Sestdiena, 24. augusts
Šodien sveicam: Bērtulis, Boļeslavs
Laika ziņas: Sigulda +15.7℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Mazās Brīnumzemes izglītības centrs

Mazās Brīnumzemes interešu izglītības centrs

Adrese: Puķu iela 2, Sigulda, LV-2150,
(Laurenču pamatskolas jaunās ēkas 1.stāvā)
Tālrunis: 28308377
E-pasts:
 mazabrinumzeme@gmail.com
Tīmekļa vietne: www.mazabrinumzeme.com

 

Mazās Brīnumzemes izglītības centrs piedāvā daudzveidīgas izglītojošās nodarbības skolēnu klasēm (karjeras, individuālo kompetenču, tehnoloģiju, drošības prasmju un saskarsmes prasmju programmas), kā arī modernās interešu izglītības pulciņus, dodot iespēju apgūt jaunas prasmes un praksē nostiprināt savas zināšanas.

Ar modeļu izveidi, programmēšanu un mehatroniku saistītas nodarbes katru gadu kļūst aizvien populārākas visā pasaulē. Tās attīsta telpisko domāšanu, veicina radošu un izzinošu apmācību procesu, vienlaicīgi mudinot apgūt STEM zināšanas un prasmes un ļaujot skolēniem apjaust, ka nākotne pieprasa eksakto un radošo jomu sadarbību, nevis pretnostatīšanu.

Tehniskajām jomām strauji attīstoties, kā arī paplašinoties informācijas pieejamības un prasmju apguves ātrumam, ir svarīgi gan prast orientēties zinātnes un tehnoloģiju piedāvāto iespēju daudzveidībā, gan arī apzināties ar šo jomu saistītos izaicinājumus, pieklājības un drošības iemaņas virtuālajā un reālajā vidē.

Interešu izglītības pulciņi:

Tehnoloģiju, modelisma un viedās elektronikas pulciņš
Nodarbību laiki:

  • pirmdienās no plkst.15.20 līdz 16.40 un no plkst.16.40 līdz 18.00;
  • ceturtdienās no plkst.15.20 līdz 16.40 un no plkst.16.40 līdz 18.00. 

Interešu izglītības centrs piedāvā izglītojošas programmas klašu skolēniem un pirmsskolas audzēkņiem – „Esi drošs reālā un virtuālā pasaulē”, „Pašu veidota Latvija” un „Gribu visu zināt”, kā arī nodrošina izbraukuma pasākumus, tehnoloģiju dienas, karjeras ievirzes un individuālo kompetenču nodarbības Latvijas skolās visos reģionos.

 

Pasākumi