Otrdiena, 20. augusts
Šodien sveicam: Bernhards, Boriss, Rojs
Laika ziņas: Sigulda +23.9℃, R vējš 3.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Bērnu centrs „Kā mājās”

Bērnu centrs „Kā mājās”

Adrese: Leona Paegles iela 3A-53A, Sigulda (1.stāvā, ieeja no pagalma puses)
Tālrunis: 20148586
E-pasts: sigulda@bckamajas.lv
Tīmekļa vietne: www.bckamajas.lv
Sociālie tīkli: facebook.com/bckamajas/
instagram.com/bc_ka_majas/

 

Bērnu pieskatīšanas pakalpojumi

  • Īslaicīgā bērnu pieskatīšana (līdz 4 stundām) – katru darba dienu un sestdienu no plkst.9.00 līdz 21.00, kā arī svētdienās no plkst.10.00 līdz 18.00. Brīvdienu un ārpus darba laika pieskatīšanu iespējams pieteikt, zvanot uz tālruņa numuru 20148586
  • Pilna laika bērnu uzraudzības pakalpojums – darba dienās no plkst.7.00 līdz 19.00, pieejams pašvaldības līdzfinansējums

 

Nodarbības bērniem

  • LEGO robotikas nodarbības (5–9 gadus veciem bērniem), pieejamas arī Siguldas novada izglītības iestādēs
  • Rotaļu joga bērniem (3–10 gadus veciem bērniem)
  • Mazuļu skoliņa „Mazskoliņa” (apmēram 0,5–1,5 gadus veciem bērniem)

 

Vasaras nometnes

Katru gadu Bērnu centrs „Kā mājās” rīko vasaras nometnes pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem – LEGO robotikas nometni un Rotaļu jogas nometni. Informācija par aktuālo nometņu grafiku pieejama uzņēmuma tīmekļa vietnē un sociālajos kontos.

 

Nodarbības vecākiem

  • Nodarbības un lekcijas topošajiem vecākiem (dzemdību sagatavošanas kursi, dzemdību pozu un elpošanas vingrinājumu nodarbība, mazuļu hendlinga nodarbība un citas)
  • Nodarbības un lekcijas vecākiem (podiņmācība, bērna vadīta ēšana, bērna emocionālā audzināšana, otra bērna ienākšana ģimenē, pirmās palīdzības sniegšanas ABC zīdainim un bērnam, ēdienreižu plānošana un citas)
  • Kustību nodarbības jaunajām māmiņām
  • Joga māmiņām
  • Grūtnieču vingrošana

Nodarbības regulāri tiek mainītas un papildinātās, sekojot jomas aktualitātēm. Aktuālais nodarbību saraksts pieejams Facebook lapā.

 

Bēbīšu pietura un rotaļu istaba

Pie mums ir pieejama bezmaksas bēbīšu pietura (līdz 30 minūtēm), kuru var izmantot ikviena Siguldas māmiņa vai tētis ar bērniņu. Tāpat ikdienā vecāki ar bērniem aicināti apmeklēt mūsu rotaļu istabu, kur var iepazīties ar citiem bērniem un jautri pavadīt laiku.

 

Bērnu ballīšu rīkošana no A līdz Z: telpa, tematika, dekorācijas, pasākuma vadītājs, dažādas atrakcijas un aktivitātes, svētku galds, fotostūrītis, fotogrāfs un viss cits, ko vien sirds kāro.

 

Bērnu centrs „Kā mājās” izveidots Siguldas novada pašvaldības finansējumu konkursa „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja” ietvaros.

ArSiguldas novada iedzīvotāja ID karti tiek piemērota 30% atlaide bērnu pieskatīšanai un 5% atlaide bērnu pasākumiem.

Pasākumi