Trešdiena, 28. oktobris
Šodien sveicam: Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Laika ziņas: Sigulda +7.8℃, D vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-12-22
„Pārcēlāji” otrdien izsludina akciju Siguldas novada ID karšu īpašniekiem

27.decembrī plkst.19.00 Siguldas novada Kultūras centrā uz koncertu „Starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu” aicina Mielavs un Pārcēlāji. Tikai otrdien, 23.decembrī, iegādājoties biļeti uz koncertu „Starp Ziemassvētkiem un jauno gadu” Siguldas novada Kultūras centrā - ID karšu īpašniekiem atlaide 3 eiro.

Ansamblis „Mielavs un pārcēlāji” arī šogad turpina pirms gadiem 10 uzsākto tradīciju – koncertēt laikā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu. Koncertā skanēs dziesmas no visām „Pārcēlāju” skaņuplatēm, kā arī grupas „Jauns mēness” repertuārs, par kura likumīgiem mantiniekiem sevi uzskata Mielavs un draugi. Iespējams, tiks pirmatskaņotas arī dziesmas no topošā jaunā skaņu ieraksta, kas klajā varētu tikt laists 2015.gada pavasarī. Jāatzīmē, ka dziesmu rakstnieku tandēms Ainars Mielavs un Gints Sola jaunas dziesmas nav publicējuši kopš 2008.gada, kad tika izdota plate „Bezgalīga lēnā deja”.

„Pārcēlājos” šobrīd „rekrutēti” pieredzes bagāti sava amata meistari – Ainars Mielavs, Gints Sola, Juris Kroičs, Aigars Voitišķis un Jānis Stafeckis. Biļetes nopērkamas Siguldas novada Kultūras centra kasē un www.bilesuparadize.lv.

Tāpat 22. un 23.decembrī aicinām piedalīties konkursā Siguldas novada pašvaldības twitter kontā, atbildot pareizi uz jautājumiem un būs iespēja tikt pie ansambļa „Jauns Mēness” atvadu koncerta DVD videoieraksta Jauns Mēness „25 gadi – koncerts Palladium”!, kā arī laimēt 2 ielūgumus uz „Mielavs un Pārcēlāji” koncertu „Starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu” Siguldas novada Kultūras centrā 27.decembrī plkst.19.00.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi