Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.6℃, DR vējš 3.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-04-07
Orientieristi sāk sezonu ar panākumiem

Siguldas novada bērni un jaunieši ar Siguldas novada Domes atbalstu 4. un 5.aprīlī piedalījās 2015.gada pirmajās Latvijas kausa izcīņas orientēšanās sporta sacensībās – „Kurzemes pavasaris”, kas notika Bikstu apkārtnē.

Teicamu, stabilu sniegumu rādīja Magda Cigle, abās sacensību dienās W-16 grupā izcīnot 2.vietu (arī divu dienu kopvērtējumā 2.vieta). Jāpiebilst, ka Magda, arī pateicoties Siguldas novada Domes finansiālam atbalstam, 20.-23.aprīlī kā Latvijas izlases komandas dalībniece piedalīsies Pasaules skolēnu čempionātā orientēšanās skrējienā Turcijā.

Arī Kristapam Bruneram, parādot teicamu sniegumu otrajā sacensību dienā, divu dienu kopvērtējumā M-16 grupā izdevās izcīnīt 2.vietu (pirmajā sacensību dienā – 4.vieta, otrajā – 2.vieta), bet Kristīne Brunere izcīnīja 3.vietu W-14 grupā (attiecīgi pa dienām 2. un 6.vieta).
Kristīne Ozola ierindojās 8.vietā (W-18 gr.), Madis Ciglis – 9.vietā (M-16 gr.), Nils Ciglis – 12.vietā (M-14 gr.).

6.aprīlī Rīgā, Pārdaugavā risinājās orientēšanās skrējiena – Latvijas sprinta kausa 1.posms – „Lieldienu balva”, kas vienlaikus bija arī vienas no atlases sacensībām Eiropas jauniešu čempionātam. Arī šajās sacensībās Magdai Ciglei teicams starts – 2.vieta (W-16), tikai 6 sekundes atpaliekot no uzvarētājas. Kristīnei Brunerei – 4.vieta (W-14), Kristapam Bruneram – 5.vieta (M-16), bet 10.vieta Madim Ciglim (M-16) un Nilam Ciglim (M-14).

Informāciju sagatavoja:
Alīda Ābola


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi