Ceturtdiena, 23. janvāris
Šodien sveicam: Grieta, Strauta, Rebeka
Laika ziņas: Sigulda +0.9℃, ZR vējš 5.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Bērnu centrs “Kā mājās”

Bērnu centrs „Kā mājās”

Adrese: Leona Paegles iela 3A-53A, Sigulda (1.stāvā, ieeja no pagalma puses)
Tālrunis: 20148586
E-pasts: sigulda@bckamajas.lv
Tīmekļa vietne: www.bckamajas.lv
Sociālie tīkli: facebook.com/bckamajas/
instagram.com/bc_ka_majas/

 

Bērnu pieskatīšanas pakalpojumi

 • Īslaicīgā bērnu pieskatīšana (līdz 4 stundām) – katru darba dienu un sestdienu no plkst. 9.00 līdz 21.00, kā arī svētdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00. Pakalpojums pieejams pēc iepriekšēja pieraksta
 • Pilna laika bērnu uzraudzības pakalpojums – darba dienās no plkst. 7.00 līdz 19.00, pieejams pašvaldības līdzfinansējums

Nodarbības bērniem

 • LEGO robotikas nodarbības – „Mazais tehnoprātnieks” (3–4 gadus veciem bērniem; programmas pamatā darbs ar BlueBot robotiem un LEGO Education Duplo komplektiem) un „Tehnoprātnieks” (5–9 gadus veciem bērniem; programmas pamatā ir darbs ar LEGO Education WeDo 2.0 komplektiem). Nodarbības pieejamas arī Siguldas novada izglītības iestādēs.
  Nodarbībās papildus tiek izmantoti arī citi mācību līdzekļi, ar kuriem atbilstoši vecumam tiek apgūtas konstruēšanas un programmēšanas prasmes, veicināta loģiskā domāšana, attīstīts vārdu krājums, uzlabotas sadarbības, komunikācijas un prezentēšanas prasmes, kā arī trenēta sīkā motorika.
  Nodarbības notiek reizi nedēļā, vienas nodarbības ilgums – 30 vai 45 minūtes, maksa mēnesī – 20 vai 28 eiro (visi mācību materiāli iekļauti cenā). Programmas ir licencētas un vecākiem iespējams saņemt iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu, aizpildot ikgadējo ienākumu deklarāciju. Vienas ģimenes otrajam un katram nākamajam bērnam nodarbību maksai tiek piemērota 50% atlaide, ja bērni apmeklē nodarbības vienlaicīgi.​ Pieteikties nodarbībām iespējams šeit. Plašāka informācija, rakstot uz e-pasta adresi info@bckamajas.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 29398553.
 • Rotaļu joga bērniem (3–10 gadus veciem bērniem)
 • Mazuļu skoliņa „Mazskoliņa” (apmēram 0,5–1,5 gadus veciem bērniem)

Bērnu ballīšu rīkošana

 • LEGO robotu ballīte (gatavojam darbināmus LEGO robotus, ar kuriem rīkojam sacensības)
 • Princešu ballīte (darinām tilla svārkus/matu rotas/sapņu ķērājus)
 • Radošā ballīte (seju apgleznošana, tetovējumi, radošā darbnīca bērniem)

Vasaras nometnes

Katru gadu Bērnu centrs „Kā mājās” rīko vasaras nometnes pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem – LEGO robotikas nometni un Jogas un radošuma nometni. Informācija par aktuālo nometņu grafiku pieejama uzņēmuma tīmekļa vietnē un sociālajos kontos.

Nodarbības vecākiem

 • Nodarbības un lekcijas topošajiem vecākiem (dzemdību sagatavošanas kursi, dzemdību pozu un elpošanas vingrinājumu nodarbība, mazuļu hendlinga nodarbība un citas)
 • Nodarbības un lekcijas vecākiem (podiņmācība, bērna vadīta ēšana, bērna emocionālā audzināšana, otra bērna ienākšana ģimenē, pirmās palīdzības sniegšanas ABC zīdainim un bērnam, ēdienreižu plānošana un citas)
 • Kustību nodarbības jaunajām māmiņām
 • Joga māmiņām
 • Grūtnieču vingrošana

Nodarbības regulāri tiek mainītas un papildinātās, sekojot jomas aktualitātēm. Aktuālais nodarbību saraksts pieejams Facebook lapā.

Bēbīšu pietura un rotaļu istaba

Pie mums ir pieejama bezmaksas bēbīšu pietura (līdz 30 minūtēm), kuru var izmantot ikviena Siguldas māmiņa vai tētis ar bērniņu. Tāpat ikdienā vecāki ar bērniem aicināti apmeklēt mūsu rotaļu istabu, kur var iepazīties ar citiem bērniem un jautri pavadīt laiku.

 

Bērnu centrs „Kā mājās” izveidots Siguldas novada pašvaldības finansējumu konkursa „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja” ietvaros.

ArSiguldas novada iedzīvotāja ID karti tiek piemērota 30% atlaide bērnu pieskatīšanai un 5% atlaide bērnu pasākumiem.

Pasākumi