×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +20.8℃, R vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-03-19
Sākusies pieteikšanās piektajam „Laivu karnevālam” no Siguldas līdz Rāmkalniem

1.maijā atpūtas parks “Rāmkalni” jau piekto gadu aicina uz jestrāko aktīvās atpūtas pasākumu uz ūdens - “Laivu karnevālu”. Pieteikšanās pasākumam jau ir sākusies.

 “Laivu karnevālā” piedalīties aicināts ikviens, kas ir gatavs jautrai un aktīvai laivošanai. Kā jau ierasts, pasākumā tiks vērtēta atraktivitāte, oriģinalitāte, humora izjūta un komandas gars, nevis distancē pavadītais laiks un ātrums. Šogad distancē būs izvietoti kontrolpunkti no WD-40, "Aerodium" un piedzīvojumu parka “Tarzāns”, kuros būs jāveic dažādi radoši un jautri uzdevumi. Galveno balvu – jūras ceļojumu no "Tallink" saņems komanda, kura būs visdraudzīgākā, visatsaucīgākā un visatraktīvākā. Tāpat būs specbalvas dažādās nominācijās, piemēram, visslapjākā, izpalīdzīgākā, dzīvespriecīgākā, visdziedošākā komanda. Visu pasākuma laiku dalībniekus muzikāli pavadīs aktīvais dziesminieks un virtuozais bajāna meistars Marko Ojala. Pēc distances veikšanas atpūtas parkā "Rāmkalni" ar zupu, aktivitātēm un dziesmām notiks apbalvošana. Pie dāvanām tiks visi pasākuma dalībnieki.

Par nokļūšanu uz pasākuma startu parūpēsies AS “Pasažieru vilciens”. No Rīgas līdz Siguldai pasākuma dalībnieki varēs nokļūt ar vilcienu bez maksas, speciālajā „Laivu karnevāla” vagonā. Dalībniekus uz perona sagaidīs un ceļā pavadīs pasākuma vadītājs, kaislīgs laivotājs, aktieris un vienkārši aktīvās atpūtas cienītājs - Imants Vekmanis ar pazīšanās zīmi – airi rokā! Tālāk no Siguldas dzelzceļa stacijas ar autobusu dalībnieki tiks nogādāti līdz distances sākumpunktam – kempingam „Dainas”. Pēc pasākuma dalībnieki, kuri mājās brauks ar speciālo “Laivu karnevāla” vilcienu, tiks nogādāti uz Inčukalna staciju. Tie, kuriem mašīnas palikušas starta vietā, tiks nogādāti uz Siguldu ar autobusu.

Dalības maksa „Laivu karnevālā” ir tikai 3.50 eiro no dalībnieka. Cenas laivu nomai tiek piedāvātas par draudzīgu cenu: 3 – vietīga laiva – 15 eiro, 4 – vietīga laiva – 17eiro. Laivu cenā ietilpst arī glābšanas vestes, kuras ir obligātas visiem dalībniekiem, tāpēc tie kuri piedalīsies ar savām laivām, var tās iznomāt arī atsevišķi, maksājot 1,50 eiro.

Pieteikšanās pasākumam notiek mājas lapā www.ramkalni.lv līdz 29. aprīlim.Uldis Janušs
Mārketinga projektu vadītājs
Atpūtas parks “Rāmkalni”


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi