Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.3℃, D vējš 0.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-04-07
Tiek meklēti jaunie talanti bobslejā un skeletonā

Bobslejā un skeletonā Latvija pieder pasaules sporta lielvalstīm, un to lieliski pierādījusi aizvadītā sezona. Tā bijusi spīdoša un vainagojusies gan ar uzvarām pasaules kausa kopvērtējumā, gan medaļām pasaules un Eiropas čempionātos. Latvijas sportisti pašlaik ir pasaules elitē, bet lai tā būtu arī nākotnē, atkal tiek rīkota jauna atlase un meklēti jauni talanti gan bobslejā, gan skeletonā. Jauno bobslejistu un skeletonistu testi notiks sestdien 11.aprīlī plkst.12.00 Daugavas stadiona vieglatlētikas manēžā (Rīgā, Augšielā 1).

Piedalīties jauno bobslejistu un skeletonistu testos tiek aicināti spēcīgi, ātri un sevis apliecināt griboši jaunieši no 17 līdz 26 gadu vecumam, garāki par 170 cm. Atlases komisija novērtēs: vai kandidāts spēj veikt 30 metru distanci vismaz 3,20 sekundēs, bet tālumā no vietas spēj aizlēkt vismaz 2,75 metrus.

Atlases testu programmā:

  • 30 metru skrējiens gaitā;
  • tālums no vietas;
  • bobsleja trenažiera stumšana.


Bobslejistu un skeletonistu testi notiks sestdien, 11.aprīlī, plkst.12.00 Rīgā, Augšielā 1, Daugavas stadiona vieglatlētikas manēžā. Informācija pretendentiem pa tālruni 29215078.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi