Svētdiena, 17. novembris
Šodien sveicam: Hugo, Uga, Uģis
Laika ziņas: Sigulda +8.4℃, D vējš 5.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-12-12
Apbalvoti „Siguldas novada Sporta laureāts 2014” titula ieguvēji

12.decembrī Siguldas pagasta kultūras namā notika svinīgā „Siguldas novada Sporta laureāts 2014” balvu pasniegšanas ceremonija, kuras laikā tika pasniegti apbalvojumi labākajiem Siguldas novada sportistiem, sporta skolotājiem, treneriem un citiem sporta jomas darbiniekiem un organizācijām, kā arī balva par Mūža ieguldījumu sportā.

Pirmie tika sveikti uzņēmēji un organizācijas, kas aizvadītajā gadā sniegušas atbalstu dažādu sporta aktivitāšu īstenošanā Siguldas novadā. Pateicības rakstus saņēma: veikals „Maratons”, SIA „Siguldas Dizains”, SIA „LGK”, viesu nams „Livonija”, biedrība „A2”, SIA „Bobsleja un kamaniņu trase „Sigulda””, SIA „Siguldas minerālūdens”, Turaidas muzejrezervāts, SPA Hotel „Ezeri”, SIA „Maiznīca Flora”, Ivars Jēkabsons, Edgars Zveja, Visvaldis Gercāns, SIA „Puķu Elvis”, AS „Siguldas Būvmeistars”, SIA „Aerodium”, SIA „Kino Lora”, AS SEB bankas Siguldas filiāle, SIA „Vita Mārkets”, SIA „Bungee”, Dabas aizsardzības pārvalde, IK „Duvekors”, Jānis Mellups, Dainis Dukurs, Aleksejs Širovs, SIA „Balti zobi”, SIA „TV NET”.

Pasākuma turpinājumā tika sumināti titula „Siguldas novada Sporta laureāts 2014” ieguvēji 10 nominācijās. Katrs nominants saņēma Siguldas novada Domes Pateicību, bet Sporta laureāta 2014 titula ieguvējs saņēma speciālu šim pasākumam gatavotu balvu.

Galveno balvu nominācijā „Sporta atbalstītājs” saņēma veikals „Maratons”, balvai tika nominēti arī AS „Siguldas Būvmeistars” un SIA „Siguldas minerālūdens”.

Galveno balvu nominācijā „Aktīvākā sporta organizācija” saņēma IK „Duvekors”, titula pretendenti bija arī biedrība „Pantera” un biedrība „Skeleton LV”.

Kā „Labākais sporta skolotājs” tika atzīts Siguldas Valsts ģimnāzijas sporta skolotājs Normunds Šulte, balvai nominēti tika Laurenču sākumskolas sporta skolotājs Ivo Alksnis un Siguldas pilsētas vidusskolas sporta skolotāja Andra Fridrihsone.

Nominācijas „Labākais treneris” titulu ieguva Siguldas novada olimpiešu bobsleja, kamaniņu sporta, skeletona un kalnu slēpošanas treneri, pretendenti bija arī Siguldas Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas trenere Aina Lonija Ziediņa, Siguldas Sporta skolas Kalnu slēpošanas nodaļas trenere Sandra Meldere.

Nominācijā „Labākā jaunā sportiste” tika izvirzītas: Magda Cigle (orientēšanās sports), Evelīna Gasūna (kalnu slēpošana), Jekaterina Romanova (badmintons). Galveno balvu saņēma kalnu slēpotāja Evelīna Gasūna.

Nominācijā „Labākais jaunais sportists” tika izvirzīti Edgars Daugulis (vieglatlētika), Daniels Kārkliņš (orientēšanās sports) un Ričards Griezītis (vieglatlētika). Galveno balvu saņēma vieglatlēts Edgars Daugulis.

Nominācijā „Labākā sportiste” titula pretendentes bija Lelde Gasūna (kalnu slēpošana), Ulla Zirne (kamaniņu sports) un Lelde Priedulēna (skeletons). Galveno balvu saņēma kalnu slēpotāja Lelde Gasūna.

Nominācijā „Labākais sportists” titula pretendenti bija Jānis Strenga (bobslejs), Martins Dukurs un Tomass Dukurs (skeletons). Galveno balvu saņēma skeletonists Martins Dukurs.

Tituls „Labākā komanda” tika piešķirts divām komandām: Basketbola klubam „Sigulda” un kamaniņu sporta divnieku ekipāžai Andrim un Jurim Šiciem.

Balvu pasniegšanas ceremonijas kulminācija bija balvas „Par mūža ieguldījumu sportā” pasniegšana. Šogad to saņēma kalnu slēpošanas leģenda Andis Korde par mūža ieguldījumu Siguldas novada sporta attīstībā un kalnu slēpošanas tradīciju pilnveidošanā.

Pasākuma laikā tika godināti arī labākie Siguldas Sporta skolas audzēkņi - kalnu slēpošanas treneres Guntas Gasūnas audzēkņi Žanete Gedra, Žaks Gedra, Evelīna Gasūna; vieglatlētikas treneres Guntas Blūmiņas un Raivja Zīmeļa audzēkne Kristīne Brunere; dambretes trenera Edgara Ratnieka audzēkņi Edgars Straumanis, Kristīne Urtāne; badmintona treneru Aināra Gurecka un Didža Gurecka audzēkņi Anna Kupča, Gints Bērziņš, Liāna Lenceviča, Ardis Daniels Bedrītis, Jekaterina Romānova; basketbola treneres Agnijas Labrences audzēkņi Roberts Bērze, Ernests Artūrs Bērze, Toms Aizupietis, Daniels Iļjins, Raivo Zvaigzne, Gusts Narnickis, Roberts Lezdiņš; kalnu slēpošanas treneres Sandras Melderes audzēkņi Elizabete Liene Šterna, Elīna Sabīne Nežborte, Elza Saļņikova, Frīda Saļņikova, Laura Ciagune; vieglatlētikas treneres Guntas Blūmiņas audzēkņi Estere Vīksna, Magda Cigle, Artūrs Šķesters; vieglatlētikas treneres Ainas Lonijas Ziediņas audzēkņi Valters Reinis Rasnačs, Ričards Griezītis, Edgars Daugulis, Kristaps Bruners, Toms Ķēdis, Artis Rušiņš, Pauls Daugulis.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi