Sestdiena, 30. maijs
Šodien sveicam: Vitolds, Lolita, Letīcija
Laika ziņas: Sigulda +18.5℃, ZA vējš 7.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-12-08
Iespēja atbalstīt Siguldas pilsētas vidusskolas skolotāju konkursā

Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) balvas "Platīna pele 2014" žūrija no 42 pieteikumiem ir izraudzījusies finālistus četrās kategorijās, kuri cīnīsies par prestižāko nozares balvu, kas jau astoto gadu pēc kārtas tiks pasniegta Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) gadskārtējā konferencē 11.decembrī. Viens no balvas pretendentiem ir Siguldas pilsētas vidusskolas skolotājs Edgars Bajaruns, kuru novadnieki var atbalstīt šeit, zem video spiežot „Like”.

Edgars Bajaruns Siguldas pilsētas vidusskolā māca ne tikai vēsturi, sociālās zinības un fiziku, bet arī vada mehatronikas pulciņu un piedalās skolotāju tālākapmācības kursu vadīšanā. Tiešajos Edgara darba pienākumos ietilpst stundu plānošana un to vadīšana, darbu labošana, tostarp fizikā arī laboratorijas darbu organizēšana un vadīšana.

Edgars skolā strādā ceturto gadu un darbā aktīvi izmanto modernās tehnoloģijas. Projekta “Gatavi Rītdienai!” ietvaros ieviesis skolā planšetdatoru klasi, izstrādājis mācību materiālus un kursus pedagogiem par tehnoloģiju ieviešanu un izmantošanu mācību procesā. Stundās ar skolēniem tiek veidoti 3D maketi, projekcijas, digitālas kartes, infografikas, video materiāli, u.tml. Edgars īpašu uzmanību pievērš tehnoloģiju izmantošanai vēstures un sociālo zinību priekšmetos, kuri līdz šim atstāti bez ievērības un kuros tehnoloģijas kopumā netiek plaši izmantotas.

Skolotājs organizējis un piedalījies tādās programmās kā “Iespējamā misija” , LatSTE’2012, “Microsoft programmēšanas skola”, “Samsung skola nākotnei”, bet šobrīd Microsoft projekta “Gatavi Rītdienai!” ietvaros viņš īsteno skolotāju apmācību programmu par planšetdatoru izmantošanu mācību procesā.

Edgars Bajaruns šogad tika izvirzīts nominācijai „Siguldas novada Gada cilvēks izglītībā” par veiksmīgu tehnoloģiju ieviešanu Siguldas pilsētas vidusskolā un Siguldas novada pašvaldības iesaistīšanu „Microsoft Latvia” projektā „Gatavi rītdienai!”.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031