sev”
M.Matveja

Bez maksas

Pirmdienās 1.–6.klases plkst.13.20–14.00 un plkst.14.05–14.45

Sporta pulciņš
K.Grīnbergs

Bez maksas

Trešdienās 1.–2.klases plkst.13.55–14.35, 3.–4.klases plkst.14.45–15.25, 5.–9.klases plkst.15.30–16.10

Kokapstrādes pulciņš
G.Rozītis

Bez maksas

Otrdienās 1.–4.klases plkst.14.40–15.20, 5.–9.klases plkst.15.30–16.10

Ritmikas pulciņš „Dzērvenīte”
S.Laizāne

Bez maksas

Otrdienās 1.–4.klases plkst.14.40–15.20 un plkst.15.25–16.05

Popgrupa
M.Ādamsone

Bez maksas

Trešdienās 1.–9.klases plkst.14.45–15.25 un plkst.15.30–16.10

*Matemātikas pulciņš „Domā un rēķini”
I.Saulīte

Bez maksas

Otrdienās 1.–6.klases plkst.13.55–14.35 un plkst.14.40–15.20

*Ķīmijas/dabas pulciņš „Brīnumu laboratorija”
M.Matveja

Bez maksas

Ceturtdienās 4.–9.klases plkst.14.45–15.25 un plkst.15.30–16.10

*Ģeogrāfijas/valodas pulciņš „Ceļojumu firma”
M.Matveja

Bez maksas

Otrdienās 4.–9.klases plkst.15.30–16.10

*Debašu pulciņš
S.Irša

Bez maksas

Piektdienās 5.–9.klases plkst.14.45–15.25

Jaunsardzes pulciņš
A.Ansviesulis

Bez maksas

Otrdienās 4.–9.klasei plkst.15.00–16.00

* Pulciņi tiek īstenoti VISC projekta Nr. 8.3.2.2./16/I/001 „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros


Siguldas novada Jaunrades centrs
(tālruņa numurs 67972434, e-pasta adrese
ilze.sulte@sigulda.lv)

Praktiskā elektronika
E.Bajaruns

Bez maksas

Pirmdienās un trešdienās plkst.16.30–20.00

Alfrēda lidmodelistu skola
A.Dubaņēvičs

Bez maksas

Piektdienās plkst.17.00–19.00, sestdienās plkst.9.00–12.00

Keramikas pulciņš „Pika”
B.Kupča

Bez maksas

Trešdienās un piektdienās plkst.13.00–17.30

Radošo darbu studija „Rotas”
B.Kupča

Bez maksas

Otrdienās plkst.14.00–18.00

Lego robotika
J.Miglinieks

Bez maksas

Otrdienās un ceturtdienās plkst.16.15–19.15

Mehatronika
E.Bajaruns

Bez maksas

Katru otro sestdienu plkst.11.00–15.00

Jauno makšķernieku pulciņš
A.Stiglics

Bez maksas

Otrdienās plkst.15.00–17.00, ceturtdienās plkst.16.30 (Jūdažos)

Kokdarbnīca
Ē.Pastars

Bez maksas

Otrdienās un ceturtdienās plkst.16.00–18.00

Motodarbnīca
Dz.Vilciņš

Bez maksas

Otrdienās un ceturtdienās plkst.18.00–20.00

Tekstilmākslas studija
I.Vanaga

Bez maksas

Pirmdienās un otrdienās plkst.15.00–17.00

Pašgatavota papīra darbnīca
Z.Ceske

Bez maksas

Ceturtdienās plkst.15.30–17.40

Smilšu mākslas pulciņš
E.Gaigalnieks

Bez maksas

Otrdienās un ceturtdienās plkst.14.00–15.30

Vides pulciņš
D.Bojāre

Bez maksas

Ceturtdienās plkst.15.15–17.30

Gleznošanas studija jauniešiem
E.Gaigalnieks

Bez maksas

Otrdienās un ceturtdienās plkst.16.00–18.00

Sporta bridžs
K.Rubins

Bez maksas

Trešdienās plkst.18.30–20.30

Kokles spēle
A.Auziņa

Bez maksas

Pirmdienās plkst.13.00–14.30

Integrētā svešvaloda
V.Z.Ozola, A.Čivča

8 eiro

Otrdienās plkst.10.20 (piecus gadus vecie bērni), plkst.12.40 (sešus gadus vecie bērni), trešdienās plkst.9.00 (piecus gadus vecie bērni), plkst.10.00 (sešus gadus vecie bērni)

Pirmsskolas izglītības grupa „Kastanītis”

Bez maksas

Pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās plkst.9.00–14.00

Brīvā laika pavadīšanas centrs „Ideju namiņš”

Bez maksas

Katru darbdienu plkst.12.30–19.00

Jauniešu iniciatīvu centrs „Mērķis”

Bez maksas

Katru darbdienu plkst.11.00–19.00


Siguldas 1.pamatskola
(tālruņa numurs 67973800, e-pasta adrese
1.pamatskola@sigulda.lv)

Tautas deju kolektīvs „Purenīte”
Dz.Fogele

Bez maksas

1.klase pirmdienās plkst.12.45–13.35, otrdienās plkst.12.45–13.30
2.klase (mazie) otrdienās plkst.14.30–15.10, trešdienās plkst.13.35–14.15
2.klase (lielie) pirmdienās plkst.14.30–15.10, trešdienās plkst.12.45–13.25
3.klase (mazie) pirmdienās plkst.15.10–16.00, trešdienās plkst.14.15–15.00
3.klase (lielie) otrdienās plkst.15.10–16.00, trešdienās plkst.11.35–12.15
4.klase pirmdienās plkst.13.35–14.30, otrdienās plkst.13.35–14.30
5.klase otrdienās plkst.16.00–17.00, trešdienās plkst.15.00–16.00
6.klase pirmdienās plkst.16.00–17.00, trešdienās plkst.15.50–17.00
7.klase pirmdienās plkst.17.00–18.00, trešdienās plkst.17.00–18.00
8.klase otrdienās plkst.17.00–18.00, trešdienās plkst.18.00–19.00
9.klase pirmdienās plkst.18.00–19.00, otrdienās plkst.18.00–19.00

Spāņu valoda
L.Bogdane

Bez maksas

Iesācēji otrdienās un piektdienās plkst.8.05–8.45, 2.gads pirmdienās un ceturtdienās plkst.14.20–15.00

Ekonomika
J.Stepiņš

Bez maksas

5.–8.klase ceturtdienās plkst.14.20–15.40

Matemātika
V.Priedīte

Bez maksas

6.–8.klase pirmdienās plkst.14.20–15.40

Aerobika
L.Namiķe

Bez maksas

Ceturtdienās 1.–2.klasei plkst.13.35–14.15, 2.–4.klasei plkst.14.20–15.00 un 5.–9.klasei plkst.15.00–16.00

Tautas bumba
D.Meirāne

Bez maksas

3.klase trešdienās plkst.12.45–13.25, 4.–5.klases zēni trešdienās plkst.13.35–15.00, 4.–5.klases meitenes ceturtdienās plkst.13.35–15.00

Zīmēšana
D.Melbārde

Bez maksas

1.klase ceturtdienās plkst.12.45–13.25, 2.–6.klase ceturtdienās plkst.13.35–15.00

Amatniecība
M.Kosolapova

Bez maksas

5.–8.klase pirmdienās plkst.14.20–16.20

Zēnu koris
E.Rozena

Bez maksas

2.–6.klase otrdienās un piektdienās plkst.8.05–8.45

Meiteņu koris
E.Rozena

Bez maksas

5.–9.klase pirmdienās un ceturtdienās plkst.13.35–14.15

2.–4.klašu koris
I.Jansone

Bez maksas

Otrdienās un piektdienās plkst.8.05–8.45

Ansamblis
I.Jansone

Bez maksas

1.– 2.klase piektdienās plkst.12.45–13.25

Kulinārija
A.Indriksone

Bez maksas

5.–7.klase pirmdienās plkst.14.20–15.40

Šahs
A.Mihailovs

Bez maksas

1.–6.klase otrdienās plkst.17.00–18.30

Bridžs
K.Rubins

Bez maksas

4.–9.klase trešdienās plkst.14.20–16.00

SIA „Hello” angļu valodas nodarbības
L.Bogdāne

18 eiro

1.klasēm trešdienās un piektdienās, 2.klasēm pirmdienās un ceturtdienās, 3.klasēm otrdienās un ceturtdienās


Mākslu skola „Baltais Flīģelis”
(tālruņa numurs 67971578, 22005612, e-pasta adrese
skola@baltaisfligelis.lv)

Mini studija mākslā bērniem vecumā no četriem līdz septiņiem gadiem divas reizes nedēļā
D.Andersone

Tiks precizēts

Pirmdienās un trešdienās plkst.13.00–14.00, otrdienās plkst.17.15–18.15, piektdienās plkst.15.45–16.45

Mini mini studija mākslā bērniem vecumā no trim līdz pieciem gadiem
I.Blaua

Tiks precizēts

Pirmdienās plkst.17.15–18.15

Vispusīgas attīstības studija bērniem vecumā no sešiem līdz astoņiem gadiem
R.Lankovska

Tiks precizēts

Otrdienās plkst.15.45–17.55, ceturtdienās plkst.16.30–17.55

Mūzikas apmācības bērniem un jauniešiem

Tiks precizēts

Nodarbības notiek individuāli 40, 30 vai 20 minūtes nedēļā

Siguldas Jauniešu kamerorķestris
P.Plūme

Bez maksas

Pirmdienās un trešdienās plkst.17.15–18.55

5.–9.klašu koris
S.Vītoliņa

Bez maksas

Otrdienās un ceturtdienās plkst.15.45–17.10

Pūtēju orķestris „Sudrabskaņa”

Bez maksas

Otrdienās un ceturtdienās plkst.17.25

Deju studija „Sidrabiņš” bērniem vecumā no trim līdz pieciem gadiem
E.Lapa

Tiks precizēts

Otrdienās un ceturtdienās plkst.19.00

Baleta studija bērniem vecumā no pieciem līdz septiņiem gadiem
E.Lapa

Tiks precizēts

Otrdienās un ceturtdienās plkst.18.00

Teātra studija bērniem un jauniešiem vecumā no 10 līdz 18 gadiem
Ā.Stūrniece-Liepiņa

Tiks precizēts

Trešdienās un piektdienās plkst.16.00–18.45


Siguldas pilsētas vidusskola
(tālruņa numurs 67972419, 67974019, e-pasta adrese
spv@sigulda.lv)

3.–4.klašu koris un 3.–4.klašu vokālais ansamblis „Apelsīns”
L.Trupavniece, koncertmeistare L.Nikolavska-Putniņa

Bez maksas

Ceturtdienās plkst.12.50–13.30 (koris), plkst.13.40–14.20 (ansamblis)

Sporta spēles 3.–4.klašu skolēniem
A.Fridrihsone

Bez maksas

Pirmdienās un piektdienās plkst.13.40–15.00

Papīra dizaina pulciņš 4.klasei
I.Krūzīte

Bez maksas

Pirmdienās plkst.14.00–15.30

Vizuālās mākslas pulciņš 1.–4.klašu skolēniem
R.Kaša

Bez maksas

1.klasēm otrdienās plkst.13.50–14.50, 3.–4.klasei trešdienās plkst.13.50–15.20, 2.klasei ceturtdienās plkst.13.50–15.20

Ansamblis 3.–4.klasei
B.Pastare

Bez maksas

Pirmdienās plkst.13.40–14.20

Lasītāju klubiņš 1.–2.klasei
V.Bērziņa

Bez maksas

Ceturtdienās plkst.14.00–14.40

Sporta spēles 7.–12.klasei
A.Lelis

Bez maksas

Otrdienās un ceturtdienās plkst.14.30–15.10

Deju kolektīvs „Vizbulīte”
I.Ozoliņa, L.Dombrovska, koncertmeistare S.Ilvasa

Bez maksas

Pirmdienās un trešdienās 1.klasei plkst.14.00–15.00, 2.klasei plkst.15.00–16.15, 5.klasei plkst.16.15–17.30, 7.–9.klasei (C grupa) plkst.17.30–19.00, 10.–12.klasei (B grupa) plkst.19.00–21.00
Otrdienās un ceturtdienās 3.klasei (B) plkst.14.00–15.00 (deju zāle), 3.klasei (A), plkst.14.00–15.00 (aktu zāle), 4.klasei, plkst.15.00–16.00, 6.klasei plkst.17.30–19.00

Koris 5.–7.klašu skolēniem
I.Ozoliņa

Bez maksas

Ceturtdienās plkst.8.10–8.50 A.Kronvalda ielā, skolas zālē, piektdienās plkst.13.40–14.20

Ansamblis 5.klasei, 8.–10.klasēm
I.Ozoliņa

Bez maksas

Otrdienās 5.klasei plkst.14.30–15.10
Piektdienās 8.–10.klasēm plkst.14.30–15.10

Angļu valodas pulciņš

Bez maksas

Otrdienās 4.klasei plkst.14.00–14.40 (I.Gaile)
Trešdienās 3.klasei plkst.14.00–14.40 (V.Tetere)
Ceturtdienās 2.klasei plkst.14.00–14.40 (V.Tetere), 1.klasei plkst.14.00–14.40 (I.Gaile)

Gardēžu klubiņš 5.–6.klasēm

Bez maksas

Otrdienās plkst.14.30–16.00

3D modelēšana 5.–9.klasēm

Bez maksas

Piektdienās plkst.13.40–14.20

Programmēšana 5.–9.klasēm

Bez maksas

Piektdienās plkst.14.30–15.10

Dabaszinību pulciņš 5.–7.klasēm

Bez maksas

Otrdienās plkst.13.40–14.20


Laurenču sākumskola
(tālruņa numurs 67347920, e-pasta adrese
laurencuskola@sigulda.lv)

Dabaszinību pulciņš 1.–2.klasēm
D.Bojāre

10 eiro

Otrdienās 1.–2.klasēm plkst.15.20–16.50
Ceturtdienās 1.klasēm plkst.13.30–15.00

Dabaszinību pulciņš 4.–6.klasei
M.Alberte-Hartmane

10 eiro

Trešdienās plkst.15.20–16.50

Vingrošana pēc „Body ART KIDS” programmas
A.Kalviņa

Bez maksas

Pirmdienās 1.klasēm, otrdienās 2.klasēm, trešdienās 3.klasēm, ceturtdienās 4.klasēm plkst.15.20–16.00

Sports
P.L.Popa

Bez maksas

Pirmdienās 2.klasēm plkst.16.10–17.40
Otrdienās 3.klasēm plkst.15.20–16.50, 4.klasēm plkst.17.00–18.30
Trešdienās 5.–6.klasēm plkst.17.00–18.30
Ceturtdienās jebkura klase plkst.17.00–18.30
Piektdienās 1.klasēm plkst.15.20–16.50

Koris 1.klašu meitenēm un zēniem
K.Eglīte

Bez maksas

Otrdienās koris 1.klasēm plkst.14.20–15.00, zēniem plkst.15.20–16.00, meitenēm plkst.16.10–16.50
Ceturtdienās koris zēniem plkst.15.20–16.00, meitenēm plkst.16.10–16.50

Dziedāšana – ansamblis
K.Eglīte

10 eiro

Trešdienās un piektdienās plkst.15.20–16.00

Dziedāšana – dueti

K.Eglīte

10 eiro

Trešdienās un piektdienās plkst.14.20–14.40, plkst.16.10–16.50, plkst.17.00–17.40

Dziedāšana – solo
K.Eglīte

10 eiro

Trešdienās un piektdienās plkst.14.40–15.00

Taustiņi

K.Eglīte

10 eiro

Pirmdienās pa klašu grupām plkst.14.20–18.20
Otrdienās pa klašu grupām plkst.13.30–14.10, plkst.17.00–18.20
Ceturtdienās pa klašu grupām plkst.13.40–15.00, plkst.17.00–18.20

Tautas dejas
I.Roķe

Bez maksas

Pirmdienās un trešdienās 1.klases plkst.14.20–15.00
Pirmdienās un trešdienās 2.–3.klases plkst.15.20–16.00
Pirmdienās un trešdienās 4.–5.klases plkst.16.10–17.40

Teātris
G.Suhanova

10 eiro

Trešdienās 4.klases plkst.15.20–16.00, 2.klases plkst.16.10–16.50
Ceturtdienās 1.klases plkst.14.20–15.00, 5.–6.klases plkst.15.20–16.00, 3.klases plkst.16.10–16.50

Multimediji 3.–6.klasēm
S.Lapiņa

10 eiro

Pirmdienās plkst.15.20–16.00 un plkst.16.10–16.50

Programmēšana
M.Zinbergs

10 eiro

Piektdienās 5.–6.klasēm plkst.15.20–16.50
Piektdienās 1.–4.klasēm plkst.17.00–17.40
Piektdienās 1.–4.klasēm plkst.17.50–18.30

Šahs 3.–6.klasei
G.Kanbergs

10 eiro

Otrdienās plkst.15.20–16.50

Matemātika 4.–6.klasei
D.Judze

10 eiro

Otrdienās plkst.15.20–16.50

Angļu valoda 4.–6.klasei
E.Rumba

10 eiro

Trešdienās plkst.15.20–16.50

Perkusijas
R.Gromovs

10 eiro

Trešdienās un piektdienās plkst.15.20–16.50, plkst.17.00–18.30

Ģitāra
D.Žore

10 eiro

Pirmdienās, otrdienās un ceturtdienās plkst.15.20–16.50, plkst.17.00–18.30

 

Pasākumi