Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -6.6℃, D vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-01-29
Pie novada skolām izveidotas distanču slēpošanas trases

Šonedēļ PA „Siguldas Attīstības aģentūra” sadarbībā ar pašvaldības Sporta pārvaldi pie Allažu un Mores pamatskolām ir izveidojusi distanču slēpošanas trases, kurās iespējams slēpot gan slidsolī, gan klasikā. Šādas trases nodrošinātas arī pie Siguldas 1.pamatskolas un Siguldas pilsētas vidusskolas. Lai skolēni varētu piedalīties sporta aktivitātēs, Siguldas novada pašvaldība ir nodrošinājusi visas skolas ar distanču slēpošanas inventāru.

„Slēpošanas trasi paredzēts izmantot mācību procesa nodrošināšanai visu klašu skolēniem, tā būs arī pieejama visiem novada iedzīvotājiem, kuri vēlas slēpot. Piektdien paši pirmie slēpot dosies 1.klases skolēni, taču jau no pirmdienas, atbilstoši mācību stundu sarakstam, trasi izmantos pārējo klašu skolēni. Iepriekšējos mācību gadus trasi izmantoja arī Siguldas Sporta skolas basketbola sekcijas audzēkņi treniņu laikā, ceru, ka iesākto tradīciju turpinās arī šogad”, par jaunizveidoto distanču slēpošanas trasi stāsta Allažu pamatskolas direktore Sandra Tukiša.

Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde aicina iedzīvotājus aktīvi izmantot distanču slēpošanas trases, jo tās pieejamas ikvienam novada iedzīvotājam bez maksas.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi