Sestdiena, 20. janvāris
Šodien sveicam: Oļģerts, Orests, Aļģirds, Aļģis
Laika ziņas: Sigulda -5.8℃, ZA vējš 1.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Bērnu centrs „KĀ MĀJĀS”

Bērnu centrs „KĀ MĀJĀS”

Adrese: Ausekļa iela 5, otrais stāvs, Sigulda
Kontakti: 20148586 (Bērnu centrs), 29700844 (Katrīna) un 29398553 (Agnese)

Rūpīgi izstrādāta un mērķtiecīgi radīta vide, kur bērns nostiprina gan jau iegūtās zināšanas un prasmes, gan apgūst jaunas iemaņas. Bērnu centrs „KĀ MĀJĀS” veic bērnu pieskatīšanu, nodrošinot saturīgu, kvalitatīvu un uz bērna izglītošanu vērstu bērna pieskatīšanu. Periodiski tiks organizētas dažādas aktivitāšu darbnīcas bērniem, tādējādi organizējot drošu, saturīgu un lietderīgu laika pavadīšanu bērnam, sekmējot vispusīgu attīstību.

Bērnu centrs piedāvā arī bērnu izņemšanu no bērnudārza Siguldas pilsētas robežās reizēs, kad vecākiem to dažādu iemeslu dēļ nav iespējams izdarīt līdz bērnudārza darba laika beigām.

Pakalpojums tiek fokusēts ne tikai uz siguldiešiem, bet arī uz tūristiem – gan vietējiem, gan ārzemju tūristiem, kuri Siguldā ieradušies baudīt kādu kultūras pasākumu, nodoties sporta aktivitātēm vai izmantot jebkuru citu pakalpojumu. Bērnu centrs „KĀ MĀJĀS” parūpēsies, lai jūsu bērns justos pie mums kā mājās un būtu priecīgs atkal atgriezties pie mums.

Jau ar jūniju katru nedēļas nogali tiek organizēti „Mazo siguldiešu rotaļu rīti”, kuru laikā ikviens bērns tie aicināts pavadīt stundu jautrās rotaļās un spēlēs ar citiem mazajiem siguldiešiem. Šī ir lieliska iespēja jaunienācējiem Siguldā iepazīties un sadraudzēties!

Sadarbībā ar Māmiņu klubu Siguldā tiks rīkoti arī izglītojošie semināri, lekcijas un diskusijas par bērna audzināšanu un izglītošanas tēmām, lai sniegtu māmiņām zināšanas un prasmes, kas palīdzētu ikdienas gaitās ar bērniem.

Bērnu centrs izveidots ar Siguldas novada pašvaldību finansējumu konkursa „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja” ietvaros. 

Ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti tiek piemērota 30% atlaide bērnu pieskatīšanai un 5% atlaide bērnu pasākumiem.

 

Pasākumi