Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, A vējš 4.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-04-29
Ceturtdien norisināsies skrituļošanas sacensības

Ceturtdien, 30.aprīlī, plkst.18.30 Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā tiks dots starts skrituļošanas seriālam S!-SKATE, kura ietvaros visu vasaru, reizi mēnesī ikvienam būs iespēja izmēģināt savas prasmes skrituļošanā. Sacensību mērķis ir popularizēt skrituļslidošanas sporta veidu dažādu paaudžu vidū un sacensībās var piedalīties ikviens, kas apguvis skrituļslidošanas iemaņas.

Skrituļošanas sacensības norisināsies sešos posmos. Četros sacensību posmos būs divi starti – pirmais 200m treka distancē, pēc tam starts pamatdistancē, bet divos skrituļošanas seriāla posmos – trešajā un sestajā posmā, būs jauna disciplīna – skrituļošana kontrollaikā ar brīvo startu, kuras laikā dalībnieki dosies distancē un konkrētā kontrollaikā centīsies veikt pēc iespējas vairāk apļus. Skrituļošanas sacensību posmi norisināsies:

  • 1. posms: 30. aprīlis – sprints, visiem dalībniekiem jāveic distances pa 200m apli.
  • 2. posms: 28. maijs – intervāla starts.
  • 3. posms: 25. jūnijs – brīvais starts ar kontrollaiku.
  • 4. posms: 30. jūlijs – intervāla starts.
  • 5. posms: 27. augusts – sprints, visiem dalībniekiem jāveic distances pa 200m apli.
  • 6. posms: 24. septembris – brīvais starts ar kontrollaiku.

Sacensību nolikums paredz, ka visiem dalībniekiem sacensībās  jālieto aizsargķiveres, ieteicami elkoņu, ceļu un delnu aizsargi.

Katrā posmā 1.–3.vietu ieguvējus apbalvos ar diplomiem. Sezonas kopvērtējumā 1.–3.vietu ieguvējus visās vecuma grupās apbalvo ar rīkotāju un atbalstītāju sarūpētām balvām, kausiem un diplomiem.

Dalības maksa, piesakoties iepriekš – bērniem līdz 8 gadu vecumam bez maksas, jauniešiem līdz 18 gadu vecumam 2 eiro, pieaugušajiem 4 eiro. Piesakoties uz vietas, dalības maksa tiks dubultota.

Sacensības organizē Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs. Veselīgas un garšīgas balvas uzvarētājiem dāvās "Rāmkalni". Iepriekšēja reģistrācija www.ba2.lv.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi