Piektdiena, 30. oktobris
Šodien sveicam: Nadīna, Ulla, Adīna
Laika ziņas: Sigulda +7.4℃, D vējš 1.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-12-18
Siguldas pilsētas vidusskolas sporta klase sportiski svin Ziemassvētkus

Siguldas pilsētas vidusskolas 1.sporta klasei 16.decembrī Siguldas Sporta skolā notika pirmās sporta sacensības „Ziemassvētku Vecīša kauss”. Pasākums sākās ar svētku koncertu, bērni dziedāja, skaitīja dzejoļus un stāstīja pasakas. To sagatavoja klases audzinātāja Guna Balode, sadarbojoties ar mūzikas skolotāju Līgu Trupavnieci.

Turpinājumā sporta zālē jaunos sportistus gaidīja tiesneši uz fizisko spēju pārbaudījumiem. Bērni rādīja savas spējas apļa skrējienā, tāllēkšanā no vietas, atspoles skrējienā, lēcienos ar lecamauklu un piespēlēs ar bumbu. Iespējas sacensties ar saviem bērniem bija arī vecākiem, kuri to darīja aktīvi un ar lielu aizrautību. Visi sporta klases bērni pārbaudījumus nokārtoja uz izcili un saņēma par to diplomus, dāvanas no Ziemassvētku Vecīša, Siguldas Sporta skolas un Siguldas novada pašvaldības.

Pasākumā piedalījās Ziemas Olimpisko spēļu dalībniece skeletonā Lelde Priedulēna. Mazos skolēnus uzrunāja un uz nākotnes sasniegumiem mudināja Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics. Sasniegto vēroja un bērnus sveica arī skolas direktore Ņina Balode.

„Ziemasvētku Vecīša kausu” meitenēm izcīnīja Nikola Bunde, zēniem - Mārtiņš Zaķītis. Sacensības palīdzēja tiesāt Sporta skolas treneri un audzēkņi. Pasākuma norisē un organizēšanā palīdzēja Romijas Suhānovas vecāki. Visiem liels paldies un priecīgus svētkus!

Informāciju sagatavoja:
Sporta skolotāja
Andra Fridrihsone

  


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi