Svētdiena, 19. augusts
Šodien sveicam: Melānija, Imanta
Laika ziņas: Sigulda +19.6℃, DR vējš 5.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Kastanītis

Siguldas novada Jaunrades centrs
Harmoniskās attīstības pirmsskolas grupas „Kastanītis”

Adrese: Skolas iela 3, Sigulda, LV-2150

Tālrunis: 67972432, 26760335, e-pasts kastanitis@sigulda.lv

Vadītāja: Daiga Strazdiņa (apmeklētājus pieņem pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās  9.00 -12.00 vai iepriekš telefoniski vienojoties)

Harmoniskās attīstības pirmsskolā „Kastanītis” darbojas piecas dažādu pirmsskolas vecumposmu grupas, realizējot valsts licencētu pirmsskolas izglītības programmu Nr.01011111 mācību gada laikā no 1.septembra līdz 31.maijam, organizējot nodarbības dienas pirmajā pusē.

Nodarbības paredzētas bērniem no 2 gadiem līdz 7 gadu vecumam un ir bez maksas. Katrā grupā ne vairāk kā 15 bērni. 2 - 3 gadīgo nodarbībās kopā ar bērniem mācās un darbojas arī vecāki.

5 un 6 gadīgo grupās apgūstam valsts noteikto obligātās apmācības programmu un sagatavojam mācību uzsākšanai skolā, iepazīstinot ar latviskās kultūras mantojumu, pasaules uzskatiem un vērtībām, apgūstot “Latviešu ābeci”.

Mūsu mērķis ir radošā, labestīgā un latviskā vidē veicināt bērnu harmonisku attīstību, radošas patstāvīgas personības veidošanos, attīstot bērna individuālās spējas, rosinot komunikāciju starp bērniem un izglītojot vecākus, nodarbībās dominējot rotaļu, leļļu teātra elementiem un izmantojot smilšu un pasaku terapiju.

5- 6 gadīgiem bērniem ir iespēja papildināt zināšanas un prasmes, apgūstot pirmās zināšanas angļu un krievu valodā integrētās svešvalodas pulciņā (maksas pulciņš), pirmās prasmes kokles spēlē (bez maksas pulciņš), keramikas pulciņā „Pika” un deju grupā „Lapsas”.

 

Pasākumi