Trešdiena, 13. novembris
Šodien sveicam: Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija
Laika ziņas: Sigulda +8.6℃, DA vējš 6.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2014-12-22
Apbalvoti Siguldas 1.pamatskolas skolēni ar labākajām sekmēm

18.decembrī Siguldas 1.pamatskolas skolēni un vecāki tika aicināti uz svinīgu Ziemassvētku pasākumu „Lai zvani skan!”. Koncerta pirmajā daļā tika apbalvoti skolēni ar ļoti labām un teicamām sekmēm, un skolēnus un vecākus priecēja audzēkņu muzikālie priekšnesumi, dziedāja arī apvienotais 5.-9.klašu meiteņu un skolas zēnu koris. Koncerta otrajā daļā Ziemassvētku noskaņās uzstājās Cēsu zvanu ansamblis.
Šogad skolas Atzinības rakstus saņēma 47 Siguldas 1.pamatskolas skolēni.

2.-3.klašu skolēni Atzinības rakstu saņēma, ja liecībās nopelnīti tikai devītnieki un desmitnieki.
Atzinības rakstus saņēma 2.a klases skolēns Gustavs Melngalvis un skolniece Dace Elizabete Stīpniece, 2.b klases skolniece Nika Tišaloviča, 2.c klases skolnieks Rodrigo Švarckopfs, 3.a klases skolniece Gabriela Vorkale, 3.b klases skolnieces Līva Līpace un Rūta Meistere un 3.c klases skolnieks Jānis Pipars.

4.klašu skolēni Atzinības rakstus saņēma, ja liecībās nav zemākas atzīmes par 8.
Sveicam 4.a klases skolnieku Artūru Jeguru, 4.b klases skolnieci Adeli Ķiploku un skolnieku Kristeru Matiasu Vāveri un 4.c klases skolnieci Lindu Elīnu Zvejnieci.

5.-7.klašu grupā Atzinības rakstus saņēma skolēni, kam liecībā atzīmes ir 7 un augstāk.
Šogad sveicam:

5.a klase
Rainers Renārs Broks
Beatrise Liepiņa
Kerija Osīte
Zane Pudņika
5.b klase
Aija Egija Arnicāne
Katrīna Zoltnere
6.a klase
Dita Kreicberga
Toms Puķītis
Aleksandra Rozenfelde
6.b klase
Ieva Leišavniece
7.a klase
Dārta Adzilča
Elizabete Andersone
Elza Batraga
Paula Luīze Biteniece
Māris Mārtiņš
Viktorija Toločko
Ilva Ance Vāgnere
 

Skolas lielākajiem skolēniem – 8. un 9.klašu skolēniem Atzinības raksti tika pasniegti par labām (sākot no 6) un teicamām sekmēm.
Sveicam:

8.a klase
Liene Beāte Arnicāne
Madara Auziņa
Jūlija Bērziņa
Elīza Elizabete Birģele
Dagmāra Cīrule
Dita Draudiņa
Dārta Sprukule
Alise Anna Stīpniece
8.b klase
Evelīna Bērziņa
Luīze Ieva Kikuste
Arnita Krūmiņliepa
Sindija Meņģele
Ramona Proškina
9.a klase
Agneta Apaļka
Justīne Timermane
9.b klase
Loreta Āboliņa
Līga Čiževska
Monta Meistere
 

Visi skolēni kopā ar Atzinības rakstu saņēma arī dāvanu – ielūgumu uz Kino Lora.

Labākais skolēns katrā klašu grupā balvā saņēma arī Siguldas novada pašvaldības un Bobsleja un kamaniņu trases sarūpēto dāvanu – nobraucienu ar vučko!

Aija Egija Arnicāne
Labākās sekmes 5.klašu grupā
Aleksandra Rozenfelde
Labākās sekmes 6.klašu grupā
Elizabete Andersone
Labākās sekmes 7.klašu grupā
Alise Anna Stīpniece
Labākās sekmes 8.klašu grupā
Justīne Timermane
Labākās sekmes 9.klašu grupā
Paula Luīze Biteniece
Par aktīvu darbību Skolēnu pašpārvaldē
 

Īpašs pārsteigums šajos Ziemassvētkos tika sarūpēts arī 1.klašo skolēniem – katra pirmā klase saņēma kausu par sekmīgi pabeigto 1.semesti un novēlējumu – lai pietiek spēka līdz mācību gada beigām!

Skolas kolektīva vārdā liels paldies visiem skolēniem un viņu vecākiem par ieguldīto darbu un pozitīvo attieksmi! Vēlam visiem gaišus svētkus un sekmīgu Jauno gadu!

Informāciju sagatavoja:
Guntra Purmale
Siguldas 1.pamatskolas direktora vietniece ārpusstundu darbā


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi