Svētdiena, 17. februāris
Šodien sveicam: Donats, Konstance
Laika ziņas: Sigulda +2.4℃, R vējš 5.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Montesori bērnu centrs

Montesori bērnu centrs „Baltā bērnu istaba”

Adrese: Pils iela 13, 3.stāvs, Sigulda
Plašāka informācija: www.bbistaba.lv un Facebook.com/baltabernuistaba
Par nodarbību laikiem un nodarbību maksu lūdzam sazināties un vienoties, zvanot pa tālruni: +371 26449111

„Īpaši radītā vidē, bērns spēj radīt sevi pats” /Marija Montesori/

Šeit pat mājās – Siguldā – harmoniskā gaisotnē bērni ir gaidīti mācīties un pilnveidoties pēc M.Montesori pasaulē unikālās izglītības metodes (īpaši mācību materiāli), kas papildināta arī ar Latvijā radītu mācību metodiku.

Grupu nodarbībās pašus mazākos (1,5 – 3 g.) sagaidīs sirsnīgs un zinošs pedagogs, kurš katram bērnam individuāli piemeklēs motoriku un runu attīstošus materiālus, kā arī palīdzēs mammai labāk izprast savu bērniņu, parādot praktiskus vingrinājums, kā darboties un mācīties arī mājās. No 3 līdz 6 gadu vecuma bērni Montesori nodarbībās apgūst pašapkalpošanās prasmes, kas veicina patstāvību, attīsta maņas, iztēli, koncentrēšanās spējas. Iepazīst matemātiku, fiziku, darbojoties ar unikāli izstrādātiem Montesori materiāliem. Iemācās ar interesi un prieku rakstīt un lasīt. Atklāj ģeogrāfijas, botānikas (dabas) un kosmosa pasauli.

Darbojoties grupā (līdz 5 bērni), bērns iemācās sadarboties ar citiem bērniem, izkopjot būtisko prasmi visai dzīvei, proti, būt labās attiecībās ar līdzcilvēkiem un dot no sevis pašu labāko…

Montesori individuālās nodarbības ievērojami palīdz tiem bērniem, kuriem ir radušies uzmanības traucējumi (hiperaktivitāte), dažādi mācību traucējumi, garīgās attīstības traucējumi. Tāpat kvalificēts Montesori pedagogs sagatavo bērnu skolai, palīdz skolas programmas ietvaros uzlabot zināšanas matemātikā, valodā u.c. (tiek pielietotas individuāli noteicošas mācību metodikas).

Esat sirsnīgi aicināti iepazīt iedvesmojošu zināšanu mājvietu „Baltā bērnu istaba”.

 

 

Pasākumi