Ceturtdiena, 21. novembris
Šodien sveicam: Zeltīte, Andis
Laika ziņas: Sigulda +1.2℃, DA vējš 6.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-12-15
Siguldā notiks Latvijas kauss kamaniņu sportā

Nedēļas nogalē - 19. un 20. decembrī, Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē notiks tradicionālais Latvijas kauss kamaniņu sportā, kurā līdzās vīriem un dāmām startēs juniori, juniores, kā arī jaunieši un jaunietes A, B, C vecuma grupās.

Vīru konkurencē uz starta līnijas stāsies Inārs Kivlenieks, Kristaps Mauriņš, Artūrs Dārznieks, Riks Kristens Rozītis, kuriem pievienosies arī mūsu labākais juniors Kristers Aparjods un vēl četri junioru konkurences pārstāvji Roberts Millers, Ernests Rudzītis, Ralfs Bērziņš, Gunārs Bergs.

Pirms gada Latvijas kausu vīru konkurencē izcīnīja Mārtiņš Rubenis, aiz sevis atstājot Kivlenieku un Rozīti, kurš arī bija ātrākais starp junioriem.

Dāmu konkurencē Elīzai Tīrumai, kas uzvaru Latvijas kausā izcīnīja pirms gada, spēkiem nāksies mēroties ar juniorēm Ullu Zirni, Kendiju Aparjodi, Alisi Evelīnu Mitkus.

Juniorēm Latvijas kausu pērn izcīnīja Zirne, aiz sevis atstājot Aparjodi.

Divvietīgo kamanu ieskaitē ar nacionālās izlases ekipāžām Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš spēkiem mērosies juniori Kristens Putins/Kārlis Krišs Matuzels un Ritvars Šteins /Imants Marcinkēvičs.

Pirms gada uzvaru šajā ieskaitē izcīnīja ekipāža Andris Šics/Juris Šics.

Jauniešiem un jaunietēm A, B, C vecuma grupās kopā startam sacensībās pieteikti vairāk nekā 30 jaunie sportisti.

Pirms gada Latvijas kausu A vecuma grupā jauniešiem izcīnīja Aparjods, bet jaunietēm nepārspēta palika Zelma Bite.

 

Latvijas Kauss kamaniņu sportā 2014 programma

Piektdien, 19.decembrī
15.00
2 treniņbraucieni Vīri, Juniori, Dāmas, Juniores, Jaunieši „A”, divvietīgās ekipāžas
16.15 2 treniņbraucieni Jaunietes „A”, Jaunieši „B”
17.00 2 treniņbraucieni Jaunietes „B”, Jaunieši „C”, divvietīgās ekipāžas- Jaunieši „A”.

Sestdien, 20.decembrī

9.00 2 Sacensību braucieni Vīri, Juniori, Dāmas, Juniores, Jaunieši „A”, divvietīgās ekipāžas
10.15 2 Sacensību braucieni Jaunietes „A”, Jaunieši „B” plkst.11:00 2 Sacensību braucieni Jaunietes „B”, Jaunieši „C”, divvietīgās ekipāžas- Jaunieši „A”
12.00 Apbalvošana


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi