×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 30. septembris
Šodien sveicam: Elma, Menarda, Elna
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 3.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-02-06
Bobsleja un kamaniņu trases rekonstrukcija izvirzīta Būvniecības Gada balvai

Siguldas Bobsleja un kamaniņu trase nominēta konkursam „Latvijas Būvniecības Gada balva 2014”, kurā saņemti vairāk nekā 50 pieteikumi ēkām, inženierbūvēm un publiskās ārtelpas objektiem, kas nodoti ekspluatācijā 2014.gada laikā un atbilst konkursā izvirzītajiem kritērijiem.

Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē 2014.gadā veikta vērienīga rekonstrukcija 2,5 miljonu eiro vērtībā: pārbūvēta saldēšanas sistēma, kas trasē ļauj ieklāt un uzturēt kvalitatīvu ledu, trasei izbūvēts jauns jumts un saules aizsardzības sistēma, kura nebija atjaunota vairāk nekā 30 gadus, kā arī uzstādīts jauns video ekrāns – tablo.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 19.martā svinīgas ceremonijas laikā.

Konkursu organizē profesionālie izdevumi „Latvijas Būvniecība” un „Latvijas Architektūra”.

Jāatzīmē, ka šādu balvu Siguldas novada infrastruktūras objekti saņēmuši jau divas reizes. Latvijas Būvnieku asociācijas organizētajā skatē „Gada labākā būve Latvijā 2013” nominācijā „Inženierbūve” 3.vietu ieguva Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs, bet 2013.gada sākumā Atzinības rakstu nominācijā „Rekonstrukcija” ieguva Siguldas dzelzceļa stacijas ēkas un stacijas laukuma I kārtas rekonstrukcija. Abus šos projektus attīstīja Siguldas novada pašvaldība.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi