×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +20.8℃, R vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2008-06-17
Piedzīvojumu sacīkstes „Sigulda 801”

Ir sākusies online pieteikšanās piedzīvojumu sacīkstēm „Sigulda 801”, kuras notiks 26.-27.jūlijā Siguldas novadā. Sacensību centrs un Starta vieta: Atpūtas centrs „Reiņa trase”. Organizē biedrība „A2” un Siguldas novada dome. Galvenais tiesnesis: Jānis Bukins (+371 26437734, janis.bukins@lais.lv) . Dalībnieku pieteikšanās mājas lapā www.ba2.lv.  

 
 Piedzīvojumu sacīkstes „Sigulda 801” ir sacīkstes ar iespēju iepazīt Siguldas un tās apkārtnes vēsturi, kultūru un dabu. Dalībniekiem tās veikšanai būs neciešama kā fiziska, tā arī morāla sagatavotība un komandas sadarbība. Sacensību maršruts sastāv no vairākiem posmiem, kas veicami ar velosipēdiem, kājām un laivām, noteiktā secībā un veidā pa kartē norādīto distanci, pēc leģendas vai brīvi orientējoties apvidū, ja distance nav noteikta, apmeklējot kontrolpunktus un atzīmējoties tajos. Starp posmiem vai to vidū, iespējami speciālie uzdevumi, kuri jāizpilda tiesnešu norādītajā veidā. Maršruta kopējais garums, veicot to pa optimālo trasi, ir līdz 117km (velo – 90 km, kājas – 20 km, laivas – 7 km).


Komandas sastāvs: 3 dalībnieki, obligāti abu dzimumu pārstāvji. Komandas dalībniekiem jābūt sasniegušiem 18 gadu vecumu. Iesniedzot vecāku parakstītu atļauju, viens vai divi komandas dalībnieki var būt vecumā no 16 gadiem.


Komandu dalības pieteikšana veicama līdz 2008. gada 18. jūlijam (ieskaitot). Komanda skaitās pieteikta ar brīdi, kad Organizatoram ir iesūtīts komandas pieteikums. Pieteikšanās veicama aizpildot komandas anketu Organizatora mājas lapā www.ba2.lv.


Sīkāka informācija pieejama sacensību nolikumā www.ba2.lv

 

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi