Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.9℃, DR vējš 3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-03-05
Atklāta skriešanas seriāla “Bigbank Skrien Latvija” piektā sezona

Skriešanas seriāls, kas ik gadu pulcē tūkstošiem skriešanas profesionāļu un entuziastu, šogad solās būt vēl aizraujošāks un neaizmirstamāks. Tas ieguvis jaunu vizuālo identitāti un ģenerālsponsoru BIGBANK, kā arī sniegs jaunu izaicinājumu tām komandām, kas izvēlēsies skriet pusmaratona distanci. Siguldas pusmaratons šogad notiks 10.oktobrī, zelta lapu laikā.

Tāpat kā pagājušajā, arī šajā sezonā skriešanas seriāls sastāvēs no septiņiem posmiem dažādās Latvijas pilsētās – Rēzeknē, Rīgā, Ventspilī, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā un noslēguma posmu Siguldā. Skriešanas seriāla pilsētām ir piešķirtas unikālas vizuālās identitātes – Siguldai tā ir Turaidas pils un rakstu zīme Dubultais krusts, kas aizsargā māju, ģimeni, sirdi un veselību.

Jau ikgadēji katrā distancē tiks noskaidroti Latvijas čempioni. Rēzeknē - 10km distancē, Kuldīgā - pusmaratonā un Valmierā - maratonā. Pirmo reizi skriešanas seriāla vēsturē, sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību tiks noskaidroti Latvijas čempioni arī komandu ieskaitē pusmaratona distancē. Jubilejas sezonā skriešanas seriālā liela nozīme būs "Nike run club" sagatavošanās treniņiem, kas aicinās skriet kopā un gatavoties sacensībām sešās no septiņām seriālā pārstāvētajām pilsētām.

“BIGBANK Skrien Latvija” skriešanas seriālam šogad ir arī jauns auto partneris – “Moller Auto Ventspils” un oficiālais auto – jaunais Volkswagen Passat.

Informācija par skriešanas seriālu "Skrien Latvija" un reģistrēšanās skrējieniem www.skrienlatvija.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi