Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +8.2℃, ZA vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-02-11
Koncertzālē „Baltais flīģelis” uzstāsies „Caspervek Trio”

Sestdien, 21.februārī, plkst.18.00 koncertzālē „Baltais flīģelis” programmu „Kino un mūzika” piedāvās Caspervek Trio (Spānija), kurā piedalās Eduards Vecbaštiks (vijole), Braiss Gonsaless (klavieres, ģitāra) un Blass Kastaņjers (sitaminstrumenti). Programmā būs dzirdami pasaulē par visu laiku labāko atzītā mēmā dokumentālā filma Caspervek Trio radītā jaunā skaņas ietērpā dzīvās mūzikas pavadījumā.

Triju kultūru mijiedarbība radījusi “Caspervek Trio” un projektu, kurš par vienu no saviem galvenajiem mērķiem izvirza emociju un izjūtu pārraidīšanu audiovizuālas uztveres ceļā.

Trio uzsāka darbību 2013.gadā Augstākajā Mūzikas konservatorijā Spānijā, Vigo pilsētā, ar ideju tiešā izpildījumā veidot muzikālu pavadījumu mēmā kino klasikas filmām, komponējot tām jaunu mūziku. Vadoties no šāda koncepta, „Caspervek Trio” pēta mūzikas un attēla mijiedarbību, kā arī abu mākslas veidu iedarbību uz publiku, lai veidotu dzīvu izrādi, kas mūs aizved pie mākslinieciskas izrādes pirmsākumiem, kad mākslas veidu tiešums un vienlīdzība bija izrādes radīšanas stūrakmens.

Trio mākslinieku iegūtā klasiskā izglītība ļauj apvienot džeza, minimālisma, elektroniskās mūzikas un tautas folkloras elementu iespējas, veidojot „Caspervek Trio” skanošās ainavas. Šāds muzikāls audums kalpo kā darbarīks, lai nostiprinātu pašu radīto izrāžu scēniskumu, kurā emociju uztvere un mākslu mijiedarbība spēlē galveno lomu.

Biļetes par 10 eiro nopērkamas „Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī Siguldas koncertzāles „Baltais flīģelis” kasē.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi