Otrdiena, 19. februāris
Šodien sveicam: Zane, Zuzanna
Laika ziņas: Sigulda +3.1℃, DR vējš 5.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Siguldas Māmiņu klubs

Māmiņu klubs Siguldā, Jaunrades centrā Skolas ielā 3, ir izveidots vecākiem, kuri plāno, gaida un/vai audzina bērnu līdz septiņu gadu vecumam.

Mūsu mērķis:

  • sniegt iespēju sanākt kopā vecākiem un bērniem,
  • kopā labi pavadīt laiku jaukā atmosfērā,
  • nodot noderīgu informāciju par bērna audzināšanu, veselību, ikdienu kopā ar bērnu un dažādām lietām, kas saistītas ar mazuli un ģimeni.

Māmiņu klubs piedāvā gan lekcijveida, brīvās diskusijas (jautājumi un atbildes) nodarbības, kur tiek pieaicināti dažādi speciālisti – dūla, pediatrs, fizioterapeits, acu ārsts un citi, gan arī praktiskās nodarbības, kur iespējams uzzināt daudz jauna un interesanta, kā arī iemācīties dažādas lietas pielietot praksē, piemēram, uzzināt, cik noderīgas ir pirkstiņlellīšu spēles, iemācīties tās pagatavot un uzzināt, kā ar tām spēlēties. Māmiņu klubā tiek piedāvātas individuālās konsultācijas ar sertificētu psihologu.
Ir arī nodarbības, kas ir ļoti nozīmīgas grūtniecības laikā, piemēram, praktiskā sagatavošanās dzemdībām, krūts barošana un citas, neizpaliekot arī vingrošanai kopā ar bērnu fizioterapeites vadībā.

Nodarbību saraksts ir plašs, taču vienmēr esam atvērtas Jūsu piedāvājumiem un ierosinājumiem – ko Jūs vēlētos sagaidīt, kādus speciālistus redzēt, vai satikt atkārtoti, kādas nodarbību tēmas interesētu visvairāk. Plašāka informācija pa tālruni 26665790 vai rakstot uz e-pastu maminu_klubs@inbox.lv.

Dalība nodarbībās notiek ar iepriekšēju pierakstu. Jāpiesakās līdz katras pirmdienas plkst.12.00, sūtot e-pastu uz maminu_klubs@inbox.lv (jānorāda savs vārds, uzvārds, telefona numurs un nodarbības laiks/nosaukums, uz kuru vēlies ierasties) vai zvanot uz tālruņa nr.26665790 Līvai.
Pirmdienās un ceturtdienās no plkst.14.00 līdz 18.00 Māmiņu klubā ir brīvais laiks rotaļu istabā, kas ir bez maksas. Šajā laikā būs iespēja pavadīt laiku kopā ar bērnu – rotaļāties brīvā, nepiespiestā atmosfērā, satikties ar citām mammām, atrast domubiedrus un dalīties pieredzē, kā arī sniegt bērnam iespēju jau no mazotnes iemācīties saskarsmi ar apkārtējiem, iegūt jaunus rotaļu biedrus.

Turpmāk pirmdienās Māmiņu klubā arī Bēbīšu skoliņa!

Bēbīšu skoliņas ir vieta, kur satikties māmiņām ar bērniem, kur dalīties pieredzē, uzdot jautājumus un rast tiem atbildes. Tā ir jauka vieta, kur iepazīties ar sev līdzīgajiem, iegūt jaunus pastaigu biedrus un tālākā nākotnē mazajiem iepazīt savus bērnudārzu vai skolas biedrus. Bēbīšu skoliņas nodarbībās runājam par daudz un dažādām sev interesējošām tēmām – piesaisti, rotaļāšanos, veselību, zobiņu nākšanu, piebarošanu un citām būtiskām tēmām, dziedam mūsu mazajiem un iesaistām muzikālās rotaļās.
Arī šajās nodarbībās dalība notiek ar iepriekšēju pierakstu un to izdarīt iespējams sūtot e-pastu uz maminu_klubs@inbox.lv (jānorāda savs vārds, uzvārds, telefona numurs un nodarbības laiks/nosaukums, uz kuru vēlies ierasties) vai zvanot uz tālruņa nr.26665790 Līvai.

Sīkāka informācija un katra mēneša nodarbību saraksti un apraksti, nodarbību sākšanās laiki pieejami sociālajos tīkols draugiem.lv un facebook.com.

Pasākumi