Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 23. maijs
Šodien sveicam: Leontīne, Leokādija, Lonija, Ligija
Laika ziņas: Sigulda +17.1℃, ZA vējš 1.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-02-11
Siguldietim Artūram Cukundem 3.vieta Eiropas kausa posmā snovbordā

Pagājušās nedēļas nogalē Bosnijā un Hercogvinā norisinājās Eiropas Kausa posms snovborda slopestyle disciplīnā, kurā piedalījās 37 dalībnieki no Austrijas, Bosnijas, Bulgārijas, Slovēnijas, Serbijas, Krievijas, Baltkrievijas, Horvātijas, Čehijas un Latvijas.

No Latvijas sacensībās piedalījās siguldietis, Latvijas snovborda izlases sportists Artūrs Cukunde. Katram sacensību dalībniekam bija doti divi kvalifikācijas braucieni, no kuriem vērā tika ņemts labākais rezultāts. Finālā tika 12 braucēji. Kvalifikācijas braucienos Artūram negāja tik labi kā gribētos, bet tomēr fināla braucieniem kvalificējās 11.vietā.

Finālos arī katram tika doti divi braucieni, no kuriem skaitīja labāko sniegumu. Siguldietim finālā veicās daudz labāk un pēc pirmā brauciena Artūrs ierindojās otrajā vietā. Otro braucienu Artūram neizdevās uzlabot, un kopvērtējumā ieguva 3.vietu Eiropas kausa posmā snovborda slopestyle disciplīnā.

Sportisti saka paldies par atbalstu Siguldas novada pašvaldībai un Latvijas Slēpošanas savienībai.

Slopestyle ir snovborda disciplīna, kurā dalībnieks braucienā cenšas izpildīt tehniski sarežģītus trikus lielā amplitūdā ar izkoptu stilu pār dažādiem sniega parka elementiem - tramplīniem un slaidiem.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi